Treść opublikowana przez Siwy
-
[ALL B6] Rozklejanie lampy
Chcialbym miec ciemne lampy przednie w mojej A4 B6. Wiem ze bixenon ma ciemny srodek. Ale jak zamontuje bixenon to nie bedzie regulacji (gdyz obecnie posiadam normalne lampy), a chcialbym ja posiadac. Wpadl mi do glowy taki pomysl zeby rozkleic lampe i pomalowac srodek na czarno matowym kolorem. Robil ktos moze takie modyfikacje? Wie ktos moze jak wyglada rozklejanie lampy?
-
[B6 AWX] Audi A4 1.9TDI Delphin Grey Metallic
Mi akurat podobają się te lampy. Planuje zrobić mody z czarnym (ciemnym) akcentem.
-
[B6 AWX] Audi A4 1.9TDI Delphin Grey Metallic
Nowe zdjęcia. Trzeba chyba będzie wystartwać w konkursie fotograficznym
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sorry ale nie czaje o co chodzi z tymi kubelkami??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam Ja chetnie bym przyjechal na spota
-
[ALL] Felgi RS6
Mam ochote na felgi z aukcji http://moto.allegro.pl/item618646878_felgi_alu_17_audi_volkswagen_rs_6.html. Co o nich myslicie, nie polamia sie ?? Felgi sa ponoc wloskiej firmy WSP.
-
[ALL B6] Lampy przednie
Piszecie ori bi-xenon. Szkoda tylko ze nie bedzie regulacji wysokosci. Bo nie wierze ze w swojej karierze za kierownica nie bede wozil czegos ciezszego w bagazniku, a wtedy beda mieli problem jadacy z przeciwka.
-
[ALL B6] Lampy przednie
Jak myslicie, ktore lampy kupic: czy bixenon oryginalny, na ktorym nie bede mial regulacji wysokosci czy lampy z aukcji http://moto.allegro.pl/item614383254_lampy_przednie_audi_a4_01_05_black_sonar_olesnica.html??
-
[B6 AWX] Czy felgi będą pasować ?
Chcialbym 18, ale poruszam sie w okolicach gdzie drogi nie sa najlepsze i boje sie ze z tych 18 to by nic nie zostalo
-
[B6 AWX] Czy felgi będą pasować ?
Czy te felgi beda pasowac do audi a4 b6?? Czy sa mocne?? Parametry ADVANTI RACING. Rozmiar: 8X17 5X112 ET45
-
[ALL B6] Problem z FIS'em (chyba)
odpiolem tylko klemy i z powrotem podpiolem. trwalo to kilka sekund
-
[ALL B6] Problem z FIS'em (chyba)
Juz po problemie. Wystarczylo tylko odpiac akumulator
-
[ALL B6] Problem z FIS'em (chyba)
A jak by zresetowac kompa przez odlaczenie akumulatora?? Moze to cos dac?? Zeby bardziej nie zaszkodzilo
-
[ALL B6] Problem z FIS'em (chyba)
Panowie mam nastepujacy problem: Odpalam dzis auto przy otwartych drzwiach kierowcy i na recznym gdyz stalo z gorki i na wyswietlaczu miedzy zegarami caly czas widnieje obrazek ze drzwi kierowcy sa otwarte pomimo tego ze sa zamkniete, kiedy wlaczam swiatla to nie ma oswietlenia zegarow ani nie swieci sie kontrolka informujaca o wlaczeniu swiatel (a swiatla swieca), swieci sie tez caly czas panel klimy nawet jak wyjde z samochodu i zamykam go. Podczas jazdy wyswietla sie komunikat po niemiecku, ze reczny nie spuszczony (chyba), a reczny do konca spuszczony byl. Auto stalo z godzinke na powietrzu. Wie ktos moze co to sie stalo i jak to zlikwidowac??
-
[ALL B6] Pytanie o subwofer
Orientuje sie ktos moze czy subwofer ze zdjecia ponizej to jest od sedana?? Bo sprzedajacy nie wie
-
[ALL B6] Zderzak przód - jaki to model ?
Dowiedzialem sie ze ten zderzak jest oryginalny tylko dokladka zrobiona przez niemieckiego tunera. Niestety nie wiem z czego jest zrobiona dokladka
-
[ALL B6] Zderzak przód - jaki to model ?
Czy moze mi ktos powiedziec od jakiego modelu jest zderzak ze zdjecia i czy bedzie pasowal do audi a4 b6??
-
[ALL B6] Jakie felgi polecacie ?
Jakie znacie firmy felg zeby byly solidne i w miare nie drogie (oczywiscie oprocz oryginalnych audi)??
-
[ALL] Felgi MICLIA
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=587394031&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.
-
[ALL] Felgi MICLIA
Orientuje sie ktos z was moze czy felgi firmy MICLIA sa w miare solidne??
-
[ALL B6] Pytanie o opony
http://moto.allegro.pl/item586946433_alufelgi_18_vw_z_oponami_continental_235_40.html takie to pewnie do najmocniejszych nie naleza??
-
[ALL B6] Pytanie o opony
Mam ochote kupic felgi 18'. Ale w zwiazku z tym, ze poruszam sie przewaznie w okolicy gdzie drogi nie sa najlepsze (boje sie, ze te felgi za dlugo nie pozyja) wpadlem na taki pomysl, zeby do 18 kupic opony o profilu 45 lub 50. Ma ktos moze doswiadczenie z takim polaczeniem?? Czy wogole zmieszcza sie takie kola do a4 b6??
-
[ALL B6] Demontaż listwy przy wlaczniku swiatel
Wie ktos moze jak wymontowac listwe kolo wlacznika swiatel (po lewej stronie kierownicy). Próbowalem je sciagnac i nie moge jej wyciagnac.
-
[ALL B6] Demontaż kosza (stelaża) wewnętrznego
Czytalem ten artykul, ale albo nie umiem czytac ze zrozumieniem albo nie ma opisu jak zamontowac ten kosz do tunelu.
-
[B6 AWX] Dziwny stukot podczas pracy silnika
Mam maly problem ze swoja fura. Chodzi o to, ze kiedy zapale auto z silnika wydobywa sie dziwny dzwiek, ktorego nigdy wczesniej nie slyszalem. Jest to taki dzwiek tak jakby uderzaly sie o siebie dwie metalowe czesci, np. uderzajac pierscieniem metalowym o gwozdz. Macie moze jakies pomysly co do tego??