Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Rozklejanie lampy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chcialbym miec ciemne lampy przednie w mojej A4 B6. Wiem ze bixenon ma ciemny srodek. Ale jak zamontuje bixenon to nie bedzie regulacji (gdyz obecnie posiadam normalne lampy), a chcialbym ja posiadac. Wpadl mi do glowy taki pomysl zeby rozkleic lampe i pomalowac srodek na czarno matowym kolorem. Robil ktos moze takie modyfikacje? Wie ktos moze jak wyglada rozklejanie lampy?

Opublikowano

Kolega Nosb robił tak ale w B5 :gwizdanie: i wyszło :kox: :kox:

Opublikowano

rozklejanie lampy masz opisane odnośnie tematu parowania bixenon'ów (chyba)

ileś tam minut w piekarniku na ileś stopni... poszukaj

Opublikowano

30 min na 150 stC z włączonym termoobiegiem :polew:, z tego co pamiętam. Trzeba uważać, żeby nie sfajczyć podzespołów lampy

Opublikowano

Kolega guardian ma doświadczenie w tym.Ale z tego co pamiętam to ciął reflektory

Opublikowano

30 min na 150 stC z włączonym termoobiegiem :polew:, z tego co pamiętam. Trzeba uważać, żeby nie sfajczyć podzespołów lampy

No bez przesady. 5 minut zupełnie wystarczy. Byleby nie przypalić :)

http://pl.youtube.com/watch?v=7PMOOM1mFYc&feature=related

Opublikowano

no to przy okazji zapytam bo nie widziałem nigdzie... czym to później sklejają?

Opublikowano

no to przy okazji zapytam bo nie widziałem nigdzie... czym to później sklejają?

Klejem do szyb
Opublikowano

no to przy okazji zapytam bo nie widziałem nigdzie... czym to później sklejają?

Klejem do szyb

Nie. Oryginalny klej zostaje w zagłębieniach.

Wystarczy złożyć reklektor i włożyć go znowu do piekarnika.

Klej jest termoplastyczny. Po podgrzaniu znowu chwyci.

Opublikowano

no to przy okazji zapytam bo nie widziałem nigdzie... czym to później sklejają?

Klejem do szyb

Nie. Oryginalny klej zostaje w zagłębieniach.

Wystarczy złożyć reklektor i włożyć go znowu do piekarnika.

Klej jest termoplastyczny. Po podgrzaniu znowu chwyci.

Tego nie próbowałem. Ostatnio zmieniałem klosz u siebie w Stralisie, ale przed złożeniem wszystko dokładnie oczyściłem i skleiłem własnie klejem do szyb. Trzyma pięknie.
Opublikowano

to prawda, nie potrzeba żadnego nowego kleju...

Tak naprawdę nawet bez podgrzewania pozostaje "kleisty" i mocno elastyczny

Opublikowano

a rozklejales moja lampe juz? nic sie nie chwalisz?

spokojnie OLO, wszystko w swoim czasie :naughty:

Opublikowano

Tak tylko to jest temat B6 a nie B7 :naughty:

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

Czy takie malowanie lamp jest legalne?

a dlaczego nie ??? przeciez nie tykasz elementów które świecą lub odbijaja swiatło :wink4:

Opublikowano

Wielkie dzięki myślałem ze jakakolwiek zmiana w lampie jest nie legalna.

Opublikowano

Czym byście malowali środki lamp?Jak puzniej z efektem nieuchronny "parowania lamp"? :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.