Treść opublikowana przez Siwy
-
Pytanie o przyciski do sterowania szybami w Audi A4 B6
poscierane sa. nie da sie przelozyc, probowalem juz
-
Pytanie o przyciski do sterowania szybami w Audi A4 B6
Na naklejkach pisze ze to sa do b6
-
Pytanie o przyciski do sterowania szybami w Audi A4 B6
Kupilem ostatnio przyciski do podnoszenia szyb podobno z modelu s-line. I dziwna sprawa bo do drzwi kierowcy pasuja, a do drzwi pasazera z przodu juz nie, maja inne wejscie na wtyczke (kostke). Panowie czy jest kilka rodzajow przyciskow do a4 b6???
-
[B6 AWX] Jak wygląda przepływomierz ?
Panowie u mnie nie ma w przeplywomierzu tego drucika zaznaczonego czerwona obwudka. Pytanie moje: czy w AWX przeplywomierz powinien mec ten drucik??? [br]
-
[B6 AWX] Jak wygląda przepływomierz ?
moja fura nie wkreca sie na oborty i na logach wyszlo ze podaje zle wartosci Link do moich logow http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_posba_o_analize_logow-t80582.0.html
-
[B6 AWX] Jak wygląda przepływomierz ?
Moze mi ktos opisac, a najlepiej przeslac zdjecie jak wyglada przeplywomierz do a4 b6 AWX 1.9 TDI??? Bo wydaje mi sie ze w moim brakuje jednej czesci, a mianoowicie przylutwanego drucika. Chcialem sie upewnic jak wyglada przeplywomierz do tego modelu.
-
[ALL] Sprawdzenie oryginalności przebiegu
Chodzi o A4 AWX. Jak to sprawdzic z ECU?????????
-
[ALL] Sprawdzenie oryginalności przebiegu
Panowie, czy da sie sprawdzic oryginalnosc przebiegu audi sprowadzonego z Wloch??? Gdzie (podobno) nie prowadza bazy danych???
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ciekawe jakiej????????????????????????????
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nawet jak auto jest z Wloch gdzie nie prowadza (podobno) bazy danych???
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam Chlopaki sorry ze moze nie w temacie, ale czy orientujecie sie gdzie w krk moglbym sprawdzic czy przebieg w mojej a4 jest oryginalny???
-
[ALL B6] Asfaltowe plamy
Zabieg usuniecia plam z asfaltu zostal wykonany za pomoca ropy. Wszystko zeszlo elegancko ale trzeba sie przy tym niezle napocic. Dzieki za rady Panowie
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Panowie Jak myc auto zeby nie pozostawaly zacieki??? Jakie polecacie szampony???
-
[B6 AWX] Pytanie o AIRBAG
Ktora kleme najpierw odpiac + czy -??
-
[B6 AWX] Pytanie o AIRBAG
Przymierzam sie do wymiany tunelu w moim audi. Korzystam z opisu z linku http://pdftown.com/pdf-ebook/Audi-FULL-Installing-Sat-Nav-in-an-A4.zip. Czy ktos wie jak wylaczyc airbag (co zrobic) zeby nie wystrzelil???
-
[B6 AWX] Prośba o analizę logów
Prosze o analize logow Basic settings 003 http://www.marcin1700.republika.pl/1/bs_003.htm 011 http://www.marcin1700.republika.pl/1/bs_011.htm Dynamiczne d_000-001 http://www.marcin1700.republika.pl/1/d_000-001.htm d_003-004 http://www.marcin1700.republika.pl/1/d_003-004.htm d_008-010 http://www.marcin1700.republika.pl/1/d_008-010.htm d_011 http://www.marcin1700.republika.pl/1/d_011.htm Statyczne s_000-002-003.htm http://www.marcin1700.republika.pl/1/s_000-002-003.htm s_004-013-015 http://www.marcin1700.republika.pl/1/s_004-013-015.htm s_016-018 http://www.marcin1700.republika.pl/1/s_016-018.htm
-
[B6 AWX] Sprężyny do ori zawieszenia
z przodu mam zolty bialy rozowy rozowy a z tylu to nie wiem bo nie wiem jak sie dostac do sprezyn
-
[B6 AWX] Problem z otwieranie drzwi z pilota
Otwiera sie sam bagaznik, a drzwi nie chca sie otworzyc (czasami)
-
[B6 AWX] Problem z otwieranie drzwi z pilota
No wlasnie wtedy jak sie nie chce otworzyc to chyba nie. Zwruce na to uwage jeszcze
-
[B6 AWX] Problem z otwieranie drzwi z pilota
Panowie ostatnimi czasy jak chce otworzyc auto za pomoca pilota to sie nie otwiera. Otwieram kluczykiem, nastepnie zamykam pilotem i otworzy sie za pomoca pilota. Ale po kilku probach problem powraca. Raz na jakis czas nie chce sie otworzyc. Co to moze sie dziac???
-
[ALL] Pas bezpieczeństwa pasażera z tyłu się nie zwija
Panowie czy jest jakas rada na niezwijajacy sie pas bezpieczenstwa pasazera? Mozna to jakos naprawic?
-
[ALL B6] Jakie głośniki ?
mi by sie sprzydaly same tweetery z glosnikami 16 poda samo radio
-
[ALL B6] Jakie głośniki ?
Jakie polecacie glosniki do drzwi przednich 16 i tweetery? cena za same tweetery do 100zl, a z glosnikami 16 do 200
-
[B6 AWX] Sprężyny do ori zawieszenia
Antonio jakie proponujesz sportowe amorki??
-
[B6 AWX] Sprężyny do ori zawieszenia
Ktore sprezyny lepiej kupic do ori zawieszenia?? Ktore sa wytrzymalsze?? Czy wogole oplaca sie dokupic same sprezyny?? Weitec 30/30 nowe 1BE 20/20 uzywane