Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Asfaltowe plamy


Siwy

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nastepujacy problem: mam problem z plamkami prawdopodobnie pochodzacymi z asfaltu. Wie ktos moze jak to usunac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są specjalne spraye na asfalt! Ale ja mam dobry środek, sprawdzony-Kagera "do czyszczenia silnie zabrudzonych powierzchni" :good: W Focie kupuje 5l za 39zł. Usuwa smołę, robale nalot na felgach, super czyści silnik itd. Jest przy tym neutralny dla lakieru gumy czy plastików! Polecam! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie mistrz

prep_do_us_smoly_006_00ico.jpg

psikamy czekamy 6 do 10 min wycieramy scierka i po problemie płukamy auto i jest piekne

żadnej ekstrakcyjnej szkoda lakieru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

benzyna ekstrakcyjna nie niszczy lakeirów pokrywanych lakierami bezbarwnymi... co innego na zwyklej emali. Jak masz metalik badz perelke lej i gwarantuje Ci ze z lakierem nic Ci sie nie stanie (koszt 3.50)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

benzyna ekstrakcyjna nie niszczy lakeirów pokrywanych lakierami bezbarwnymi... co innego na zwyklej emali. Jak masz metalik badz perelke lej i gwarantuje Ci ze z lakierem nic Ci sie nie stanie (koszt 3.50)

jak masz srebrne auto to moze tego nie widac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ten co podałem firmy NIGRIN

jest dobry bo nie jest jakis strasznie chemiczny rozpuszcza smołe w oczach i ma przyjemny zapach ;P

auto po tym preperacie wygląda jakby było ropą wysmarowane :P strasznie tłuste :P

ale po spłukaniu karcherem zostaje jedna wielka tłusta plama ale na ziemi ;P

najpierw psikamy

odczekujemy 6 do 10 min

potem szmatka wycieramy auto :P najlepiej białą :) zeby zobaczyc jak smoła schodzi :)

potem myjemy normalnie i juz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nastepujacy problem: mam problem z plamkami prawdopodobnie pochodzacymi z asfaltu. Wie ktos moze jak to usunac??

czterochlorek etylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno dawno temu plamki z asfaltu to się margaryną usuwało :naughty: i też dawała radę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno dawno temu plamki z asfaltu to się margaryną usuwało :naughty: i też dawała radę :good:

dokładnie tak. Działa na pewno, bo ostatnio usuwałem kilka plamek nie mając nic pod ręką... pozniej na kolacje suchy chleb :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja użyłem raz ten preparat i żałuję do tej pory bo takie jakiś dziwne plamy pozostawały i zmatowienia że :wallbash:

(użyte zgodnie z instrukcją)

anty-smola.jpg

nie polecam

:thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam te preperatty to sie nie nadaja :) najlepszym preperatem do scieranias moły jest rozpuszczalnik nitro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...