Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GRAF

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. turdzi nie przesadzaj az tak dobrze nie jest napewno jest duzo gorzej na Polskich wertepach przynajmniej w porownaniu do mojego rozbitego STI ktore mialo DCCD
  2. GRAF odpowiedział(a) na a4qatroo temat w Audi A4 B5
    1.8T latwiej wiele rzeczy podejdzie, waga silnika podobna, hamulce moga zostac itd itd
  3. jak tarcza minimalnie krzywo leży na piascie to moze to powodowac bicia i drgania
  4. GRAF odpowiedział(a) na a4qatroo temat w Audi A4 B5
    łatwiej, tanio, lepiej wsadz silnik 1.8T 150KM albo 180KM
  5. niezle ten silnik musial byc przegrzany ze az blok sie wygial wsumie przykra sprawa ale z uzywanym autami to troche loteria czasem ma sie pecha i trafia na zajechany egzemplarz
  6. V8 4.2 nie wchodzi, jesli juz to moze ten nowy z B7 RS4 to byla by fajna zabawka jak dla mnie tylko 3.0TDI + FMIC+CHIP+wydech 2,5cala-DPF
  7. nie dopuszczaj do przegrzewania sie silnika bo skonczy sie w najlepszym wypadku wymiana uszczelki pod glowica albo jeszcze gorzej...
  8. GRAF odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    ale ty masz juz chyba nowszego 5biegowego Tiptronika a nie stary prosty 4biegowy automat i dlatego sie wymienia olej
  9. w jakim celu krecisz tak wysoko swoj biedny silnik widze ze masz oske wiec szybkie ruszenie przy takich obrotach skonczy sie tylko spaleniem gumy totalny bezsens
  10. wiem ze to OT ale co z tymi Audi dzieje ?? az tak jakos osprzetu sie obnizyła ?? myslalem takie problemy sa typowe dla starych Alfa Romeo i Fiatow
  11. nie wiem czy nie taniej wyjdzie przekladka kierownicy w angliku? policzyles te opcje?
  12. cos masz nie tak z autem bo pali ci tyle co 300konna Impreza STI (wiem bo mialem) jedz do dobrej firmy tuningowej i niech ci wystroja auto bedzie jezdzic szybciej i mniej palic !!! czesto sie zdarza ze auta z rynku USA szczegolnie te turbo (EVO STI) sa fabrycznie ustawione za bogato
  13. lekka oska na suchym i dobrej oponie rusza swietnie (jak ktos umie) a A4 jest ciezkie i ogolnie slabo rusza mimo 4x4 (z wyj S4) w porownaniu np do Subaru Imprezy
  14. GRAF odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    raczej masz cos nie tak z furmanka np u mnie przy 230km/h jest cichutko da sie radia sluchac i rozmawiac sytuacja sie pogarsza jak otworze szyber za to efekt przy zamykaniu odlotowy zamknac ta zasłonke, u mnie jest wtedy wyraznie ciszej powyzej 160-180

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.