Treść opublikowana przez GRAF
-
[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009
turdzi nie przesadzaj az tak dobrze nie jest napewno jest duzo gorzej na Polskich wertepach przynajmniej w porownaniu do mojego rozbitego STI ktore mialo DCCD
-
[B5 AVV] Swap 2,8 do 1,8
1.8T latwiej wiele rzeczy podejdzie, waga silnika podobna, hamulce moga zostac itd itd
-
[B6 AVF] Bicie kół przy dotknięciu pedału hamulca
jak tarcza minimalnie krzywo leży na piascie to moze to powodowac bicia i drgania
-
[B5 AVV] Swap 2,8 do 1,8
łatwiej, tanio, lepiej wsadz silnik 1.8T 150KM albo 180KM
-
[B5 AHL] Jak sprawdzić czy niezbędne jest planowanie bloku ?
niezle ten silnik musial byc przegrzany ze az blok sie wygial wsumie przykra sprawa ale z uzywanym autami to troche loteria czasem ma sie pecha i trafia na zajechany egzemplarz
-
[ALL B5] Silnik z A4 do S4
V8 4.2 nie wchodzi, jesli juz to moze ten nowy z B7 RS4 to byla by fajna zabawka jak dla mnie tylko 3.0TDI + FMIC+CHIP+wydech 2,5cala-DPF
-
[B5 ANA] Pytanie o wentylatory
nie dopuszczaj do przegrzewania sie silnika bo skonczy sie w najlepszym wypadku wymiana uszczelki pod glowica albo jeszcze gorzej...
-
[B5 ABC] Czy dobry silnik ?
ale ty masz juz chyba nowszego 5biegowego Tiptronika a nie stary prosty 4biegowy automat i dlatego sie wymienia olej
-
[B5 ADR] Przy jakich obrotach mam odcięcie ?
w jakim celu krecisz tak wysoko swoj biedny silnik widze ze masz oske wiec szybkie ruszenie przy takich obrotach skonczy sie tylko spaleniem gumy totalny bezsens
-
[B5 AHL] Świecą się kontrolki, nie da się uruchomić silnika
wiem ze to OT ale co z tymi Audi dzieje ?? az tak jakos osprzetu sie obnizyła ?? myslalem takie problemy sa typowe dla starych Alfa Romeo i Fiatow
-
[B5 ADP] Wymiana silnika 1.6 na 1.9 TDI
nie wiem czy nie taniej wyjdzie przekladka kierownicy w angliku? policzyles te opcje?
-
[B6 AMB] Pytanie o spalanie
cos masz nie tak z autem bo pali ci tyle co 300konna Impreza STI (wiem bo mialem) jedz do dobrej firmy tuningowej i niech ci wystroja auto bedzie jezdzic szybciej i mniej palic !!! czesto sie zdarza ze auta z rynku USA szczegolnie te turbo (EVO STI) sa fabrycznie ustawione za bogato
-
[B6 AMB] Osiągi w porównaniu do golfa II GTI
lekka oska na suchym i dobrej oponie rusza swietnie (jak ktos umie) a A4 jest ciezkie i ogolnie slabo rusza mimo 4x4 (z wyj S4) w porownaniu np do Subaru Imprezy
-
[ALL B5] Czy listwy dolne drzwi pasują z sedana do avanta ?
ja w ASO dalem ok 100zl
-
[ALL] Jak wyciszyć A4 ?
raczej masz cos nie tak z furmanka np u mnie przy 230km/h jest cichutko da sie radia sluchac i rozmawiac sytuacja sie pogarsza jak otworze szyber za to efekt przy zamykaniu odlotowy zamknac ta zasłonke, u mnie jest wtedy wyraznie ciszej powyzej 160-180
-
[ALL B7] Polerowanie lub renowacja przedniej szyby
rysy sie robia od otwierania i zamykania brudnych szyb
-
[B5 ADR] Antena i wzmacniacz
w mojej niuni nigdzie nie widze ma anteny - a radio odbiera swietnie, ma ktos pomysl oco chodzi?
-
[ALL B6] Asfaltowe plamy
zwykla Pb95 tez dziala swietnie i jest zawsze pod reka
-
[B5 ADP] Po założeniu springów -35/-35mm coś jest nie tak
u mnie w Quattro jest odwrotnie tyl jest wyzej wsumie fajnie to wyglada
-
[B6 AVF] Sprężyny z benzyny 2.4 będą pasować do diesla 1.9? WR10 a WR9
z reguly diesle sa ciezsze wiec sprezyny z benzynki V6 moga pasowac
-
[B5 AEB] Quattro - problem z tylnym zawieszeniem
co dokladnie kupiles? sam mam Quattro przod zawias oczywiscie nowy Lemforder a z tylu cisza ale chcialbym wiedziec co mnie moze czekac
-
[B5 AWT] Czy zużyte tylne amortyzatory mogą powodować, że auto nosi na boki ?
jezeli jezdzisz szybko i to bujanie jest uciazliwe to jak najszybciej wymieniaj amorki a nie trac czasu na badanie ich skutecznosci bo skoro auto zle sie prowadzi to napewno amory sa na tyle zuzyte ze nie nadaja sie do twojego stylu jazdy (szybko ) ja zaraz po kupnie auta wrzocilem komplet Bilsteina B6 i masakryczna poprawa (przedtem to byl ponton)
-
[B5 AAH] Problem ze znalezieniem odpowiednich sprężyn
jak duza ty masz butle ze ci tyl siedzi?? u mnie jak wsiada 2 osoby do tylu + jakies graty w bagazniki dalej nie siada nizej niz przod
-
[B6 ALT] Ściąga w prawo
w Quattro sciaganie na prawo/lewo moze tez byc spowodowane zla geometria tylniego zawieszenia!!! tak ze geometrie trzeba sprawdzac na obu osiach szczegolnie w Quattro
-
[ALL B5] TA-TECHNIX - zawieszenie gwintowane
czy tym na gwincie da sie podnieśc na zime zawieszenie tak zeby odpowiadalo seryjnemu BA?