Treść opublikowana przez Siwy
-
[B6 AWX] Ocencie wykres przed modyfikacja
Tzn. jak zepsuty???
-
[B6 AWX] Ocencie wykres przed modyfikacja
Pomiar zrobilem juz w Ecu-Tech. Postaram sie wykres zalatwic jak najszybciej.
-
[B6 AWX] Ocencie wykres przed modyfikacja
Jak ocenicie seryjny wykres mocy???
-
[ALL] Problem z oponami
W sobote bylem u wulkanizatora bo zepsul mi sie wentyl w jednej feldze. Zapytalem go o te wklesniecia na oponach. Powiedzial ze dla opon Pirelli i Michelin to normalne zjawisko, ze w tych oponach takie rzeczy sie zdazaja.
-
[B6 AWX] Kontrolki ABS i ESP
Panowie bylem dzis na hamowni. I po badaniu auta swiecily sie kontrolki abs i esp. Gosc powidzial ze po przejechaniu kilku km zgasna. Przejechalem prawie 70km i nic. Zgasly jak wylaczylem auto pod marketem, nie swiecily sie przezs jakis czas, ale po przejechaniu kolejnycj kilkunastu km znowu sie zaswiecily. Co to moze byc???
-
[ALL] Ciekawa sprawa
http://moto.onet.pl/1570678,1,co-zwieksza-spalanie,artykul.html?node=23 Ciekawe jak to sie ma w rzeczywistosci???
-
[ALL] Sprawdzenie oryginalności przebiegu
Mi sprawdzal Vagiem znajomy w krk i powiedzial ze przebieg rozni sie troche (ale nie wiele) od tego co jest na zegarach, juz nie pamietam jaka to byla roznica.
-
[B6 AWX] Drążki kierownicze
Wlasnie zapytalem sie ktory to sprzet bo bylem ustawic zbierznosc. I goscie powiedzieli ze zapiekly sie sruby czy drazki i zeby je sciagnac trzeba podgrzewac. Ja tam sie nie znam ale z tej strony co jest zrobione zdjecie srube odkrecilem.
-
[ALL] Problem z oponami
DOT XB M5 B78 0406 E3 0244540
-
[ALL] Problem z oponami
Panowie ostatnio zauwazylem na swoich oponach o profilu 65 wklesniecia. Wiem ze to dziwne, zamiast buly zrobily sie wklesniecia. Wystepuja one po jednym na oponach (z przodu i z tylu) po stronie pasazera. Zrobilbym zdjecia ale sie nie oplaca bo nie bedzie na nich nic widac bo nie sa to znowu jakies wielke wklesniecia. Czy to moze byc cos groznego??? Od czego sie moglo to stac???
-
[B6 AWX] Drążki kierownicze
Czy ten drazek zaznaczony czerwona obwodka to drazek kierowniczy???
-
[B6 AWX] Odpięcie przepływomierza
Kupilem ze stronki iParts.pl ori Bosch. O takich samych numerach jak moj obecny[br]Dopisany: 31 Lipiec 2009, 16:05_________________________________________________Przeplywomierz Boscha zalozony. Fura idzie jak rakieta
-
[B6 AWX] Drążki kierownicze
Panowie bylem ostatnio ustawic zbierznosc. Ale nie dalo sie tego zrobi bo zapiekly sie drazki kierownicze. W zwiazku z tym musze kupic nowe czesci. Czy ktos moglby podac numery drazkow i oslon drazkow??? Jakiej firmy polecacie oslony i drazki kierownicze???
-
[B6 AWX] Brak prądu w aku
Panowie sprawdzalem ostatnio swoj akumulator. Gosc powiedzial ze moj aku nie ma 12V i nie ma pradu. Powiedzial ze taki akumulator moze rozstroic komputer. Czy to oznacza ze komputer zle moze pokazywac wartosci na FIS-ie? Co jeszcze moze powodowac taki slaby akumulator. Podejzewam ze jezdze juz na takim slabym od wiosny.
-
[B6 AWX] Odpięcie przepływomierza
Odpiąłem przepływomierz. Jesli chodzi o dynamike to sie poprawila :>. Ale myslalem ze efekt bedzie lepszy . Zamowilem przeplywomierz. Po niedzieli powinien przyjsc. Zobaczymy czy jak go zaloze bedzie jeszcze lepiej ???
-
[B6 AWX] Odpięcie przepływomierza
Panowie byłem wczoraj w CompSporcie w KrK na diagnostyce. Goście potwierdzili moje obawy (że przepływomierz zdechł). Powiedzieli, że lepiej by auto jeździło jak by się wypięło przepływomierz. Czy po takim zabiegu może się coś negatywnego stać ??? (zapomniałem zapytać w Compsporcie )
-
[ALL B6] Który zakład polecacie do kompleksowego sprawdzenia silnika
Panowie, który warsztat lub którego mechanika (w Krakowie lub w okolicy) potrafiącego ocenic co jest nie tak z samochodem i naprawic usterki powstale w trakcie eksploatacji A4 B6 polecilibyście??
-
[B6 AWX] Prośba o analizę logów
Płyn, który polecił Piotruś niestety nie pomógł . Przynajmniej nie czuje żadnej różnicy w jeździe.
-
[ALL B6] Które BBS ?
Jesli chodzi o rozmiar to oczywiste jest ze wolalbym 18". Ale boje sie na takich jezdzic na naszych malopolskich drogach. Nie mam praktycznie zadnego doswiadczenia jesli chodzi o felgi. Jak ktos daje gwarancje ze 18" BBS da rade to postaram sie przelamac i kupic 18" . Pozostaje jeszcze kwestia w sprawie nauki jazdy na takich felgach po przejsciu z 15" .
-
[ALL B6] Które BBS ?
Nie w 17" bo za małe ??
-
[ALL B6] Które BBS ?
Dibo to moze pochwal sie co bys proponowal
-
[ALL B6] Które BBS ?
1. Rozmiar 17" 5x112 8Jx17H2 ET35 Gwintowane 2. Rozmiar 17" 5x112 8J ET35 Skrecane
-
Pytanie o przyciski do sterowania szybami w Audi A4 B6
próbuje je sprzedac
-
[B6 AWX] Automatyczne zamykanie sie szyb po zamknięciu auta
Co trzeba miec ustawione i jak zeby po zamknieciu auta za pomoca kluczyka same zamknely sie szyby???
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam wszystkich Panowie dzis poznalem goscia z Krakowa, ktory ma ciekawe rzeczy do sprzedania do audi a4 b6, min.: zderzak hofele, felgi, hamulce s4, zawieszenia sportowe itp. Zapowiadal ze w niedziele pojawi sie na spocie. Chce on jak najszybciej sprzedac te graty. Jak ktos bylby chetny to wie gdzie spoty sie odbywaja. W niedalekiej przyszlosci wiecej szczegołow powinno sie pojawic w dziale sprzedam.