Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Odpięcie przepływomierza

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie byłem wczoraj w CompSporcie w KrK na diagnostyce. Goście potwierdzili moje obawy (że przepływomierz zdechł). Powiedzieli, że lepiej by auto jeździło jak by się wypięło przepływomierz. Czy po takim zabiegu może się coś negatywnego stać :mysli:??? (zapomniałem zapytać w Compsporcie :()

Opublikowano

Nie nic się nie stanie będzie tylko słabsze. Mi uszkodzony przepływomierz w trakcie wyprzedzania TIR-a zaczął hamować więc myślę, że dla bezpieczeństwa odepnij wtyczkę a najlepiej to zakup nowy.

Opublikowano

Hmm u mnie jak się odepnie przepływkę to arazu na blacie zapala mi się kontrolka od ASRu i skrzynia zostaje zablokowana na bodajrze 2 albo 3 biegu... auto prawie wcale nie jedzie...

No ale Ty chyba nie masz automata to raczej Ci to nie grozi...

JAK najszybciej jedz do ASO! i kup nową przepływke koszt ok 440 - 480 pln pod warunkiem ze oddajesz stara (musi być ori i nie uszkodzona mechanicznie - nie połamana itp)

Przyjemność z jazdy w w pełni sprawnym autem - bezcenna :kox: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Odpiąłem przepływomierz. Jesli chodzi o dynamike to sie poprawila :>. Ale myslalem ze efekt bedzie lepszy :disgust:. Zamowilem przeplywomierz. Po niedzieli powinien przyjsc. Zobaczymy czy jak go zaloze bedzie jeszcze lepiej :mysli:???

Opublikowano

Tak powinno być o wiele lepiej .... Bo teraz jeździsz na wartościach awaryjnych zapisanych w ECU....

Mówisz że zamówiłeś już nowy - mam nadzieję że w ASO a nie na allegro jakiegoś najtańszego??

Bo znam wiele przypadków kiedy taka pozorna oszczędność się okazuje po czasie tylko i wyłącznie wywaleniem kasy w bloto...

Nie ori przepływka potrafi ładnie działać przez miesiąc lub dwa a później kiszka... A kupując w ASO masz chyba dwa lata gwarancji ...

Opublikowano
  • Autor

Kupilem ze stronki iParts.pl ori Bosch. O takich samych numerach jak moj obecny[br]Dopisany: 31 Lipiec 2009, 16:05_________________________________________________Przeplywomierz Boscha zalozony. Fura idzie jak rakieta :a4fan:

Opublikowano

No to w takim razie Cieszę się bardzo :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.