Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Malowanie lamp tylnych LED


Siwy

Czy malowac lampy???  

  1. 1. Czy malowac lampy???



Rekomendowane odpowiedzi

A już je kupiłeś? Bo jeśli nie to kup gotowe z czarnymi kierunkami. A jeśli kupiłeś to pomaluj, wg mnie lepiej wyglądają niż z białymi.

Przykładowy link, trochę drogo, pewnie jak poszukasz znajdziesz taniej:

http://www.venom24.pl/audi-0004-p-17790.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz do Trzenia bo z tego co wiem on już ma ori lampy, więc tamte może Ci odsprzeda.

Pomalowane wyglądają lepiej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu interesował mnie temat własnoręcznego malowania lamp, latałem po necie szukając porad i wielokrotnie na różnych forach trafiałem na tematy związane z problemami z policją a nawet odszkodowaniem po stłuczkach, kiedy to osoba, która wjechała w tył tłumaczyła się tym, że poszkodowany miał przyciemnione światła przez co słabo świecił stop itp, itd. Ile w tym prawdy a ile radosnej twórczości internetowych bajkopisarzy to nie wiem ale na Twoim miejscu wziąłbym to pod uwagę :) Wg mnie lepiej kupić już przyciemnione, z odpowiednim atestem i mieć ewentualne problemy z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu interesował mnie temat własnoręcznego malowania lamp, latałem po necie szukając porad i wielokrotnie na różnych forach trafiałem na tematy związane z problemami z policją a nawet odszkodowaniem po stłuczkach, kiedy to osoba, która wjechała w tył tłumaczyła się tym, że poszkodowany miał przyciemnione światła przez co słabo świecił stop itp, itd. Ile w tym prawdy a ile radosnej twórczości internetowych bajkopisarzy to nie wiem ale na Twoim miejscu wziąłbym to pod uwagę :) Wg mnie lepiej kupić już przyciemnione, z odpowiednim atestem i mieć ewentualne problemy z głowy.

1. Jemu chodzi i przyciemnienie kierunku i wstecznego. Wiec co to ma wspolnego z wjechaniem komus w tyl..? :mysli:

2. Ja kupilem folie i bede walczyc. Farba jest na stale. Nakleisz spaprasz i tyle. A powiedzmy ze efekt i Trzenia nie jest wg mnie zadowalajacy.. :gwizdanie: straszny mat mu wyszedl.. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ykk chodzi mi o sytuację, kiedy ktoś jemu wjedzie w tył (odpukać) - sam wiesz jakie głupie wytłumaczenia mogą mieć sprawcy oraz jakich głupot może się czepiać ubezpieczyciel, żeby tylko zaniżyć kwotę odszkodowania. Jeśli te dwie rzeczy się zazębią, to rzeczywiście może być problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też gdzieś słyszałem taką historię, że ktoś miał przyciemnione lampy, kierunki i później był problem z odszkodowaniem. :disgust: Zainwestowałbym jednak w jakieś lampy z atestem choć z drugiej strony to tylko kierunek i wsteczny... :mysli: Generalnie pomysł :gicior: !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ykk chodzi mi o sytuację, kiedy ktoś jemu wjedzie w tył (odpukać) - sam wiesz jakie głupie wytłumaczenia mogą mieć sprawcy oraz jakich głupot może się czepiać ubezpieczyciel, żeby tylko zaniżyć kwotę odszkodowania. Jeśli te dwie rzeczy się zazębią, to rzeczywiście może być problem.

jeszcze jest różnica kto czym i jak pomaluje te lampy, bo mimo iż są specjalne szpraje do tego i folie, zwolennicy ksenonu w Vectrach A, potrafią całkowicie zamalować tylne lampy farbą która nie przepuszcza światła :thumbdown: sam bym pier... takiego typa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem juz te lampy. Chcialbym pomalowac tylko gorna czesc, tam gdzie sa kierunki i wsteczny (wewnatrz jest chrom) i nie wiem czy pomalowac ten chrom czy szklo (oczywiscie od wewnatrz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(wewnatrz jest chrom)

chodzi Ci o odbłyśnik... ja bym go nie malował, bo wtedy nie będzie widać czy skręcasz. Maluj tylko szkiełko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...