Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!


Pawlo 2004

Rekomendowane odpowiedzi

:bry:

No więc jak co niektórzy wiedzą miałem kupić A6 C6 3.0 TDI ale jak to sie mówi, życie zweryfikowało plany i byłem zmuszony do kupna samochodu na angielskich blachach ponieważ nie mogę sie dłużej poruszać autem na PL blachach w UK :) Co za tym idzie kupiłem A4 B6 ponieważ za A6 z wyzej wymienionym silnikiem ubezpieczenie i opłaty by mnie zjadły w UK :rolleyes:

Tak więc do rzeczy

Samochód zakupiony od prywatnego właściciela który kupił ten samochód w ASO Ipswich (w moim mieście)

Koleś nadawałby się na nasze forum bo o Audi wie wszystko a do tego dbał o samochód jak mało kto, nawet w lutym tego roku zrobił serwis za 1570 funtów czyli za 8.000 tys zł :blink: dodam ze wcześniej tez nie oszczędzał i dużo ładował w auto :) ale o tym napisze w modyfikacjach.

Sprzedał auto ponieważ kupił sobie czarne RS4 avant i nawet mnie nim przewiózł, oddechu do teraz nie mogę złapać tak to wciska w fotel :kox: Fotele w tym RS4 są takie, że wysiąść z nich nie idzie :naughty: Piękne auto, zakochałem się w tym samochodzie no i jak mało kto miałem okazję tym jechać :tongue4:

Wracając do mojego auta :)

Wyposażenie

- produkcja kwiecień 2004

- 1.9 TDI AVF :quattro: 6-biegowa skrzynia

- pakiet s-line zewnętrzny

- zawieszenie s-line

- 5 ori kół s-line z nowymi oponami

- ori czarne szyby od quattro GmbH (przednie szyby przyciemnione folią)

- RNS-e

- parktronic przód i tył

- pakiet chrom

- klima 2 strefy ale to standard :)

- pakiet oświetlenie

- 4x elktr szyby

- podgrzewane lusterka i spryskiwacze

- fotele skórzane sportowe z wysuwanymi podnóżkami i elektr. regulacja lędzwi (stan jak nowe)

- xenon (HID-y)

- alarm z czujnikiem przechyłu

Modyfikacje

- przyciemnione szyby w drzwiach kierowcy i pasażera (tył był ori) - zrobione przez poprzedniego właściciela

- zmiana symphoni na RNS-e - to już moja robota :) RNS-e kupiłem od właściciela ponieważ wczesniej siedziało w tym aucie ale wyciągnął aby sprzedać oddzielnie, po małej dopłacie dostałem RNS-e, kable, antene no i mapy na ori płytach z ASO :)

- podniesienie mocy na blisko 170 bph i 370 Nm (wykres ponizej)

- zmodyfikowane car-audio, wygłuszone drzwi i wymiana głosników

Kolejne mody

- felgi 19" RS6 miłay być RS6 ale są RS4 - zrobione

- odblokowanie FIS (manetka juz zakupiona) - zrobione

- wjazd na hamownie i zmiana programu u Patrox-a - zrobione

- kiera s-line z MF od B7

- listwy S4 w trakcie poszukiwania

- dodatkowe osłony w przedziale silnika - zrobione

- zderzak na 2 tłumiki - zrobione

Aktualne zdjęcia

982061050dc2de08med.jpg

2ab697b17519f0ebmed.jpg

fd22bf687a4c000fmed.jpg

51e5ffbce48faeebmed.jpg

391da3cebb8119femed.jpg

9e33ddd3364da358med.jpg

Foty przed wymianą zderzaka na 2 tłumiki.

ffde1e31cc58030bmed.jpg

6a836a477b739526med.jpg

b4e63331f31e0738med.jpg

A tu zdjęcia z małej sesji po zakupie

d0958afff3197630med.jpg

13297f5ca00b8c43med.jpg

8b7057eba89b68c5med.jpg

5b3412c121f296a6med.jpg

f8bfb88d4661527cmed.jpg

59f2c22fc8dd9328med.jpg

e5504e8ee7c18efcmed.jpg

9ef892953d432527med.jpg

e129c9be110208d2med.jpg

9df852bd97c59fcamed.jpg

Poprzedni właściciel bawił się w detaling i jakby było mało tego wszystkiego to używał kosmetyków megsa i auto glym :decayed: mnie to bardzo cieszy bo również mam już dosyć spory zestaw tych kosmetyków więc będę kontynuował jego dzieło :)

Moje kosmetyki no i zdjęcie ukazujące efekt

b9c8b6278812dddbmed.jpg

b7aa44ea25432431med.jpg

7.06.2011 wizyta u Patroxa w EcuProject - 166,8 KM i 371,7 Nm

01a6a59097cf713fmed.jpg

719c9ad808783224med.jpg

Dodatkowe osłony w przedziale silnika

76a3b9c3e7f94438med.jpg

Przy pobycie w PL wymieniony został olej, oczywiście na Motul no i komplet filtrów na Man-a.

Teraz pozostaje się cieszyć z jazdy :)

Kolejny pobyt w PL i kolejne zmiany, tym razem zderzak na 2 kominy

96940190abea5b08med.jpg

England - spontaniczne foto w centrum

1cb1c90e996d09f0med.jpg

jakiekolwiek opinie mile widziane :wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzi fajnie tylko kolo wieksze potrza :wink4:

Bardzo ladny egzemplarz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koła będą większe a dokładniej 18" ogólnie mam okazje kupic avusy kolor szary od właściciela tego auta i sie zastanawiam

czaisz cos z tego wykresu bo to angielski wykres a unich to wszystko odwrotnie jest i zbytnio nic z tego nie czaje :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ori S-line malo takich :good: czyli trafilo Cie to co mnie-nie mozesz sie poruszac polskim autem. przyjedziesz do polski i zrobisz chipa u naszych bo mocy strasznie duzo jak na avf po samym programie,a jak sie kieruje jako pasazer :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak. Co się stało, że nagle po takim czasie już nie możesz jeździć na PL tablicach? Samochód bardzo ładny. S-line i bardzo zadbany. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekny mam nadzieje ze moj niedlugo tez tak bedzie wygladal :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzuc scan programu w Dziale Modyfikacje :wink4: zobaczymy jak go ocenia , pewnie w serii tez bylo ladnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzuc scan programu w Dziale Modyfikacje :wink4: zobaczymy jak go ocenia , pewnie w serii tez bylo ladnie :)

Z tego co dobrze widzę na wykresie to w seri było 140 kucyków więc podniesienie o 44 konie jest chyba realne co??

A jednak. Co się stało, że nagle po takim czasie już nie możesz jeździć na PL tablicach? Samochód bardzo ładny. S-line i bardzo zadbany. :good:

Informacja z DVLA na mojej przedniej szybie, że mam 30 dni na wywiezienie auta z UK lub przerejestrowanie go jesli sie nie podporządkuje to auto zostanie odcholowane na parking policyjny :kox:

Tak więc w sobote przeglądanie internetu a od poniedziałku jestem szczęśliwym posiadaczem tej bestii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za duzo biegania i kombinowania z przerejestrowaniem a i tak miałem zmienic samochód bo potrzebuje avanta a że trafiła sie taka sztuka to nie narzekam. najbardziej zadowolony jestm z Quattro :decayed:

a tutaj kupiłem, zadzwoniłem do ubezpieczalni i po kłopocie a inne auto zawsze cieszy nawet jak jest to ten sam model co poprzednie :)

Tylko ubezpieczenie mnie załamało :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile placisz za samo OC? ja w Dk bez AC 4,5 tys zl za rok plus podatek drogowy 2,5 tys zl rocznie :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile placisz za samo OC? ja w Dk bez AC 4,5 tys zl za rok plus podatek drogowy 2,5 tys zl rocznie :angry:

A to przepraszam :) ja za wszystko czyli OC + AC + Asistans + samochód zastępczy na czas naprawy itp 5400zł no i podatek drogowy 900zł rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 1900 za ubezpieczenie i 600 podatku :( No ale co zrobisz :P

A co do auta, to super, no i :quattro::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 1900 za ubezpieczenie i 600 podatku :( No ale co zrobisz :P

A co do auta, to super, no i :quattro::good:

Co??? 600 euro Road Tax-u?? :shocked: Masakra Przeprowadź się do UK :decayed:

Moi znajomi płacą po 125 funtów na rok za 2.0 TDI ja mam 212 rocznie, wydocznie więcej CO2 produkuje moja furmanka ale to dziwne dla mnie skoro mam 1,9 TDI a on BMW3, 2.0 TDI z 2001 roku.

Co do Quattro to robi robote, jak byłem robic zdjęcia w porcie to zaświrowałem na szuterku :cool1: Banan z twarzy jeszcze mi nie zszedł :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie u nas jest po prostu drożej no ale co zrobisz :/ Tutaj za auta do 2008r płaci się za pojemność, dopiero po 2008 za spaliny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co kraj to obyczaj a myślałem, że Irlandia i UK ma podobne zasady ubezpieczania aut i płatności za drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...