Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!


Pawlo 2004

Rekomendowane odpowiedzi

mina angoli w pracy była bezcenna

potrafię sobie wyobrazić te puste łby :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mina angoli w pracy była bezcenna

potrafię sobie wyobrazić te puste łby :naughty:

Dokładnie tak jak mówisz, na mojej zmianie jest 2 angoli z którymi można konkretnie pogadać, mój team leader i jeszcze jeden kolo, reszta ma samochody ale koła by nawet nie zmienili bo dzisiaj jak sie pytali o te fele to jak im powiedziałem ze kupiłem on-line i sam je pozakładałem to stwierdzili, że jak mogłem to sam zrobić bo przecież tyle z tym pracy, że samemu się nie da tego zrobić :polew:

Głąby jakich mało :)

[br]Dopisany: 06 Lipiec 2011, 22:18_________________________________________________

jedyny słuszny wybór :good:

Dzieki :)[br]Dopisany: 06 Lipiec 2011, 22:22_________________________________________________Panowie wiem, że to towar deficytowy ale jestem w poszukiwaniu listw S4, może tutaj w UK będzie łatwiej je znaleźć ale wątpię w to.

Gdyby ktoś miał jakieś namiary to chętnie przytulę te listwy w ori czarnym kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam gościa z Częstochowy od którego brałem listwy w ORI kolorze... Nie mam niestety nru telefonu bo gdzieś zgubiłem ale może będę u niego w przyszłym tygodniu to mogę spytać czy je posiada na stanie bo wiem, że miał parę kompletów. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką cenę za nie woła?? tzn ile ty płaciłeś bo jak 100 czy 200zł taniej niz w ASO to wole czekać na okazje z ebay-a :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie inne auto :oklaski:

Fakt, drogom UK zawdzięczasz m.in. to, że za rok nie będziesz marzył o tym aby się ich pozbyć :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem ci Bartek, że różnicy jakiejś masakrycznej nie czuję po przesiadce na 19" i może to właśnie dzieki drogom bo w PL to nie raz bym pewnie przeklinał :)

Troszeczkę twardziej jest bo wiadomo, że jest mniej opony ale wszystko do przyjęcia a wygląd rekompensuje tą delikatną twardość :)

Zupełnie inne auto :oklaski:

Po zobaczeniu twojego auta zdecydowałem się właśnie na ten wzór

[br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 13:12_________________________________________________

W piątek doszły do mnie dodatkowe osłony więc trzeba było je zapodać do autka :) brakuje jeszcze jednej ale to kwestia czasu

76a3b9c3e7f94438med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to kupiłem je od znajomego angola który kupił sobie octavie a swoją A4 2001 rok sprzedaje więc wydębiłem od niego te osłony za 10 funtów :kox: w piątek mi je jeszcze osobiście dostarczył :)

Brakuje mi jeszcze tego plastiku na węże od klimy, on jej nie miał niestety a szkoda :disgust: ale z tego co sie orientuje to ta osłona w ASO kosztuje jakieś 30zł - 40zł więc zakupie sobie przy najbliższej okazji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trafiło mi się jakimś cudem, tez mi się takie cos rzadko zdarza :)

Ogólnie przeglądałem cały jego samochód co by mu tam jeszcze wykręcić ale nie ma tam dosłowni nic, zeby wykręcić czy podmienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w poszukiwaniu listw i zderzaka tylniego s-line z dziurami na wydechy bo mam ori 2 rury ale schowane pod zderzakiem i mnie to strasznie wkur... :wallbash:

Szukam na ebay-u ale nic nie ma :no: a w ASO ta dokładka blisko 788zł kosztuje a na taki wydatek zona mi nie pozwoli bo głupia nie jest i wie, że jeszcze trzeba bedzie go pomalować i końcówki dospawać :tongue4: A jak się człowiek buduje w PL to żona "księgowa" wszystko przelicza co za to można kupić na budowę :)

Ciekawe za ile sprzedałbym moją dokładkę s-line bez dziur na wydechy. 300zł bym dostał?? :mysli:

Jak tak to na pomalowanie i kupno końcówek by było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest od B7 albo cabrio:wink4: na bank to nie jest od B6, ale dzięki za zainteresowanie Remik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego przeglądam allegro non stop :decayed:

Tylko w PL autem będę dopiero w kwietniu przyszłego roku a tak długo czekać to masakra ale z drugiej strony wolę wszystko wyrezać w PL bo tam mam gdzie no i mam znajomego mechanika który przyspawałby końcówki.

A do tego pomalowanie dokładki na pewno w PL wyjdzie taniej niż tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przegladalem teraz przednie i widzialem np. votex komplet za 300f + przesylka 30-40f + 100f malowanie

ceny uzywanego kompletnego s-line podobnie a nawet wieksze:decayed:

w PL bedzie zdecydownie mniej :good:

To jest chyba najbardziej rozsadne ale czy wytrzymasz :naughty:

nawet przesyla takiego zderzaka na UK to prawie tyle co wyrwac okazyjnie w PL zderzak :polew:

ps. mam w PL s-line czeka juz 2 rok az sie Czarna znowu zjawi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej wytrzymam, trzeba wszystko przekalkulować bo jak ma mnie coś w UK kosztować np 2.000zł a w PL 1.000zł to zdecydowanie wytrzymam wiedząc, że ten tysiąc który mogę stracić mogę przekazać na np. listwy S4 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...