Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!


Pawlo 2004

Rekomendowane odpowiedzi

To jest właśnie to :good: ori dokładka razem z naklejką

Ale cena nie jest rewelacyjna bo z przesyłka wyjdzie blisko 700zł a w ASO w PL kosztuje 780zł, ze znizkami wyrwę ją za jakieś 740zł tak więc czy jest sens?? raczej nie :no:

Ale dzięki Remik :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dziś pod Gdańskiem identyczne A4, GB blachy, srebrny avant w s-linie i myślałem że to Ty :decayed: Był na 17" s-line ale Ty też takie masz na fotach to myślałem, że na nasze PL drogi założyłeś :tongue4:. Wszedłem tu żeby zapytać ale widzę że kilka postów wcześniej napisałeś że będziesz w PL dopiero w kwietniu 2012 :> Także masz sobowtóra na wyspach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak Remik, zapomnieliśmy, że ty jesteś jedyny!! wooow!

:polew: :polew: :polew:Młody :good::notworthy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko chłopaki :)

Widziałem dziś pod Gdańskiem identyczne A4, GB blachy, srebrny avant w s-linie i myślałem że to Ty :decayed: Był na 17" s-line ale Ty też takie masz na fotach to myślałem, że na nasze PL drogi założyłeś :tongue4:. Wszedłem tu żeby zapytać ale widzę że kilka postów wcześniej napisałeś że będziesz w PL dopiero w kwietniu 2012 :> Także masz sobowtóra na wyspach :decayed:

No tak w PL na pewno mnie nie było a mojego auta na 100% :naughty:

Do PL pojade dopiero w kwietniu jak juz pisałem i zaryzykuje i pojade na 19" mam nadzieję, że dojadę i zawiechy w PL nie zgubię :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaryzykuje i pojade na 19" mam nadzieję, że dojadę i zawiechy w PL nie zgubię :decayed:

jeśli Twoja V-Max nie przekroczy 40km/h to spokojnie dasz radę :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od granicy do domu mam 180 km i znam juz większość dziur na tej trasie a do kwietnia może kilka dziur z tej trasy zniknie bo w końcu robią nam piękne drogi :)

...albo przybędzie dziur po zimie, to bardziej realne :decayed:[br]Dopisany: 16 Lipiec 2011, 14:00_________________________________________________

[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 16:40_________________________________________________Panowie mam pytanie, od pewnego czasu chodzi mi po głowie, żeby listwy drzwiowe pomalować na szaro tylko pytanie jakby to wyglądało :mysli:

Zapewne do tego musiałbym jeszcze przemalować felgi, żeby to wszystko miało ręce i nogi

Co o tym myślicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje furki , mysle ze fele naprawde pasuja . Sam bede niedlugo takie same kupowal i dlatego mam pytanko .

Pisales ze do zalozenia nowych felg potrzebowales pierścieni centrujących . Czy moglbys cos wiecej o nich napisac ... jakie konkretnie kupiles itp ..

Czy do ubezpieczalni podawales ze zmieniles rozmiar kol ? :cool1:

Ps: Teraz dopiero patrze ze mieszkamy od siebie 40 mil :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje furki , mysle ze fele naprawde pasuja . Sam bede niedlugo takie same kupowal i dlatego mam pytanko .

Pisales ze do zalozenia nowych felg potrzebowales pierścieni centrujących . Czy moglbys cos wiecej o nich napisac ... jakie konkretnie kupiles itp ..

Czy do ubezpieczalni podawales ze zmieniles rozmiar kol ? :cool1:

Ps: Teraz dopiero patrze ze mieszkamy od siebie 40 mil :hi:

Nic nie zgłaszałem do ubezpieczalni niech się walą na cyce :wink4:

Co do pierścieni centrujacych to podjechałem do najbliższego sklepu i tam chłopaki mi dobrali pierścienie takie jak potrzebowałem. Zapłaciłem 20 funtów i pojechałem sie cieszyć nowymi 19" :decayed:

No faktycznie mieszkamy blisko siebie, teraz jeszcze bliżej bo przeprowadziłem się do Bury St. Edmunds miesiac temu :)

Jak byś kiedyś potrzebował jakiejś pomocy to wal na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz czeka autko na rozrząd który juz jest zakupiony, wszystkie rolki, napinacze sprzegło alt. i reszta tego bałaganu plus olej i komplet filtrów.

Zakupy u Dzik-a zrobione na blisko 1300zł więc jest dobrze.

Co do modów to będę malował felgi na kolor grafitowy, tak to ma wygladać:

371143246c82255fmed.jpg

teraz wygląda autko tak:

ffde1e31cc58030bmed.jpg

Możliwe, że przy pobycie w PL założę jeszcze dokładkę tylnego zderzaka z wylotami na tłumiki bo skoro juz są 2 tłumiki to szkoda, żeby były ukryte pod zderzakiem :)

I to by było tyle z modów bo trzeba zbierać na B8 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no graty tych felg też bym takie chciał :slina: ale mnie nie stać :decayed:

no co do zderzaka to jednak ładniejszy jest na dwa wydechy niz ten normalny :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jeszcze przy srebrnym fajnie to widać bo u mnie na czarnym nie bardzo widać ten tylni s-line :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy kazdym kolorze s-line super wygląda :cool1: ale prawdą jest, że przy jasnych kolorach bardziej rzuca się to w oczy dzieki tej czarnej foli na dole zderzaka.

Ps. Ja zazdroszczę ci kiery od B7, super to wyglada.

Musze wymienic jeden tylny czujnik PDC jeszcze bo jest uszkodzony a niestety jak tył nie działa to automatycznie przód się tez nie załącza :kwasny:

Zderzaczek zakupiony :kox: :kox: :kox: 840zł boli ale jak już bedzie zderzak na miejscu to bedzie dobrze :)

Teraz tylko kupie 2 końcóweczki i będzie kox :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...