Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!


Pawlo 2004

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ładne autko :decayed::good: :good:

Ale miałeś okazję kupić ładniejsze :naughty:

ale wiem, że to nie od Ciebie zależało :wink4:

gratki :good: :good:

W PL seryjnych autek z takim wypasem jest bardzo mało :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne autko :decayed::good: :good:

Ale miałeś okazję kupić ładniejsze :naughty:

ale wiem, że to nie od Ciebie zależało :wink4:

gratki :good: :good:

W PL seryjnych autek z takim wypasem jest bardzo mało :kox:

Siema Filip :hi:

No widzisz wyszło jak wyszło, jeszcze raz Sorry kolego ale życie weryfikuje plany i nic na to nie poradzimy, ale nie ma tego złego co na dobre nie wyjdzie i przynajmniej będę mógł więcej siana utopić w budowę domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co??? 600 euro Road Tax-u?? :shocked:

W Holandii za samochód klasy B6, benzynę ok €700 podatku, natomiast za takiego samego diesla z quattro ok €1600 rocznie. Tutaj praktycznie same benzyny jeżdżą. :kox: Podatek jest od wagi samochodu i rodzaju paliwa na którym jeździ. Jak się jeździ ok 20-30tys rocznie to kompletnie się nie opłaca mieć diesla. Znajomy za SUV'a z dieslem płaci €2400 rocznie. Ale trzeba im przyznać, że drogi mają lepsze nawet niż w DE.

Swoje auto na PL blachach już sprzedałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna jest . Szkoda tylko że nie ma ori xenonu :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko piękne,a jak wsadzisz alu-dekory do środka to juz pełny orgazm.A co do opłat to ja za full czyli OC,AC,Assistanc z max. znizka płace 2480 i jak wezmie sie poprawkę na polskie zarobki, to okazuje się, że przyslowie "wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej" nie bardzo jest "madrością narodu" :>.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoje auto na PL blachach już sprzedałeś?

Nie jeszcze stoi w UK :) za 2 tyg bedę nim wracał do PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki jedrekx też mi sie podoba :rolleyes:[br]Dopisany: 15 Maj 2011, 16:01_________________________________________________

Ładna jest . Szkoda tylko że nie ma ori xenonu :hi:

Tutaj znaleźć auto na ori xenonie to masakra, często widuje A4 B8, A6 C6 czy właśnie A4 B6 i B7 w pełnym s-line a lampy mają zwykłe :wallbash:

Możliwe, że przy zakupie xeny mogą być BARDZO drogie, to dla mnie jedyne sensowne wytłumaczenie bo nie wierzę, że każdy w UK jest przeciwnikiem xenonów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niezle... ja w PL za AC OC NW place 1100 rocznie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co ty masz za wtyki w Gsie?? bo ja mam 1,8 ubezpieczone na 28000zl full pakiet(serwis,gwarancja zachowania znizek przy szkodzie,szyby) i zona ma dodatkowo 50% znizki jako pracownik firmy ubezpieczeniowej i place 1350zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, ubezpieczam u znajomego agenta w Compensie i z roku na rok place coraz mniej... zaczynalem od 3700 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko z drugiej strony patrząc to 1200 funtów czyli te 5400zł to praktycznie niecały miesiąc pracy a w PL żeby ubezpieczyc auto to średnio trzeba zapłacić około 3000 tys jak nie więcej a tyle zarobić w PL miesięcznie to rzadko się zdarza tzn. gdybym tyle zarabiał to bym do UK nie wyjechał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie, że tak :gwizdanie:

w UK może i pewne rzeczy są droższe, ale takie rzeczy np. jak paliwo inaczej się liczy, bo za niższą dniówkę masz prawie pełen bak paliwa, a w PL za niższą dniówkę mozesz sobie kupić kilka litrów paliwa, do tego tam auta są tańsze niż w PL :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie filip

Przykładowo tutaj dobre auto np B7 2007 rok można kupic za 10 tys funtów a zarabiasz średnio 1100 - 1500 funtów

W PL za B7 trzeba dac jakieś 65 tys złoty i zarabiasz też średnio 1100 - 1500

Kalkulacja jest łatwa, ile tu sie pracuje na auto a ile w PL :) a do tego tutaj są auta tańsze :)

Z paliwem jest to samo za jeden dzień pracy zatankujesz auto do pełna a w PL za dnówke zatankujesz tyle, żeby kolejnego dnia dojechać znów do pracy :confused4: Kiedy to się zmieni??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale watek pieknie sie rozwija o ubezpieczeniach i cenach paliwa... :polew: :polew: :polew:

Pawlo ...najwazniejsze ze jestes zadowolony i auto naprawde bardzo ladne!! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie 3 strony wątku z czego 2 o ubezpieczeniach :polew:

Ale ważne, że autko się podoba :)

Teraz jestem w poszukiwaniu 18 RS6 bo one najlepiej by pasowały do tego auta :)

Jak już pisałem wcześniej mam okazje kupić szare oryginalne Avusy 18" z nowymi oponami za 500 funtów (stan jak nowe) ale jakoś ten wzór za mną nie przemawia :no:

Co proponujecie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście dla mnie RS6 albo RS4 jest o niebo ładniejsze tylko, że te Avusy mnie kuszą, one były już na tym aucie bo koła posiada koleś od którego kupiłem to auto :)

2250zł za oryginalne koła z nowymi oponami i dostawa pod dom to atrakcyjna cena ale... no właśnie jest ale, czy warto kupić koła które mi sie nie podobają?? :rolleyes:

Po ile te koła w PL chodzą?? może nimi zahandluje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj te ktore Ci sie podobaja, jak wstawisz inne, to co rano bedziesz wstawal i myślal k...a na tamtych wyglądałby lepiej i pewnie po jakimś czasie kupisz te wlasciwe.[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 09:30_________________________________________________a na avusach na pewno nie stracisz, takie pieniadze warte są same nowe opony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...