Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!


Pawlo 2004

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka postów wyżej masz odpowiedz :wink4: Byłem nagrzany na AVUS-y z prawie nowymi oponkami ale za długo się zastanawiałem i poszły mi koło nosa więc dlatego też teraz chcę 19 żeby poźniej nie załować ze kupiłem za małe :)

Po UK drogach da sie śmigać na 19 więc dlatego tak się nagrzałem na 19"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz miec wzor RS4 to ET 35 szukaj :) ja mam takie i zawias - 60 mm 4 osoby i nic nie trze na prostej drodze :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz miec wzor RS4 to ET 35 szukaj :) ja mam takie i zawias - 60 mm 4 osoby i nic nie trze na prostej drodze :przebiegly:

Innego ET niz 35 nie biore pod uwagę.

Na zawiasie s-line i kole 19" jeździłeś wrclaguna?? nie będzie zadnych problemów?? wypytuje tyle razy bo jak kupie koła i bedzie ocierać to żona mi jaja urwie, że wtope zaliczyłem i wydałem kase na koła na których nie da sie jeździc :kox:

Do RS6 i RS6 II tez brać ET35 jeśli sie na któreś z nich zdecyduję?? czy przy tych felach powinno byc juz inne ET?? felga nie robi chyba żadnej róznicy jesli chodzi o ET??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szerokość ma być 8j

Musze napisać do Mirona78 on miał RS6 II w swojej B7 na zawiasie s-line o ile sie nie mylę więc mi powie co i jak.[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2011, 15:38_________________________________________________Jakie fele zabrać panowie??

1. RS4 ET35 8j

http://cgi.ebay.co.uk/19-NEW-RS4-STYLE-ALLOY-WHEELS-TYRES-FIT-AUDI-A4-A6-/230632453834?pt=UK_CarParts_Acc_Wheels_tyres_Rims_Car_Wheels_ET&hash=item35b2c3f6ca

2. RS6 ET42 8j

http://cgi.ebay.co.uk/19-AUDI-A4-96-08-RS6-ALLOY-WHEELS-AND-TYRES-/280696503554?pt=UK_CarParts_Acc_Wheels_tyres_Rims_Car_Wheels_ET&hash=item415ad0bd02

3. RS6 II ET45 8j

http://cgi.ebay.co.uk/19-AUDI-A6-ALL-MODELS-NEW-RS6-ALLOY-WHEELS-AND-TYRES-/280700125316?pt=UK_CarParts_Acc_Wheels_tyres_Rims_Car_Wheels_ET&hash=item415b080084

Nr. 3 najbardziej mi się podobają i wiem, że B6 na nich tez dobrze wygląda ale ET45 mnie troszke przeraża i boje się, że 19" 8j z oponą 235/35/19 i ET45 może ocierać o zwrotnicę bo teraz mam 17" 7,5j Et45 i opona 235/45/17 i między zwrotnicą a oponą jest jakiś 1 cm luzu.

Tak więc jak myślicie wejdzie RS6 II Et45 8j???

Będę wdzięczny za szybkie odpowiedzi bo mam zamiar kupic te koła w tym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no panie furka :kox: :kox: :kox: i bardzo zadbana widze takze gratki zakupu :good:

troche zazdroszcze 4 szybek w pradzie i pelnej skory no ale nie mozna miec wszystkiego zawsze

kola moim zdaniem RS6 bo jesli rozwazasz RS4 to tylko ori ale to cena kosmos jest

szosteczka bedzie pieknie wygladac zwlaszcza 19" takze kupuj i nie mysl 100 razy

sam musialem wywiez swoje auto do polski bo tez mialem pl blachy i policja mnie zatrzymala 2 razy i pytala sie ile nim jestem juz w uk itp

i tez kupilem A4 B6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawlo jak znajdziesz fote b6 z kolami rs6 II wez wrzuc tutaj albo daj mi na pw,mnie te kola tez sie bardzo podobaja :kox: i ja nie uwazam ze zle to bedzie wygladalo na b6 tym bardziej na czarnym mocno zglebowanym sedanie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez jestem nagrzany na RS6 II wygladaja kosmicznie na B6

Na drugiej stronie w tym wątku jest foto B6 na tych kołach http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=210090.0

[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 12:39_________________________________________________Dzwoniłem do kolesi do tych felg i nowy wzór RS6 maja z ET42 czyli tak samo jak stare RS6

On twierdzi, że z ET 35 sie nie zmieszczą te felgi :wallbash: tłumacze mu jak chłop krowie na rowie, że wejdą a on nie nie wejdą bo oryginalne Et w A4 B6 to 45. Tak wiec stwierdziłem, że nie ma sensu z nim dyskutować :no:

Tak więc co mówicie panowie??

Kupić RS4 z Et35 czy brać te RS6 II z Et 42???

Proszę o podpowiedzi bo chciałbym jeszcze dzisiaj zamówić te fele :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym brał rs4 et 35- wzór koła jest piekny a et idealne (mam na rs6 I-idealnie pasuje) takie kolo ma Czester zobacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc jak myślicie wejdzie RS6 II Et45 8j???

Będę wdzięczny za szybkie odpowiedzi bo mam zamiar kupic te koła w tym tygodniu.

wydaje mi się, że za duże to ET ale może niech ktoś potwierdzi jeszcze bądź zaprzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedne i drugie ci wejdą bez problemu do rs6 najwyżej dasz dystans jak będziesz chciał et 35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem jeszcze raz do tych kolesi od RS6 II i mogą mi załatwic te fele z ET42 czyli juz troszke lepiej niż ET45[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 23:46_________________________________________________

Fele zamówione :decayed: wybór padł na wzór RS4 bo jako jedyne były z ET35

W poniedziałek mają być u mnie a tu jeszcze tyle dni zostało do poniedziałku :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Ci to pomoże w wyborze to moja wygląda tak na RS6 19" :evil: Nie wiem tylko jakie jest ET i szerokość bo już na takich felach kupiłem,a nie chce mi się ich ściągać ;)

dsc0372hy.th.jpg

dsc0365fe.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, zawsze mi sie te felgi podobały i chorowałem na nie ale jednak wybrałem wzór RS4.

Chociaż wiem, że na RS6 tych co ty masz samochód wygląda bardziej agresywnie, jest jakby bardziej umięśniony :wink4:

a na RS4 nie ma takiego efektu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, zawsze mi sie te felgi podobały i chorowałem na nie ale jednak wybrałem wzór RS4.

Chociaż wiem, że na RS6 tych co ty masz samochód wygląda bardziej agresywnie, jest jakby bardziej umięśniony :wink4:

a na RS4 nie ma takiego efektu

mi się to bardziej wydaje, że ten efekt będzie przy RS4 z resztą zobaczymy, kiedy będą na autku ?

no i czym prędzej wrzuć fotki z nowym felunkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pawlo 2004" chodzi mi o tą a4ke co masz ją na 2 zdjęciu pod postem. :-)

A sorry nie załapałem pierwszego posta jaki mi napisałeś :) To A4 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=84073.0 sprzedane juz jest, nasz klubowicz je kupił :)

A co chciałeś je kupić?? :) [br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 23:52_________________________________________________

mi się to bardziej wydaje, że ten efekt będzie przy RS4 z resztą zobaczymy, kiedy będą na autku ?

no i czym prędzej wrzuć fotki z nowym felunkiem

W poniedziałek przywiezie je kurier, nowiutkie czyściutkie z nowymi oponkami :kox: no i rzecz jasna zaraz je zakładam czyli w poniedziałek wieczorem będą fotki :)[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 23:54_________________________________________________No i doczekałem się a mianowicie, dzisiaj kurier przywiózł mi mój nowy nabytek czyli 19" :kox:

Bez niespodzianek się nie obyło bo okazało się, że potrzebne są pierścienie centrujące, ale, że niedaleko mam sklep motoryzacyjny z felgami, kosmetykami megsa, auto glyma i innymi pierdołami to pojechałem i zakupiłem pierścienie :)

a efekt taki, widać róznice między 17" a 19" zdjęcia zrobione na parkingu przed domem podczas wymiany.

e2e2c8d6878a0a5cmed.jpg

e38238f3ccfd4c67med.jpg

a tutaj juz poza miastem :)

e8bd1e778dc0356dmed.jpg

b4e63331f31e0738med.jpg

e191d5e696f4f2a7med.jpg

6a836a477b739526med.jpg

ffde1e31cc58030bmed.jpg

Ogólnie odczucia z jazdy są takie, że czuć różnicę pomiędzy 17" a 19" :) ciesze się, że tu w UK są spoko drogi bo w PL to chyba bym się wykończył :)

Ogólnie juz miałem nerwy jak w mieście musiałem ominąć kilka studzienek i jakiś łat z asfaltu bo po zimie coś połatali i im nie wyszło ale jak pomyślałem o naszych polskich, ojczystych dziurach to od razu się uspokoiłem :gwizdanie:

Tak więc co myślicie pany?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...