Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!


Pawlo 2004

Rekomendowane odpowiedzi

poczekaj do lata powinna być lepsza cene a ja tu popytam :wink4:

dla mnie tez popytaj :decayed::kox:

:polew:

zimówki lepiej kupić w maju/czerwcu. tańsze ok 30% na oponeo. w styczniu kupowaliśmy letnie kapcie do Q7 275/45/20 Micheliny i opony z 2011 roku były tańsze od tych z 2012 o ok 100zł na sztuce :cool1:

Tak też myślałem, że latem będą tańsze zimówki bo teraz za dobrą 4 zimówki w 17" 1500zł może nie starczyć :chytry:[br]Dopisany: 15 Luty 2012, 21:39_________________________________________________

Panowie mam jeszcze czysto techniczne pytanie czy jak pomaluje grile w czerń to nie będzie to dziwnie wygladać jak reszta tzn. ramki szyb i relingi zostaną bez malowania?? :mysli:

Dodam, że lampy środki lamp bedą malowane też na szaro lub czarno więc może by to źle nie wyglądało.

Jakieś propozycje?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby nie wygladalo dziwnie to moim zdaniem musial bys miec tez wlasnie relingi i ramki szyb na czarno wtedy bedzie git i lampy tez czarne :good: musial bys sie po prostu pozbyc chromu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wycinanie tylnych szyb i wymiana chromu na czerń to mnie przerasta :) a poza tym żona mnie dzisiaj pytała kiedy zmienimy samochód :kox:

Więc znalazłem cos takiego http://www.autotrader.co.uk/classified/advert/201205447132991/sort/priceasc/usedcars/price-to/11000/maximum-age/up_to_4_years_old/body-type/estate/model/a4/make/audi/radius/1500/postcode/ip327pt/page/11?logcode=p i ja jak i ona sie napaliliśmy więc nie wiadomo czy czasami B8 nie wpadnie :decayed:

Czasami może byc szybka decyzja tak samo jak było z ta B6 która mam teraz, w czwartek stwiedzenie, że trzeba by zmienic auto a w poniedziałek juz jeździłem nową B6 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no b8 konkret :good: zmieniaj jak tylko kasa jest to sie nie zastanawiaj zawsze to młodsze autko bo na b7 to nie warto wskakiwac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na B7 nie chcę wskakiwać bo to praktycznie B6 :gwizdanie:

Teraz mam już drugie B6 bo wcześniej miałem sedana więc bezsensem byłoby kupno B7.

Żonie strasznie się podoba B8 mnie też :kox: ale wszystko trzeba przemyśleć bo kupno auta to nie problem ale budujemy też dom w PL i dziecko jest w drodze więc wszystko musi mieć ręce i nogi, auto nie jest priorytetem na ta chwilę ale myślę, że na lato B8 wpadnie jak wszystko pójdzie po mojej myśli :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wstrzymaj się z zakupem tamtych zimówek :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wstrzymaj się z zakupem tamtych zimówek :wink4:

17" zimówki zawsze można założyć do B8 ale fakt jest taki, że wstrzymuje sie ze wszystkim :)

Tzn. zderzak wymienię bo juz mam kupiony, cały rozrząd też wymienię bo też jest zakupiony ale mody typu malowanie 19" na szaro czy też malowanie środków lamp.

---------- Post dopisany 02-06-2012 at 19:02 ---------- Poprzedni post napisany 17-02-2012 at 19:23 ----------

No i zawitał zderzaczek na 2 kominy :decayed:

Samochód wygląda od razu ciekawiej

96940190abea5b08med.jpg

f3111a8cf2653baemed.jpg

Do tego został wymieniony kompletny rozrząd ze wszystkimi filtrami i jak zawsze zalany olej Motul

Dodatkowo spolerowałem lampy, troszkę zabawy z tym było ale teraz lampy się pięknie błyszczą i nie ma zadnych odprysków :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak tam sprawy z B8? będzie na lato? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakup nowej fury jest w planie około września, października ale cały czas zastanawiam się czy nie zakupić A6 C6 3.0 TDI bo rodzinka za kilka tygodni mi sie powiększy :wink:

Zderzak wymieniłem bo i tak był juz kupiony więc przy pobycie w PL troszke sie pobawiłem i porobiłem co trzeba było. Może dzieki temu autko znajdzie nowego właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakup nowej fury jest w planie około września, października ale cały czas zastanawiam się czy nie zakupić A6 C6 3.0 TDI bo rodzinka za kilka tygodni mi sie powiększy :wink:

Zderzak wymieniłem bo i tak był juz kupiony więc przy pobycie w PL troszke sie pobawiłem i porobiłem co trzeba było. Może dzieki temu autko znajdzie nowego właściciela.

no to tylko pogratulowac powiekszajacej sie rodzinki :thumbup1:

a modzik robi dobra robote gratuluje:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krystiam821 widziałeś je tam na 100% :wink: ale już jestem w UK

---------- Post dopisany at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany at 20:14 ----------

Dzięki za gratulacje :wink:

Co do modzika to nie mac mówić ale cieszy oko :decayed:

1cb1c90e996d09f0med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe fotki na pierwszej stronie jakby kogoś to interesowało :decayed:

Jakiekolwiek opinie mile widziane :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do kalendarza którąś daj :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, zaraz wybiorę jakąś i podeśle :decayed:

---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ----------

Która lepsza?? Przód czy tył?? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna :slina:

Q i 2 kominy super sprawa.

Możesz powiedzieć ile ci wykopci więcej z Q ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do poprzedniej B6 z tym samym silnikiem ale bez Q pali mi o 1,5 litra więcej ale poprzednia B6 nie miała tez chipa.

Ogólnie średnie spalanie to 8,5 l/100

Po mieście 9.2l jak popada bo z każdego ronda wychodze bokiem :decayed:

---------- Post dopisany 23-12-2012 at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany 08-07-2012 at 22:48 ----------

Jeśli ktoś z mieszkajacych w UK zainteresowany kupnem mojej A4 to proszę :decayed:

Audi A4 B6 1.9 TDI Quattro, S-line | eBay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...