Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!


Pawlo 2004

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie filip

Przykładowo tutaj dobre auto np B7 2007 rok można kupic za 10 tys funtów a zarabiasz średnio 1100 - 1500 funtów

W PL za B7 trzeba dac jakieś 65 tys złoty i zarabiasz też średnio 1100 - 1500

Kalkulacja jest łatwa, ile tu sie pracuje na auto a ile w PL :) a do tego tutaj są auta tańsze :)

Z paliwem jest to samo za jeden dzień pracy zatankujesz auto do pełna a w PL za dnówke zatankujesz tyle, żeby kolejnego dnia dojechać znów do pracy :confused4: Kiedy to się zmieni??

w Daniii zarabiasz srednio 6-10 tys zl a takie b7 2007 r 2.0 tdi kosztuje okolo 120 tys zl :gwizdanie:

a Avusow nie bierz,mi te kola tez sie nie podobaja i nic na sile powiedz tamtemu niech Ci same opony sprzeda a rs6 to dobry wybor :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Daniii zarabiasz srednio 6-10 tys zl a takie b7 2007 r 2.0 tdi kosztuje okolo 120 tys zl :gwizdanie:

a jakie sa ceny mieszkan? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W UK za dom 170 m2 (9 letni) z duzym ogrodem i 2 garażami i podjazdem na 2 auta wołaja sobie 136 tys funtów, akurat znajomy jest w trakcie kupowania więc wiem :)

Za nowy myślę, że jakieś 180 tys, koniec końcem i tak łatwiej tutaj kupić dom lub mieszkanie

Mieszkanie w bloku za 70 tys mozna juz kupić :)

_________________________________________________

Wracając do mojego auta :decayed:

Pawel, kup je dla mnie :decayed:

Powaznie mówisz??

Chyba zabiorę te koła, przymierzę i zobacze jak leżą na aucie bo wzór jakos mi sie nie podoba ale zawsze jak się zobaczy felge na aucie to człowiek nieraz zmieni zdanie :)

Jeśli mi się nie spodobają to wtedy je sprzedam i myślę, że na nich nie stracę bo za idealne, oryginalne felgi z nowymi oponami powinienem dostać więcej niż te 2250zł

[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 13:55_________________________________________________Po wizycie u Patroxa :)

01a6a59097cf713fmed.jpg

Teraz w autku mam 167 KM i 372 Nm :)

Wykres wkleję później bo czekam za mailem od Patroxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że furka ogarnięta :). Pewnie pisałem już tutaj, ale nie zaszkodzi drugi raz: Oby służyła jak najlepiej!

Świetny egzemplarz :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrclaguna było nie halo z tym programem, chłopaki stwierdzili, że dawki paliwa były kosmiczne i doładowanie na turbine takie, że aż dziw że nie było bum :wallbash: :wallbash: :wallbash: z tłumików wyleciało tyle sadzy, że zasyfiłem chłopakom cały wjazd na hamownie co z reszta widać na fotce :) Teraz po poprawce z tłumików leci górskie powietrze i zdecydowanie mniej pali co sprawdziłem przy powrocie do UK z PL :rolleyes:

Tak więc Anglicy nie maja pojęcia o robieniu programów :wallbash:

Ale co mnie najbardziej ucieszyło to to, że Daniel stwierdził, ze silnik jest w bardzo dobrej kondycji, pompki jak nowe tak więc tylko śmigać :cool1:

[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 12:54_________________________________________________Up :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Felgi będą na sprzedaż.[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 20:41_________________________________________________I oryginalne AVUS-y z dosłownie nowymi oponami firmy Vredestein Ultrac Sessanta 235/45R18 98Y XL przeszły mi koło nosa normalnie szlak mnie trafił :wallbash:

Wszystko dlatego, że się tak długo zastanawiałem ;( Felgo poszły za 450 funtów, opony są więcej warte a gdzie ori felgi.

Koła miałem kupić od kolesia który sprzedał mi samochód więc koła były pewne ale teraz juz za późno ;(

Tak więc chłopaki powiedzcie mi jakie fele teraz kupić, koła jakie mnie interesują to najlepiej RS6.

Zastanawiam się czy nie kupić felg i opon oddzielnie, czy tak nie wyjdzie taniej?? :mysli:

Jutro jade się dowiedzieć po ile chodzą opony. Mając Quattro najlepiej bedzie jak kupie nowe opony żeby był wszędzie taki sam bieżnik.

Macie jakieś propozycje względem felg?? Jakie ET bedzie najlepsze?? zawieszenie mam s-line

czekam na pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

na wstępie...piękne B6, jak dla mnie kolor :kox: , s-line :jerk: , quattro :ad:

jedynie co mi się nie podoba to to, że kiera jest po prawej stronie, co do felg to RS6 i Avus będą idealnie pasowały do tego autka, mimo tego iż są oklepane ale gdybym ja miał wsadzać do tego auta to bankowo wybór byłby pomiędzy tymi dwoma modelami

jeszcze raz gratki tak pięknej furki :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 90% będą siedzieć te felgi http://cgi.ebay.co.uk/19-AUDI-A6-ALL-MODELS-NEW-RS6-ALLOY-WHEELS-AND-TYRES-/280700125316?pt=UK_CarParts_Acc_Wheels_tyres_Rims_Car_Wheels_ET&hash=item415b080084

19" zrobi robotę mam nadzieję ale muszę wiedzieć czy na 100% nic nie będzie ocierać jak pojadę w 4 albo 5 osob.

Tak więc czekam na podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos na forum miał juz ta fele w B6 i źle nie wyglądało, tylko, że samochód miał czarny a to tez dużo zmienia.

Tez nie jestem jeszcze przekonany co do tych felg i dlatego napisałem, że na 80% one będą :)

Laguna to moze zapodam te co ty masz RS4 też mi się zawsze podobały :good: cena jest podobna. Powiedz mi jeszcze jakie musze mieć ET itp. bo ty juz troszkę jeździłeś na róznych felgach no i różnych zawiasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw mówisz 90% a już 80% ? hehehe coraz bardziej odstępujesz od tego pomysłu :D Moim zdaniem stare Rs6 takie jak ja mam w graficie robią robotę :P Te nowe do B6 jakoś nieteges tak jak mówi Grzesiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyłka w obliczeniach z tymi procentami :naughty:

skoro 2 osoby twierdzą, że RS6 II bedzie kiepsko wyglądać to trzeba rozważyć RS6 lub RS4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja będę trzecią osobą, moim zdaniem RS6, ale poprzednie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na RS4?? Teraz to mi namieszaliście na maksa :naughty:

moim zdaniem na srebrnym aucie się nieco straci,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze gdzieś znaleść fotke B6 z felgami RS6 II i RS6 wtedy będę wiedział wszytko bo teraz jestem totalnie w ciemnej d*pie i nic nie wiem a chciałem w tym tygodniu kupić te koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze gdzieś znaleść fotke B6 z felgami RS6 II i RS6 wtedy będę wiedział wszytko bo teraz jestem totalnie w ciemnej pupie i nic nie wiem a chciałem w tym tygodniu kupić te koła.

a Avusów nie bierzesz już pod uwagę , też by fajnie wyglądały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...