Treść opublikowana przez Procek27
-
Lekkie telepanie na postoju
Ale przecież ja nie pisze ze to coś złego? Każdego indywidualna sprawa kto i co uzywa?. Jeden woli jezdzić na ory czesciach, drugi na zamiennikach. Moze nie ma co dalej tego rozkręcać tylko wróćmy do tematu.
-
Lekkie telepanie na postoju
Logi bede miec pozniej od niego na e-mail. Co do czyszczenia wtrysków powiedział ze to kazdego indywidualna sprawa, ale mowi ze jak cos jest dobre to lepiej tego nie spierdzielić. Z własnego doswiadczenia miał takie przypadki, ze zamiast poprawić to pogorszyło. A czy sam chciał to zrobic to nie sadze bo oddalem ten srodek do sklepu, po tym jak mi to powiedział. Co do oleju Motul to popieram przedmówce tez wczoraj zalałem, autko pracuje równiej, silnik ciszej ogolnie polecam.
-
Lekkie telepanie na postoju
Witam Serdecznie. Chcę się podzielić informacjami na ten temat. Ogolnie byłem dziś u mechanika, zrobiliśmy wymiane filtra Paliwa, oleju i paska wielorowkowego ..... i nic. Autko jak telepało to telepie dalej. Ogolnie jest to bardzo mało wyczuwalne. Zrobilem logi 013,018,023 i musze powiedzieć ze sam byłem w szoku bo wyszły mega dobrze, a autko ma przejechane 250 tys. Pytałem się mechanika co z tym fantem zrobić, mam na myśli telepanie. Powiedział ze spotkał się już wiele razy z tym mankamentem w 1.9 TDI i po prostu one tak maja, wiec nie ma się czym stresować. Jeśli szukacie dobrego Mechanika i Chip do 0000 w trójmieście polecam TurboElite Trójmiasto. Co do tego Płynu L&M do czyszczenia wtrysków to stanowczo odradza!. Jak ktoś ma jeszcze jakies inne informacje to proszę rozwinięcie tego tematu. Pozdrawiam
-
Dziura w IC?
Pewnie ze moze bo zaciaga lewe powietrze, a syczenie bo dziure masz. Czas na nowy albo FMIC
-
Lekkie telepanie na postoju
Miikii to czekam tez na Logi i zacznę działać z tym samym jutro w mojej OOOO. ( Jaki koszt tych gumek w ASO?) Po rabacie
-
Lekkie telepanie na postoju
Daj szybciutko znać co ci dokładnie wyszło. Ponieważ mam ten sam problem. Dodam ze jakieś 10 tyś. wymieniłem 2-mas i sprzęgło i dalej to samo. W piątek jadę do mechanika jak uda nam się dość czego to wina to od razu wam napiszę. Pozdro
-
Lakiernik Gdansk
Powiem Ci Bieniu ze byłem u niego z ubezpieczenia. Ale z tego co z nim gadałem to chyba 110 za 1 roboczo godzinę. Pomalowanie elementu to chyba 350 zł. Wiadomo jeśli chodzi o malowanie dachu to chyba cos koło 450-500 ze względu na wielkość. Ale w 100% mogę go każdemu polecić kto chce mieć porządnie zrobione Autko.
-
Lakiernik Gdansk
Byłem z swoją A4 u Pana Mirka (osobę którą poleca Bieniek) musze przyznać ze fachowiec na MAXA! Wogole nie widać ze cos było robione. Lakier dobrany idealnie. Także polecam tego Lakiernika. Jak cos dla info - ul.Mostowa 14. Pozdrawiam
-
tunel środkowy B6
Witam podłacze sie do tematu potrzebuje Numer tunelu środkowego do a4 b6 din 1 w kolorze ciemno szarym. 2002-2004
-
Uszkodzony EGR, pytanie?
Egr nie naprawiaj. Kup sobie WAHLER ja mam i nie narzekam. Pozdrawiam
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Witam serdecznie. Ponawiam pytanie na ten temat bo strasznie mnie to interesuje jak pewnie i 99.9 forumowiczów. Czy sprawdzał to ktoś?
-
[ B6 AVF ] S-line tdi
Super Autko niech ci dobrze służy. Tylko cos z tym tyłem nie tak o ile sie nie myle to i zderzak i spojler na klapie to jakas lipa zrób cos tym
-
[B6 AWX] A4 B6 Avant 1.9 TDI Psssssssssst
Ładne autko gratuluje! Jak dla mnie kolorek SUPER! Miłego rezanka ( Ściagnij tą lotke z klapy i załóż ori, bo nie zmienia sie lini stylistycznej Audi i dokładki prosza sie o kolorek). Pozdrawiam
-
[B6 AWX] Czarna strzała 1.9TDI 131KM
Powiem ci ze autko ładne i zadbane ale wez sciagnij te pokrowce bo to obciach! Audi i pokrowce lepiej sobie wypierz siedzenia
-
[B6 AWX] - Sprzedane
Hehe Musti bez urazy ale sam wiesz jak to wygląda hehe. Bylo je zostawic czarne albo zalozyć kołpaki na stripsy - sciagacze hehe. Pozdro
-
[B6 AVF] szary avant z małopolski
Super autko do modów. Kolorek mam taki sam. Co do kiery to kolega Wandej ma racje założ z B7 robi dobra robote
-
[B6 AWX] - Sprzedane
Jak dla mnie kolor felg Super - Wiesniak Tuning )
-
[B6 AVF] A4 B6 - julo23, czyli przesiadka z A3 na A4
Mysle ze takie http://allegro.pl/fotele-kanapa-siedzenia-s-line-sport-a4-b6-b7-igla-i1881942145.html wyrwiesz taniej. Ja za takie same na allegro płaciłem 599 za komplet.
-
[B6 AVF] Drgania odczuwalne po wcisnieciu pedalu sprzegla.Czy to koło dwumasowe?
Moim zdaniem zawsze ci bedzie lekko drgało jak nie wcisniesz do konca bo pompka pompuje i nie wie co ma zrobic jak masz ja wciasnieta w 30% kazdy tak ma. To nie jest nic groznego. A dwumas to nie jest bo by Ci buda szarpało.
-
[B6 AWX] Szarpanie gałką zmiany biegów
No witam to u mnie byla ta sytuacja. Rafal-L to brat. Mialem takie same obiawy jak ty. Zaczalem od wymiany poduszki i dalej to samo, pózniej dwumas i sprzęgło i nadal to samo. Co sie okazalo w skrzyni byl problem. Miedzy drążkiem, a skrzynia masz takie dwa łaczniki. Jeden wychodzi z drażka i zakończony jest kólka. Natomias drugi łacznik idzie od kólki do skrzyni i własnie tam znajduje sie wodzik wewnątrz skrzyni. Jak bys sciagnal pokrywe pod silnikiem i poruszał tymi lacznikami zobaczysz ze jest tam straszny looz. Wiadomo te czesci ciagle w skrzyni pracuja i potrafia sie wyrobic. Co do diagnozy to Diesiel zawsze bedzie mial drgania większe niż benzyna a ta częsc nie ma dużego wpływu na awaryjnosc. Co do poduszek to warto sprawdzic. pozdrawiam tutaj jest ta czesc. http://transjack.pl/index.php/uklad-napedowy/wodzik-skrzyni-biegow-passat-a4-a6-a8-oryginal-vw.html choc sprawdz to jeszcze abys sie nie wykosztował
-
[B6 AVF] A4 B6 Avant srebrny 131KM 03/04 małe mody :)
Tak jak koledzy napisali ładne autko, co do ledów to out - wiocha. Troszkę Cie będzie rezania czekało jak chcesz dorównać chłopakom z forum
-
[B6 AVJ] avant a4 b6 Dekory na bialo str 1
Super baza do modów. Mozesz z niej zrobic naprawde dobra sztuke . Co do zaplanowanych modów ktore wypisales to - . Milego rezania
-
[B5 AFN] Szumienie przy skręcaniu w prawo pomocy!!!
Na 100% Łożysko tez to mialem. Padło mi lewe. Ori w Aso lewa strona 550zl
-
Srebrny A4 B6 AWX - zew. S-line/CLH/DRL/BiXenon/PDC P+T/kier. MF/skł. lustra/RNSE + Cam. P+T inne..
Super Autko kolorek robi swoje. Widać ze jest zadbane miłego użytkowania Jak dla mnie do rezania to: Dokłaki w kolor Grill w czarny mat (bo nie masz chromow) Ściemasz szybek Sciagnij znaczki z tylnej klapy Kolka 17-18 RS6 i ty chyba tyle Serdecznie pozdrawiam i bez awaryjności :audi: A co do kierownicy z B7 nie żadnego problemu (Kiera Multi B7+modol z Q+tasma 12 pin) i wszystko dziala polecam od Siemiana
-
[B6 AWX] AVANT 1,9 TDI-PARE ZMIANEK
Szczerze to ci powiem ze jak masz pakiet chrom to bym zostal z grillem w chromie. Furka super