Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] - Sprzedane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sprowadzone z Holandii z początkiem listopada 2009r.

Wyposażenie

-klimatyzacja dwu strefowa

-FIS (pełny)

-czujniki parkowania

-4x el szyby

-abs / esp

-8x airbag

-2x podłokietnik

-immobilaiser

-regulacja kierownicy w dwóch płaszczyznach

-centralny zamek z domykaniem i otwieraniem szyb z pilota

-halogeny

-felgi ori 17" z oponą 215/45/17

-zawias 1BE

Graty które doszły :kox::decayed:

- gałka zmiany biegów s-line

- podświetlane kratki nawiewów

- moduł blutka do telefonu

- lusterko fotochrom wewnętrzne

- felgi 18" s-line

- lampki tylne led dymione

- rns-e

- listwy drzwiowe s-line

A póki co oglądajcie i wyżywajcie się :kox:

Przykładowe fotostory:

fbe41437fd41918amed.jpg

71bcb10611b13c5bmed.jpg

46d959145c638200med.jpg

09d1ed95df8b95c9med.jpg

...niebawem więcej zdjęć...

Opublikowano

Fajnie się prezentuje. Zawiecha S-line chyba też jest?

Opublikowano

bardzo ładna tylko jedna lampa sie nie świeci

ja bym maznął lampy w środku na czarno , tylko nie wiem kto ci to zrobi :gwizdanie:

ściema szyb tez by sie przydała , ale tez nie wiem kto ci to zrobi :gwizdanie:

obwódka grilla na czarno , no ale tez nie wiem kto ci to zrobi :gwizdanie:

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

wazne ze 4 szybki sa :naughty: a to nie zawsze jest

kolorek bardzo ladny mody w dobrym kierunku

Opublikowano

fajna sztuka, i kolorek :good: (szkoda ze nie czarny :wink4: )

Opublikowano

fajna sztuka, i kolorek :good: (szkoda ze nie czarny :wink4: )

a dobrze ze nie czarny :naughty: co 2 to ma czarne auto(ja tez i Ty i on takze :tongue4:) pomysl nad zrobieniem S line dokladki przod :kox: 8 poduch? ja mam 6...

Opublikowano

musti , też miałem takie felgi jak sprowadzałem auto , teraz jeżdzi na nich Sławeq z Rzeszowa :wink4:

Ładny ten kolor jest :good:

Opublikowano

Trzeniu juz kto inny :naughty:

Opublikowano

bardzo ładna tylko jedna lampa sie nie świeci

ja bym maznął lampy w środku na czarno , tylko nie wiem kto ci to zrobi :gwizdanie:

ściema szyb tez by sie przydała , ale tez nie wiem kto ci to zrobi :gwizdanie:

obwódka grilla na czarno , no ale tez nie wiem kto ci to zrobi :gwizdanie:

:kox: :kox: :kox:

a co wiesz??[br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 19:57_________________________________________________co to za kolor??

Opublikowano

Trzeniu - GM :wink4:

Opublikowano

Super autko, ładny kolorek :good: Wrzuć jescze jakieś fotki wnętrza :cool1:

Opublikowano

Trzeniu - GM :wink4:

powiedział mu że były spawane? :gwizdanie:

Opublikowano

Furka :good: kolorek :good:

Wirusik jak najbardziej - jak najszybciej :kox:

Ładne fele :)

Poka środek i będzie gicior :cool1:

Bez awaryjności życzę :hi:

Opublikowano

Pierwszym modem powinna być wymiana żarówki :kox:

Kolor zajexxsty :good:

Dawaj więcej fotek... Duża różnica w porównaniu do B5 1.6? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Niebawem więcej fotek wnętrza

żarówki już są oby dwie :) różnica wielka a najlepsze jest to że jeździ się prawie za darmo :kox:

Opublikowano

Piotrek dawaj na GG na chwile

Opublikowano
  • Autor

16 16 82 36 pisz

Opublikowano

a co wiesz??

wiem tyle , że mam du.pe w tyle :kox: :kox: :kox: :kox:

jutro jedziemy z mustim tym delfinem odebrać moją parówe , zobaczymy czy nie spuchnie na trasie.

A z powrotem , fiu fiu fiu :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.