Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] - Sprzedane


musti

Rekomendowane odpowiedzi

ale co z tego jak wszyscy marudzą "szkoda, że nie avant", "a czemu tak drogo, przecież to auto ma 10 lat!" albo najlepsze "szkoda, że nie czarny/srebrny" to jest chore przy kupowaniu używanego auta.. a tu, ładne i pewne auto które nie może się sprzedać :wallbash:

Masz rację, auto klasa bardzo ładnie się prezentowało na letnim "zlocie" na pewno się wyróżnia, gdybym miał siano to możliwe, że sam bym się skusił:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Musti, furka wygląda naprawdę za***iście! Kolor, felga i zadbany środek robi wrażenie. Szkoda że idzie na handel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda szkoda bo fajny furacz. Mnie dziwi ze nikt jeszcze nie wziął?!

Nie ma porównania do tego aut handlarzy którzy pucuję furę tylko na handel a tam trucle straszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak tam sytuacja? poszła?

rozglądam się za s4 b5 :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to gitara :) nowy właściciel będzie na pewno zadowolony.. ale szkoda trochę niuni.. bardzo mi się podoba ten kolorek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to gitara :) nowy właściciel będzie na pewno zadowolony.. ale szkoda trochę niuni.. bardzo mi się podoba ten kolorek

es chciałbym w takim kolorze trafić ale wątpię , teraz będę poszukiwał s4 ale tylko za granicą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak tam sytuacja? poszła?

rozglądam się za s4 b5 :whistling:

napisz do marcintuchola w jego okolicach jeździ jedna podobno godna uwagi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było tak jak u mnie, gdy sprzedawałem B6 i B7- 3-4 miesiące na allegro i cisza, przyjechał konkretny klient i wziął od ręki :thumbup1:GRATULACJE !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no musti , to teraz do providenta po 10k pln + to co dostałes za strucla i mozesz przyjsc po ese :wink:

JAde do starych , bede w czwartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostało na forum?

nie zostało , lecz nowy nabywca mówił że może z czasem zarejestruje się u nas

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ----------

było tak jak u mnie, gdy sprzedawałem B6 i B7- 3-4 miesiące na allegro i cisza, przyjechał konkretny klient i wziął od ręki :thumbup1:GRATULACJE !!

dokładnie tak było Panie Filipie :decayed:

porządny kupiec , porządne pieniądze :kox:

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ----------

no musti , to teraz do providenta po 10k pln + to co dostałes za strucla i mozesz przyjsc po ese :wink:

JAde do starych , bede w czwartek

z esk-ą to temat już mamy dogadany Wujek :wink4::good:

---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ----------

w końcu poszedł gnojowóz :decayed:

będzie es :banan::banan:

si si :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...