Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] - Sprzedane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

lans musi być :naughty:

jeszcze dekielki sobie ogarnij :good:

Opublikowano

fajnie wyszło , duzy plus za włożona prace chociaz wiem ze ty pewnie sam tego nie robiłes. :naughty: :naughty: :naughty:

Ale te fele ma co drugie audi :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

lans musi być :naughty:

jeszcze dekielki sobie ogarnij :good:

dekle będą bo mi się bez nie podobają :hi:

fajnie wyszło , duzy plus za włożona prace chociaz wiem ze ty pewnie sam tego nie robiłes. :naughty: :naughty: :naughty:

Ale te fele ma co drugie audi :thumbdown:

gdybyś podjechał wtedy co dzwoniłem do Ciebie to byś zobaczył kto z felą walczył :kox: weekend roboty ale efekt jest :)

u nas nikt nie jeździ na takich poza tym za tą kasę sam byś brał :>

Opublikowano

ja tam rzadko te fele widze na autach... chociaz kazdy twierdzi, ze co drugie Audi na takiej jezdzi :D

Opublikowano

gdybyś podjechał wtedy co dzwoniłem do Ciebie to byś zobaczył kto z felą walczył :kox: weekend roboty ale efekt jest :)

u nas nikt nie jeździ na takich poza tym za tą kasę sam byś brał :>

no u nas akurat nikt , jak sie tobie podobaja to gitara , tak ma byc :good:

kto walczył ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no u nas akurat nikt , jak sie tobie podobaja to gitara , tak ma byc :good:

kto walczył ???? :naughty

toć przez telefon Ci prawiłem że podjedź bo coś działam odnośnie parcha :tongue4:

Opublikowano

za tą kasę sam byś brał :>

hał macz ????

teraz jakaś gleba konkretniejsza by sie przydała :wink4:

toć przez telefon Ci prawiłem że podjedź bo coś działam odnośnie parcha :tongue4:

no wiem , ale mi sie nie chciało

Opublikowano
  • Autor

za tą kasę sam byś brał :>

hał macz ????

teraz jakaś gleba konkretniejsza by sie przydała :wink4:

toć przez telefon Ci prawiłem że podjedź bo coś działam odnośnie parcha :tongue4:

no wiem , ale mi sie nie chciało

Co do gleby to uwierz że ona i tak siedzi dość nisko już :cool1:

Ty wiecznie zmęczony więc się nie dziwie że się dupska ruszyć nie chciało :decayed:

Opublikowano

Ty wiecznie zmęczony

bys zapieerdalał tak jak ja to tez byłbyś zmęczony :decayed:

Opublikowano

fajne tylko ze jak juz robisz fotki tych felg na aucie to przynajmniej flesza uzyj bo na polowie zdjec nic nie widac procz zarysow auta...

Opublikowano
  • Autor

fajne tylko ze jak juz robisz fotki tych felg na aucie to przynajmniej flesza uzyj bo na polowie zdjec nic nie widac procz zarysow auta...

Tutaj masz kolego fotkę z fleszem zrobioną także uważam,że coś zobaczysz :cool1:

80b98d0f8083230fmed.jpg

Opublikowano

fajne tylko ze jak juz robisz fotki tych felg na aucie to przynajmniej flesza uzyj bo na polowie zdjec nic nie widac procz zarysow auta...

Tutaj masz kolego fotkę z fleszem zrobioną także uważam,że coś zobaczysz :cool1:

80b98d0f8083230fmed.jpg

przód 3cm na dół

Opublikowano
  • Autor

fajne tylko ze jak juz robisz fotki tych felg na aucie to przynajmniej flesza uzyj bo na polowie zdjec nic nie widac procz zarysow auta...

Tutaj masz kolego fotkę z fleszem zrobioną także uważam,że coś zobaczysz :cool1:

80b98d0f8083230fmed.jpg

przód 3cm na dół

nie glebię już teraz ściema szybek czeka w kolejce :)

Opublikowano

Bardzo fajna b6 :good: pierwszy raz spotykam się z takim kolorem w b6, nigdy takich nie widziałem.dobra felga robi robote :cool1: powodzenia w dalszych modach :good:

Opublikowano

Widziałem fele na żywca , ładnie sie swiecą jak psu pindol :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

ja juz tez widzialem samochod kolor jest mega jeszcze takiego nie wiedzialem do tego fela :good: :good: :good:

Opublikowano

Niby duzo osób jezdzi na tej feldze.. ale to ludzi z forum... na miescie widuje sie taka fele raz na tydzien... szkoda ze nie w 19stce :naughty: sam prawie bym kupił włansie taka na 19 ale nie mogłem sie dogadac z gosciem

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Niby duzo osób jezdzi na tej feldze.. ale to ludzi z forum... na miescie widuje sie taka fele raz na tydzien... szkoda ze nie w 19stce :naughty: sam prawie bym kupił włansie taka na 19 ale nie mogłem sie dogadac z gosciem

ja za tą kase co dałem za te 18" z oponami to kupiłbym jedynie komplet 15" ori więc nie narzekać mi tu :decayed:[br]

Dopisany: 07 Październik 2010, 19:59_________________________________________________

fc780dcf2b794858med.jpg

trochę zasypało mi furę :gwizdanie:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Widziałem fele na żywca , ładnie sie swiecą jak psu pindol :kox: :kox: :kox:

:kox:

:jerk:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.