Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] - Sprzedane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gratulacje autko wygląda świetnie jak narazie b6 jest najładniejsze ze wszystkich modeli (moim zdaniem) :naughty:

Opublikowano

no pogratulować :good: :good: :good: :good:

tylko narzutę na tylne siedzenia kup bo znając Ciebie :banan1::boobs: :boobs: :sex: :sex: szybko pobrudzisz :polew: :polew: :polew:

ale powiem ci ze bryka że hej :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Auto lux tylko akumulator sie długo ładuje , już 4 dni :decayed:

Opublikowano

Fajne..kolorek taki jak Toma77 :kox: :kox: plus dodatki chromowe :kox:

Ja bym dał ściemę i zmienił właściciela bo podobno niezły z niego krzak :polew: :polew: :polew::decayed::tongue4: :tongue4:

Opublikowano

zmienił właściciela bo podobno niezły z niego krzak :polew: :polew: :polew::decayed::tongue4: :tongue4:

podobno :polew: :polew: :polew: , chętnie bym ja przygarnął tylko akurat brzydze sie dizlami :sick3:

Opublikowano

Fajna sztuka... ogladałem identyczna ( kolor fela) ale miała za duzo przelotu. :hi:

Opublikowano
  • Autor

Foto z wnętrza auta zrobione tak na szybko :wink4:

8e154eb952db5740med.jpg

Opublikowano

Fajna sztuka... ogladałem identyczna ( kolor fela) ale miała za duzo przelotu. :hi:

to ta sama tylko wtedy sie nie sprzedała , żyd cofnął licznik i musti ją łyknął :good:

Opublikowano

Foto z wnętrza auta zrobione tak na szybko :wink4:

8e154eb952db5740med.jpg

w środku trochę bida :decayed: ALe + za multi :good:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Idzie lato a więc czas na jakieś zmiany i upiększanie niuni :P Przyśnił mi się pewien projekt , ale o radę zapytam się fach-menów i bardzo proszę o rozsądne komentarze i opinie.Mianowicie są dwie opcje :

1.OPCJA SERYJNA

46d959145c638200med.jpg

Jest jak jest i nic nie będzie grzebane .

2.SEN NA JAWIE

70a9390f91548f29med.jpg

Tak miało by wyglądać już po modach :kox:

Wyżywajcie się OGRY !!!

Opublikowano

na drugim zdjęciu 19" i -60/-60 ????

Opublikowano

Dokładnie + jedno czarne lusterko :D Ale ogólnie pomysł dobry tylko nie wiem czy taki felunek będzie pasował do morskiego kolorku? :cool1:

Opublikowano
:hi: oryginał lepiej się prezentuje :good:, chociaż te felgi ,trzeba by było je w całej okazałości zobaczyć,a lusterko to :thumbdown:
Opublikowano
Foto z wnętrza auta zrobione tak na szybko wink4

Czy jest od schowka klapa. bo wydaje mi sie ze nie ma na foto?

Opublikowano

Czy jest od schowka klapa.

Otwarty schowek na focie tej jest :polew:

Opublikowano
  • Autor

Klapa od schowka jest w bagażniku :D zaczepy urwane i dlatego otwarty ciągle jest :gwizdanie:

Opublikowano

Klapa od schowka jest w bagażniku :D zaczepy urwane i dlatego otwarty ciągle jest :gwizdanie:

wietrzy sie bo cały czas śmierdzi makaroniarzem :wink4:

bedziemy na wiosne rezać schowek więc loooooz :wink4:

Opublikowano

Ja bym zostawił obcję nr. 1 - serię ...ale zainwestował kasę w s-line :kox: bo zmieni się zupełnie wygląd auta :good: ale to tylko moje zdanie :hi:

Opublikowano

Ja bym zostawił obcję nr. 1 - serię ...ale zainwestował kasę w s-line

wyjątkowo musze sie z tym zgodzić , zresztą i tak ja bede rezał to auto zobaczymy co właściciel wymysli :gwizdanie:

Opublikowano

Ja bym zostawił obcję nr. 1 - serię ...ale zainwestował kasę w s-line

wyjątkowo musze sie z tym zgodzić , zresztą i tak ja bede rezał to auto zobaczymy co właściciel wymysli :gwizdanie:

:blink: :blink: :blink: kopara mi opadła że się ze mną zgodziłeś mój Panie :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.