Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] - Sprzedane


musti

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym zostawił obcję nr. 1 - serię ...ale zainwestował kasę w s-line

wyjątkowo musze sie z tym zgodzić , zresztą i tak ja bede rezał to auto zobaczymy co właściciel wymysli :gwizdanie:

:blink: :blink: :blink: kopara mi opadła że się ze mną zgodziłeś mój Panie :naughty:

napisałem "wyjątkowo" wiec se nie myśl za dużo :gwizdanie:

gadałem z mustim bo był ze mna po podsufitke , mówił ze bebeszy zderzak pod fmica jak u mnie :good:

nie bedzie giejowskich dokładek s4/sline zakładal :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gadałem z mustim bo był ze mna po podsufitke , mówił ze bebeszy zderzak pod fmica jak u mnie :good:

nie bedzie giejowskich dokładek s4/sline zakładal :thumbdown:

A ty to od razu z grubej rury :ranting1: dobrze że nie tylko ja mam s-line :polew: :polew: :polew: .Koniec OT :>

Musti zrobisz jak uważasz ja tylko napisałem swoją opinie na ten temat:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie szybkie foto tak jakby świeżo po myciu wygląda tak :

6ceb2f6182b55956med.jpg

3ab826186df3dc39med.jpg

PARAF a tutaj coś dla Ciebie takie ala stroboskopy :kox: za słabą jakość sorka najwyżej zrobię jeszcze raz :wink4:

http://www.fotosik.pl/video/79153b8e9b389904.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PARAF a tutaj coś dla Ciebie takie ala stroboskopy :kox:

http://www.fotosik.pl/video/79153b8e9b389904.html

Człowieku, ja kombinowałem coś pod H7 a nie jakis tam W5W strobo-niechcący LED...

Duże nadzieje były przy H7 LED z alledrogo.pl, lecz ta żaróka nie nadaje sie nawet na DayLight'y...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacnie zacnie oby tak dalej :D Jak dobrze pujdzie to do konca roku oboje bedziemy sie wozic takimi parchami :D

Pozwodzenia w modach i szerokości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie coś pan kupił przecież to chodzi jak jelcz :decayed: Z wyglądu fajna lepsza na tej pierwszej focie niz po modach :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty, a folie to już zarzuciłes na szyby...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty, a folie to już zarzuciłes na szyby...?

Nie śpieszno mi było jakoś do tego ale jeśli masz coś na oku do swojej to rozpatrzę propozycję :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty, a folie to już zarzuciłes na szyby...?

Nie śpieszno mi było jakoś do tego ale jeśli masz coś na oku do swojej to rozpatrzę propozycję :decayed:

Ja od dzisiaj jestem ofoliowany :naughty: całkowity koszt - 510 509 zeta - wszystkie szyby (bez czołowej :cool1: )

Wykonanie i wygląd :good: Jak jestes zainteresowany to dzwoń do Pixi'ego i powołaj się na Paraf'a :kox:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie szyby (bez czołowej :cool1: )

mogłeś polecieć kawałek czołowej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty, a folie to już zarzuciłes na szyby...?

Nie śpieszno mi było jakoś do tego ale jeśli masz coś na oku do swojej to rozpatrzę propozycję :decayed:

Ja od dzisiaj jestem ofoliowany :naughty: całkowity koszt - 510 509 zeta - wszystkie szyby (bez czołowej :cool1: )

Wykonanie i wygląd :good: Jak jestes zainteresowany to dzwoń do Pixi'ego i powołaj się na Paraf'a :kox:

:polew:

Maciek ... teraz to trzeba by krzyknąć 559 zyla bo protekcja kosztuje ( 50 dla Ciebie ) :kox:

Musti będziesz Pan zadowolony :gwizdanie: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty, a folie to już zarzuciłes na szyby...?

Nie śpieszno mi było jakoś do tego ale jeśli masz coś na oku do swojej to rozpatrzę propozycję :decayed:

Ja od dzisiaj jestem ofoliowany :naughty: całkowity koszt - 510 509 zeta - wszystkie szyby (bez czołowej :cool1: )

Wykonanie i wygląd :good: Jak jestes zainteresowany to dzwoń do Pixi'ego i powołaj się na Paraf'a :kox:

:polew:

Maciek ... teraz to trzeba by krzyknąć 559 zyla bo protekcja kosztuje ( 50 dla Ciebie ) :kox:

Musti będziesz Pan zadowolony :gwizdanie: :hi:

Adaśko jakąś zniżkę dla mnie poproszę i jak coś to podeślij namiar :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piter to jest po zniżce ....( folia z grupy II średnia - czyli nie najdroższa bo nie ma sensu pakować się w niepotrzebne koszty - dodatkowo około 120 zł i nie najtańsza taniej około 40/50 zł ) no chyba że chcesz "Tajwan" ale od razu odradzam jakość :thumbdown: nie polecam szajs straszny :wallbash:

Te 509 zł to :

300 zł robota

209 zł folia

Luknij u Paraf'a jak wyszło ( dziś robione u mnie w garage ) i jak się zdecydujesz to zadzwoń albo PW :kox::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piter to jest po zniżce ....( folia z grupy II średnia - czyli nie najdroższa bo nie ma sensu pakować się w niepotrzebne koszty - dodatkowo około 120 zł i nie najtańsza taniej około 40/50 zł ) no chyba że chcesz "Tajwan" ale od razu odradzam jakość :thumbdown: nie polecam szajs straszny :wallbash:

Te 509 zł to :

300 zł robota

209 zł folia

Luknij u Paraf'a jak wyszło ( dziś robione u mnie w garage ) i jak się zdecydujesz to zadzwoń albo PW :kox::hi:

Niech wrzuci foto bo na razie nie mam jak oblukać hmm...co do propozycji to pomyślę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...niebawem więcej zdjęć...

« Ostatnia zmiana: 11 Luty 2010, 00:40 wysłane przez musti »

musti,ty weź zdefiniuj "niebawem" :cool1:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musti link=topic=112026.msg1318170#msg1318170 date=1263428763]

...niebawem więcej zdjęć...

« Ostatnia zmiana: 11 Luty 2010, 00:40 wysłane przez musti »

musti,ty weź zdefiniuj "niebawem" :cool1

Tomeks wrzucę jak mi przyjdzie magnesik a co do modów to teraz ciężko ale powoli wszystko do osiągnięcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do modów to teraz ciężko ale powoli wszystko do osiągnięcia :)

kobiete sobie w końcu znalazł więc ma wydatki , ale jest jeden plus - nie musi juz bujać skórą :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie szyby (bez czołowej :cool1: )

mogłeś polecieć kawałek czołowej :wink4:

Masz może na myśli SuperHybrydowyPrzedniPasCzołowy...

W sumie troszkę folii to mi zostało... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc doszedł mały zakup felunku 18" :) . Na początku felgi były troszkę porysowane i wyglądały mniej więcej tak :

fa61137d6d11b757med.jpg

Potem wyglądały na aucie tak :

aa2ebe8b0e636c11med.jpg

Niestety wygląd mnie nie zadowolił do końca i w ruch poszła polerka na lustro mianowicie wyszło :kox: i wygląda na obecną chwilę tak :

7293a6d7204b624cmed.jpg

48c8916ccede9105med.jpg

554ea85909d13c8bmed.jpg

3acc7cfd89b2e3b7med.jpg

Trochę pierdzielenia się było ale teraz jest tylko uśmiech , mała rzecz a bawi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze wyszło mega :) gratuluje udanego zakupu i włożonej pracy :D wyszło na duży plus :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...