Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] - Sprzedane


musti

Rekomendowane odpowiedzi

Musti widziałem Cię dzisiaj :gwizdanie: w moim mieście :decayed:

Kolor Felg zdradził odrazu że to twoja fura :kox:

a ja Cie nie widziałem :decayed:

gdzieś namierzył strucla ?

czemu nie jeździsz w zimie??

:blink:

bo musiał bym połowe dróg ręcznie odśnieżyć by wyjechać gdzie kolwiek

Hehe Musti bez urazy ale sam wiesz jak to wygląda hehe. Bylo je zostawic czarne albo zalozyć kołpaki na stripsy - sciagacze hehe. Pozdro

Spoko :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykręcałeś na parkingu pod blokiem, na przeciwko Kauflandu, ja jechałem 600-lecia i twoje fele odrazu mi się rzuciły w oczy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykręcałeś na parkingu pod blokiem, na przeciwko Kauflandu, ja jechałem 600-lecia i twoje fele odrazu mi się rzuciły w oczy :wink4:

jo zabłądziłem :polew:

możemy się kiedy ustawić pogadać , bo ja często jestem w Socho :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pitole :polew: to ja myslalem ze moje stalowki z kolpakami z tesco sa paskudne ale jednak twoje wymiataja :polew: pomysl b.oryginalny :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musti ostro pojechałeś.muszę to na żywo zobaczyć.Et 45 jak nie więcej :kox:

Przemku ET tylko 45 :> :>

ja pitole :polew: to ja myslalem ze moje stalowki z kolpakami z tesco sa paskudne ale jednak twoje wymiataja :polew: pomysl b.oryginalny :wink4:

ano tak mi się nudziło i prysnąłem je sobie :)

myślałem o różowych albo pomarańczy :polew:[br]Dopisany: 24 Listopad 2011, 22:22_________________________________________________

fela rodem z golfa 3 badz civica 5 generacji :tongue4:

coś w pobliżu tego rodu :decayed:[br]Dopisany: 24 Listopad 2011, 22:23_________________________________________________Audi na sprzedaż

http://otomoto.pl/audi-a4-C22327764.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sprzedania nadal ?brak ogloszenia na otomoto

Tak kolego do sprzedania jest samochód nadal aktualne .

Wysłałem Ci info na PW :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś widziałem trabanta w kolorze identycznym jak Twoje felgi :decayed:

He he moje felgi to już są prawie siwe :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek byś poprawił fotki ślicznotki żeby na nią popatrzyć :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam ? jest zainteresowanie autkiem do sprzedaży ? aż dziw, że nikt jeszcze go nie kupił, bo na prawdę auto doinwestowane i w fajnym stanie jak na kilkulatka :a4fan: pewnie będzie tak jak z moim, trafi się konkretny człowiek, przejedzie się, nie będzie miał za bardzo do czego się przyczepić i kupi auto, banan na twarzy będzie jeszcze przez długi czas :dancing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne że jeszcze nie sprzedana jak na te lata to naprawdę stan perfekcyjny i co najważniejsze przebieg aktuualny sprawdzany komputerowo był a nie tak jak niektóre 400+ hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co z tego jak wszyscy marudzą "szkoda, że nie avant", "a czemu tak drogo, przecież to auto ma 10 lat!" albo najlepsze "szkoda, że nie czarny/srebrny" to jest chore przy kupowaniu używanego auta.. a tu, ładne i pewne auto które nie może się sprzedać :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne wozidło dobrze utrzymany, i dopakowany odpowiednio wszytsko z umiarem bez przepychu tak powinno wygladac zadbane auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty jej jeszcze nie sprzedałeś ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest jedrek najbardziej denerwujące jak ktoś nie jest zainteresowany a pisze że szkoda że to nie avant albo nie czarny i za wszelką cene chce dołożyć swoje dwa grosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko, fajne kolor jest mega :kox: a mody to duzy plus :thumbup: doinwestowane, tylko fotki popraw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...