Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lakiernik Gdansk


grzes283

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuje sprawdzonego i niespecjalnie drogiego lakiernika na terenie Trojmiasta. Najlepiej Gdansk, Osowa, Przymorze.....Mam do polakierowania zderzak przód, dokłądke zderzaka tył, i listwy drzwi s-line.....Z góry dziekuje

---------- Post dopisany 03-06-2012 at 14:30 ---------- Poprzedni post napisany 23-05-2012 at 18:31 ----------

Witam. Poszukuje sprawdzonego i niespecjalnie drogiego lakiernika na terenie Trojmiasta. Najlepiej Gdansk, Osowa, Przymorze.....Mam do polakierowania zderzak przód, dokłądke zderzaka tył, i listwy drzwi s-line.....Z góry dziekuje

NIEAKTUALNE Widzę że ludzie w Gdańsku auta malują w garażu, bo nikt nie zna zadnego lakiernika - załamka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci mogę polecić ale nie w Gdańsku, z tym że u niego z wolnymi terminami słabo.

Dzieki, juz mam lakiernika. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam jednego lakiernika.Mega fachowiec.

Namiar na PW jak ktos chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam jednego lakiernika.Mega fachowiec.

Namiar na PW jak ktos chce.

Bieniek a czemu na PW, to jakas tajemnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam jednego lakiernika.Mega fachowiec.

Namiar na PW jak ktos chce.

madafuckers:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.Mirek 509229496

Adresu nie pamietam.

Sporo osob od nas malowalo u niego.

Pelna profeska!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci Bieniu ze byłem u niego z ubezpieczenia. Ale z tego co z nim gadałem to chyba 110 za 1 roboczo godzinę. Pomalowanie elementu to chyba 350 zł. Wiadomo jeśli chodzi o malowanie dachu to chyba cos koło 450-500 ze względu na wielkość. Ale w 100% mogę go każdemu polecić kto chce mieć porządnie zrobione Autko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, z p. Mirkiem tez miałem okazję się spotkać, ale doszedłem do wniosku, że jest za drogi. Zależy mi na pomalowaniu dokładek na zderzakach i progach i to wyliczył sobie (wstępnie!) na 1500 zł... Nawet jeśli jest takim profesjonalistą jak twierdzicie, to w moim przypadku uznałem, że trochę przesadził! Możecie jeszcze kogoś polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedługo będę miał namiar na takiego dziadka co malował kiedyś u Groblewkiego (jak groblewski był jeszcze porządnym serwisem) to podrzucę, na razie mogę polecić gości z ul. Sadowej, właściciel nazywa się Jurek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co znacie jakiegos lakiernika?

Szukam opcji dla lakiernika z Mostowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie w Gdańsku, ale okolice Gdańska - dokładnie Kolbudy - p.Mariusz, świetny kontakt, baardzo duże doświadczenie oraz świetne wykonanie.. i przede wszystkim nie zdziera z kasy jak inni... (a tylko 8km od Gdańska), kolejki do niego niestety są, ale warto ! kontakt: 501-491-454. Dajcie znać czy jesteście zadowoleni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...