-
Analiza logów Audi A4 B5 AFN
Dawka ustawiona na 3,4-3,6 (przeskakuje). Auto jeździ trochę lepiej niż wcześniej. Jeżeli chodzi o spalanie to zobaczymy z czasem. Pewnie za parę dni będę wiedział czy jest poprawa. Gdzie szukać nieszczelności ? Coś złego wynika z tych logów? Auto ma seryjny soft. Trochę mniej kopci po zmianie dawki ale jeszcze zdarza mu się puścić dymek (kolor: czarno-szary).
-
Analiza logów Audi A4 B5 AFN
Jutro dawkę ustawimy na nowo.. jaka powinna być najlepsza ??? 3,5 ??
-
Analiza logów Audi A4 B5 AFN
Witam, Panowie mam problem z Audi A4 B5 1.9 AFN. Auto po uszczelnianiu pompy zaczęło dużo palić. Spalanie ok. 9-10l/100km. Skrzynia automat (4 biegi). Logi poniżej. Statyczne: http://vaglog.pl/log_261621.html http://vaglog.pl/log_261622.html http://vaglog.pl/log_261633.html http://vaglog.pl/log_261624.html http://vaglog.pl/log_261623.html http://vaglog.pl/log_261634.html http://vaglog.pl/log_261628.html http://vaglog.pl/log_261629.html http://vaglog.pl/log_261630.html http://vaglog.pl/log_261632.html Dynamiczne: http://vaglog.pl/log_261615.html http://vaglog.pl/log_261615.html http://vaglog.pl/log_261618.html http://vaglog.pl/log_261617.html http://vaglog.pl/log_261619.html http://vaglog.pl/log_261620.html Basic settings: http://vaglog.pl/log_261613.html http://vaglog.pl/log_261614.html
-
Jakie dekory do granatowej piekności
Czy po oklejeniu wygląda faktycznie tak jak na zdjęciach ?? Jaką ma strukturę ta folia ??
-
Trzeszcząca klapa bagażnika sedan
A zamek całkowicie się zamyka ??
-
Brak mocy po wymianie pompek w VW Passat 1.9TDI AVF
Zrób logi dynamiczne, jeżeli nie wiesz jak to poszukaj na forum. Wszystko będzie jasne
-
A4 B5 dziwne piszczenie/świerczenie na nierównościach fotela przedniego
WD40 na sprężyny od dołu i nastanie błoga cisza
-
Carbon na maske jaki kolor?
Zrób sobie VT i sam sobie odpowiedź czy Ci się to podoba.. Carbon na masce to był w fajny, ale w filmie Szybcy i Wściekli
-
Koło dwumasowe i sprzęgło
A czy ten ktoś kto sprzedaje, potrafi udowodnić po jakim jest przebiegu ? i za jaką cenę ? jeżeli masz zaoszczędzić przykładowo 300 zł to kup lepiej nowe
-
Auto dużo pali :/ komplet logów
Nadal będę się upierał ku sprawdzeniu pompek.. Wyciągaj je i na dobry warsztat do sprawdzenia !
-
Zmienna geometria.
Koszt piaskowania około 100zł. I bedzie jak nowa. Co jak co, ale takich rzeczy się nie piaskuje... Powierzchnia ma być IDEALNIE gładka, a po piaskowaniu pod ciśnieniem niestety taka nie jest..
-
Jakiej firmy przegub zewnetrzny
Ruville ma dosyć dobre przeguby, tylko są delikatne ;-) Na normalną jazdę OK !
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
W poprzednim aucie, silnik 1Z, zmieniony komp na 16 bit + program i wtryski od AFN'a. 360 tys. ale dopadły go choroby wiekowe (wszystkie uszczelki puszczały itp.)
-
Grupowy ChipTuning Dynosoft Katowice
nie ogarniam tej różnicy w cenach,tuner bardziej sie spoci? "maksimum jedna modyfikacja" mhm czyli jak mam większe turbo to ok ale jak dołożyłem fmic to już sie nie łapie i muszę dopłacić? ten tekst rozbawił pewnie niejednego Takich wymagań to nawet nie jedna kobieta nie ma..... masakra
-
Po przekroczeniu 3tyś obrotów słabnie
Jak dla mnie turbo do sprawdzenia, problemy z regulacją ciśnienia.
Niemy_Gda
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta