Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grupowy ChipTuning Dynosoft Katowice


Gibons

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym się zorientować czy były by jakieś osoby chętne na grupowy chiptuning w najbliższych powiedzmy 3miesiącach. Jeżeli byłoby trochę zainteresowanych postarałbym się coś takiego załatwić u kogoś na Śląsku lub w Małopolsce. np DynoSoft, CompSport ewentualnie w R-Performance Warszawa. Ktoś byłby chętny ? Trzeba było by uzbierać z 10ciu chętnych. Myślę że na innych forach też zebrałbym kilka osób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie - jak dla mnie to CompSport lub Aligator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi takie cos, czy wczesniej sie przyjezdza zeby zczaili czy auto sie nadaje ? Zeby nie bylo tak, ze przyjade a ten mi powie ze np z turbem cos nie tak czy z czyms innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto musi być sprawne bez żadnych wycieków etc. W poniedziałek zadzwonię do tych 3 tunerów i zapytam co i jak i o ceny :) napiszę w tym temacie. Jednak na razie prosiłbym o wpisanie się NA PRAWDĘ zainteresowanych. Napiszcie model samochodu rocznik i jaki silnik.

np Audi A4 2008r silnik CAGA 143PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z malopolski okolice kraka gdyby grupowy chip był w okolicach lipca jestem chętny na 100 Samochód a4 1.8 t bex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin jest do dogadania pewnie i tak wszyscy jednego dnia nie pojedziemy :) pewnie będzie to przedział 2-3 tyg w którym trzeba będzie się zjawić. Z tego co wiem na a3 klubie też jest parę osób zainteresowanych więc w poniedziałek podzwonię i dowiem się co i jak :) Ja będę robił na 100% dlatego pomyślałem że może będzie więcej chętnych to będzie taniej ;) czyli 2 osoby są już. Jeszcze 8 myślę że się uzbiera. Licząc kolegę afroo jest nas już 3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze mną jak z dzieckiem, piszesz +/- termin i jestem. ; )

A4 B7 2006r. BWE 200PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja może miał bym 3 auta moja a4 avf, newbeetla alh i brata bmw 3 118d. Tylko w jakim terminie bo często jestem w niemcach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na tak :) dla mnie śląsk wchodzi w gre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego najlepiej jak sprecyzujesz jaka firma jakie miasto i cena bo teraz piszą osoby ten chetny ten i tamten a poźniejjak jak sie napisze cene i firme to beda sie po kolei wykręcac ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej Śląsk i to Górny :-) , a dało by rade zdążyć przed lipcem ? A kasa jaka za tą imprezę ?

2010 B8 CDNB 132kW/180KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślałem o firmie dynosoft ,również do lipca

2008 B8 2.0 tdi 143 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie koszt B8 2011 2.0 TDI CAGA 143KM Quattro , termin czerwiec,lipiec 2014

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z malopolski okolice kraka gdyby grupowy chip był w okolicach lipca jestem chętny na 100 Samochód a4 1.8 t bex

z 1.8T to jedz do gregor10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slask katowice dynosoft, gliwice cinsoft.

Bkn 204 KM czerwiec, lipiec.

Ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by co piszę się do R-Performance tylko jaka cena?

Jak by coś się działo w tym roku w stolicy to ez może bym sie skusił - może jedna grupa na Sląsku a druga w Wawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również piszę się w Wawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też Warszawa :) I na 100% jestem zainteresowany. A4 B7 2.0 TDI BPW Quattro 140hp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...