Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grupowy ChipTuning Dynosoft Katowice


Gibons

Rekomendowane odpowiedzi

Dynosoft edc 16 dzwoniłem kilka dni temu 16000 zl

Chyba z b5 z zestawie:)

jakieś 3 lata temu robiliśmy tu grupówkę u aligatora, koszta były o 100zł niższe wiec te ceny są bardzo ok.

Smigam 3rok na dynosofcie, ostatnio robił mi służbowego paska z tuning protection i wyciąganie kompa to jest już jakas zabawa, a cena 2k z fakturą jest

taka jak u każdego dobrego tunera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde szkoda ze teraz się termin trafił :facepalm: musze założyć FMIC bo stary IC cieknie więc jest opcja pomodzić no i przepływka ma odchyłki w pomiarze :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pytałem Aligatora jakieś parę dni temu ile soft indywidualnie do mojej b8 - 1600zł z montażem turbo 2tyś. Ja pojadę indywidualnie bo zebrać kilka osób będzie tutaj trudno. Każdy chciałby za 500zł zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaka cena jest dla A4 b5 1,9 TDI AFN 110 z kilkoma gratami typu wtryski 216 turbo awx kolektor wzmacniane sprzęgło itp ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no szkoda ja też bym się pisał na program :wink: także może da rade zebrać kilku osób :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci którzy są chętni niech piszą na PW do mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja skorzystałem z usłg aligatora prywatnie. może nie było najtaniej, ale miło przyjemnie i fachowo. praktycznie cała dniówkę poświęcił zeby wszystko odpowiednio ustawić. żona teraz się cieszy jak dziecko za kazdym razem jak musi kogos wyprzedzic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znajdzie się 10 chętnych na ten grupowy ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze napisze kilka słów o mojej wizycie u Wojtka.

przed modyfikacją przeprowadził 2 hamowania w celu diagnozy auta. po pozytywnym zakonczeniu testów Aligator wyjął sterownik, zgrał ori program i rozpoczął rezanie. wgrywane były 4 lub 5 softów. za każdym razem hamowane i weryfikowane wszystkie patamety ( temperatury, doładowanie, itp), po każdej modyfikacji było wyjaśnione co można i czy robimy jeszcze coś. moment obrotowy pozostał praktycznie niezmieniony od pierwszej modyfikacji ze względy na automat. podnoszona była tylko moc. i to na moje zyczenie. po zakonczeniu byl test drogowy, laurka w postaci wykresu oraz ramki Aligatora :). powiedział co można jeszcze zrobić w przyszłości i jakim kosztem. całośc trwała ponad 5 godzin.

może i Dynosoft nie jest tani ale sprzet kosztuje jego utrzymanie również a wiedza jest bezcenna.

dodam iż w czasie rozmowy telefonicznej jak umawiałem sie na wizytę padło pytanie o automat. odpowidź Wojtka była taka :

jeśli po programie skrzynia będzie się ślizgać wgrywam serie a ciebie nic to nie kosztuje. moje ryzyko.

efekt pracy :

http://a4-klub.pl/wykresy-modyfikacjach-projekty-modyfikowanych-aut-119/soft-dynosoft-324187/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się zastanawiam.... dlaczego nie bierzecie pod uwagę Anderllh?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany pisać na PW kto chętny jest już parę osób parę brakuje i będzie grupowy :) napiszę każdemu zainteresowanemu na PW co i jak i jaka cena za jego samochód. Dla wyjaśnienia jak ktoś ma b8 z ic od 3.0tdi i turbo wlozone z caha to tak jak pisalem cena jest normalna. Nie tak jak inni pisali ze drozej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...