-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ok. Postaram sie podjechac.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Moze jakis spocik. Podeslij piotrek numer do siebie bo stary nieodpowiada
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Moze trzeba reanimowac
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jak tam spociki. dawno nie bylem moze bym zajrzal na jakis spocik w najblizszym czasie?
-
Tuner TV w MMI 3G w Audi A4 B8
2g high
-
Tuner TV w MMI 3G w Audi A4 B8
mam pytanie z inej beczki.mam tuner MPEG-2 i chcialbym ogladac tv. oczywiscie wiąże się to ze zmianą tunera. ale czy poza zmiana tunera będzie koniecznośc wykonania dodatkowych prac
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
kur...... wieczorem sie zorjetowalem ze niedziela to 31.08 . urodziny corki
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
wybiera sie ktos w niedziele na korytarz ?
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
ccwb
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
a u mnie przy pierwszym hamowaniu zamiast 211 serii było 205
-
CAGA + Turbo CAHA i Cooler 3.0TDI by Dynosoft
milutko
-
Swap skrzyni tiptronic na s-tronic
Cześć, ze względy, iż mam możliwość dostania w bardzo rozsądnych pieniądzach skrzynie s-tronic zastanawiam się nad przekładką. i tu nasuwa się kilka pytań: czy ktoś już probował? jak jest z kompatybilnością ( przeguby, most, wtyczki elektryczne)? czy jest konieczność zmiany w sterowniku silnika? czy w skrzyni a bardziej w jej sterowniku jest component protect? czy będzie konieczna wizyta w aso? czy kots zna jakiś warsztat który operacje powyższą wykona bez większych problemów?
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
kolego. Zadnego go.na nie lej do tej sktzyni. Tylko ori olej. Nawet w aso wymiana to nie igromne pieniadze. Wiem, mialem podobe Audi jak Ty.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
W boże cialo d*py nie urywa. Smialo przelecisz. Tyle ze remonty na dk-1 w okolicy McDonald
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ta wysylka mocno podniesie koszta naprawy ?
olek_je
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta