-
Moja krwawica (B8)
Noo Mody lecą w Najlepszym Kierunku fajna Fura i to wszystko za "płotem " trzeba sie zgadać pewnie na żywo wygląda jeszcze lepiej
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Pucek z rodzinką w przychodni Rybnik- Boguszowice ok 17 a troche później pod lidlem
-
[B8 CAGA] lavagrau perl sedan Air Lift 3H OEMS 20" Pakiet zewnętrzny S4
hehe no moze faktycznie ale od przybytku głowa nie boli ;p;p a twój Air jak sie sprawuje ??
-
[B8 CAGA] lavagrau perl sedan Air Lift 3H OEMS 20" Pakiet zewnętrzny S4
powiem tak Czesław jako fachowiec w tej dziedzinie tak mi zasugerował a co na wysrost te kompresory i butla?
-
[B8 CAGA] lavagrau perl sedan Air Lift 3H OEMS 20" Pakiet zewnętrzny S4
no butla w bagażniku 20L niestety musiałem troche bagażnika zając bo niechciałem wszystkiego upychać w koło
-
[B8 CAGA] lavagrau perl sedan Air Lift 3H OEMS 20" Pakiet zewnętrzny S4
Dzieki Pany no sufit by sie przydał ale szykują sie grubsze projekty na najbliższy czas wiec sufit to w tak zwanym miedzy czasie moze pomyśle ;p;p Witam , Odkurzymy trochę wątek wpadło zawieszenie Air Ride z racji tego ze uparłem się na zestaw z USA wpadło najmłodsze dziecko Firmy Air Lift Performance czyli Air Lift 3H . kilka zdjęć z kalkulatora zabudową i okuciami zajął się Czesław Customizer a ja narazie jestem na etapie oganiania całego zestawu ale jak na początek użytkowania jestem mega zadowolony pozdrawiam
-
B8 made by me. Lift Sline 20" RS daszek
no tu sie szlachta Bawi lift super sprawa i do tego ta fela bajka
-
Summer Cars Party - 10 Urodziny - 28 Maj 2016r - Sobota
Gibons podaj jeszcze adres tego lidla bo po roku jakoś wypadło mi z głowy
-
Summer Cars Party - 10 Urodziny - 28 Maj 2016r - Sobota
ja z Mainem bede pod lidlem o 11
-
Summer Cars Party - 10 Urodziny - 28 Maj 2016r - Sobota
to ja też jestem chętny a i Main też jedzie swoim Autem czyli 2 auta i dwóch kierowców
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
oo ładnie sie tu dzieje a Air sam kompletujesz czy raczej jakiś gotowy zestaw zapodasz ??
-
Passat B6 CC by Bodek
no pięknie widze ze sie ostro zbroisz na nowy sezon
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
no widze ze wszystko profesjonalna robota to kiedy będzie te psyyt psyt ?
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
widze ze main modzisz gruuboooo ale dobrze ze wywalołeś z grila te paski chromu na metry
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
AccuAir ? czyżby będzie pssyt pssyt ??
Maniek@
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta