-
Analiza Climatronic Nastawy podstawowe
Witam czy mógł by ktoś przeanalizować log nastawów podstawowych climatronica ? Czy silniczki pracują dobrze ? Basic settings: Grupa 001: http://vaglogi.pl/log-001_13h0XE.html
-
1.9 TDI AWX Prośba o analizę logów statycznych
Oke! jak będę miał tylko okazję zrobie dynamiczne
-
1.9 TDI AWX Prośba o analizę logów statycznych
Witam ! Bardzo bym prosił o analizę logów statycznych Grupy jakie zrobiłem statycznie tj: Statycznie 001 004 013 018 023 000 Zimny silnik grupa 007 Nastawy Podstawowe 003 011 Statyczny: Grupa 001: http://vaglogi.pl/log-001_LLZ2X1.html Grupa 004: http://vaglogi.pl/log-004_K15DVKQ.html Grupa 007: http://vaglogi.pl/log-007_G82Jc.html Grupa 013: http://vaglogi.pl/log-013_0B8Slk.html Grupa 018: http://vaglogi.pl/log-018_2b7c16.html Grupa 023: http://vaglogi.pl/log-023_BLNEFa.html Grupa 003: http://vaglogi.pl/log-003_llv131X.html Grupa 011: http://vaglogi.pl/log-011_PVHi6.html Grupa 000: http://vaglogi.pl/log-000_xJ6v6.html
-
Spoty wrocławskie
Witam wszystkich jako świeżo upieczony posiadacz B6, mianowicie mam pytanko czy ktoś z was zajmuję się dołożeniem manetki fis, i zaprogramowanie ?? I jaki jest koszt takiego zabiegu ?
-
Naprawa Pompy paliwowe - Gdzie ?
A coś we Wrocku ???
-
Naprawa Pompy paliwowe - Gdzie ?
Witam, orientuje się ktoś gdzie we Wrocławiu naprawie pompe paliwową w Audi a6 C6 a konkretnie chodzi o jej uszczelnienie bo cieknie ?
-
Spoty wrocławskie
Z sąsiedniej ulicy.... Co się dzieje w tym mieście
-
Dolnoślaskie Spotkania na drodze
http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/3624046,wroclaw-wypadek-na-ul-kosmonautow-tramwaj-linii-20-zderzyl-sie-z-audi-zdjecia,id,t.html Ajj..... widziane na żywo, zdrowo przydzwonił.
-
Dolnoślaskie Spotkania na drodze
a tym razem od kilku tygodni pod warsztatem krótki i długi w strone leśnicy A6 C5 Srebrne z czarnymi szybkami, Avancik piękny;> chyba ktoś wymienił te A4 robione na eske;>
-
Demontaż tylnej półki sedan
Witam, jak zdemontować tylną półkę w sedanie gdzie jest nie dzielona kanapa?? Ona jest przykręcona czy tylko na zatrzaskach ??
-
Kierownica z A4 b6 ?
Witam, mam pytanko czy taka kierownica http://allegro.pl/kierownica-s4-s-line-audi-a4-b6-b7-trzyramienna-i4545362353.html Pasuje bez przeróbek P&P do a4 b5 ?? obecnie posiadam starszą wersje trzyramiennej Eski.
-
Tapicerstwo
Ile byś liczył za obszycie kierownicy 3-ramiennej skórą ?? Ile za obszycie "boczków" foteli w sensie srodek zostaje w materiale a boki pokryte skórą ?? Ile za materiał i obszycie razem ??
-
Jaki głośnik drzwi przednie - niskotonowy.
Sam zrobiłem dystanse, jest troche roboty przy nich ale da rade to zrobic trzeba troszke boczek przerobić od wewnątrz ale to banał. Jest temat gdzieś o 16 wstawiałem tam fotki ostatnio swojego dzieła, a nawet pojawiło się w dziale giełda dystanse pod 16 ktoś zaczął robić
-
Spoty wrocławskie
Haj, kto ma jakiegoś znajomego co robi przeglądy znajdzie się ktoś taki tutaj ?
-
Spoty wrocławskie
Jeszcze pokombinuje tyle ze raczej nikt sie nie podłoży.. trzeba zdzierac :/
danko93
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta