Prince

O Prince

Osiągnięcia Prince

Reputacja

1. Na wiosnę wrzucę jakies niższe springi razem z amortyzatorami bo już się kończą chyba cos tak czuję. Obecnie podoba mi się ten zderzak wiec nie planuję zmiany. Jeżeli chodzi o dokładki to powinny mieć taki sam kolor jak reszta i na żywo nie widać różnicy za bardzo ale na zdjeciu faktycznie wygladają inaczej. Autko było całe malowane wiec lakier wszedzie taki sam i w jednym czasie kładziony wiec nic się nie dalo zrobic. Carbony mialy byc białe, takie chcialem bo w dalekiej perspektywie mam fotele polskory z biala alcantarą ---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ---------- dzięki
  2. Dwie diody w lewej lampie przestały świecić wiec oddałem i czekam na decyzję. Kilka zdjęć żeby było widać jak autko obecnie wygląda. Wiem, wysoko stoi, taki trochę allroad obecnie jest ale do czasu, chociaż przy moim hobby to wysokie zawieszenie się przydaje. Co do wydechu to obecnie prezentuje się całkiem ładnie w porównaniu do poprzedniego
  3. Folia 3m imitacja carbonu. mam zamiar obkleić listwy wewnątrz auta:eusathink: ---------- Post dopisany at 11:44 ---------- Poprzedni post napisany at 11:41 ---------- też mi się tak wydaje. dobrze że nie z mojej winy bo bylby kłopot, a tak to koszty malowania zdecydowanie mniejsze. ---------- Post dopisany 18-08-2012 at 10:06 ---------- Poprzedni post napisany 04-06-2012 at 11:44 ---------- Audi zrobione od ponad miesiąca, wygląda całkiem ładnie jak na swoje lata:grin: niestety ledy które kupiłem już się zepsuły więc obecnie wróciły seryjne lampy. Postaram się dzisiaj zrobić jakieś foty ale tylko tel mam do dyspozycji. Na razie zdjęcie wnętrza po obklejeniu listew.
  4. Prince

Lakiernik Gdansk

Ja Ci mogę polecić ale nie w Gdańsku, z tym że u niego z wolnymi terminami słabo.
  5. Witam! Jak ogarnę autko do normalnego stanu to chętnie przyjadę na jakiś spocik jeżeli mnie przygarniecie
  6. Gdyby nie quattro kupiłbym coś innego. Zależało mi własnie na napędzie. Moje auto jest krajowe, kupione i serwisowane w 3miescie. btw właśnie przyszła dokładka przedniego zderzaka s-line ---------- Post dopisany 15-05-2012 at 20:17 ---------- Poprzedni post napisany 30-05-2011 at 14:34 ---------- Dawno mnie tu nie było, prawie rok:shock3: jakoś zajęty byłem. Przez ten czas niewiele zmieniło się w samochodzie. Zrobiłem oświetlenie kratek, kupiłem zderzak przedni s-line, zderzak tylni na 2 wydechy, końcówki wydechu o średnicy 90 mm listwe na klape s4 style,folię carbon 3m do oklejenia listew wewnątrz auta. Czekam jeszcze na lampy led na tył, a także szukam felg 18 calowych ale coś się zdecydować nie moge:facepalm: Wszystko to czeka na montaż. Z powodu (a może dzieki temu) kolizji drogowej postanowilem dołożyć troche kaski i pomalować całe auto. Wiadomo ma swoje lata i lakier nie jest już a najlepszym stanie, jakies wgniotki rysy itd. tak wiec lepiej całe pomalowac i bedzie jak nowe. Zdjęcie uszkodzenia. Niby nic wielkiego ale boli... ---------- Post dopisany 03-06-2012 at 17:45 ---------- Poprzedni post napisany 15-05-2012 at 20:17 ---------- Auto wczoraj wyjechało z lakierni, za kilka dni powinno być wstępnie gotowe. Pozostanie mi montaż kilku akcesoriów i powinno wyglądać całkiem nieźle. Wczoraj pomalowałem kratki w czarny mat i wygladają prawie jak nowe - zobaczymy jak długo.
  7. przednie lampy maja ciemne srodki czy mi sie wydaje?
  8. dokładka z b7 pasuje do b6 teoretycznie nie, ale po odpowiednim przycięciu da się ją dopasować i wygląda całkiem fajnie.
  9. Witam. Chciałbym pokazać moje pierwsze audi. Po wielu perturbacjach od tygodnia należy do mnie. Z biegiem czasu postaram się dostosować auto do moich oczekiwań i będę uzupełniał opis. Jestem otwarty na wszelkie sugestie. Opis: A4 B6 rok produkcji 2002 Silnik: 1.9 TDI QUATTRO 130 km Wnętrze(bez szału): - ABS, ESP - 2x elektryczne szyby - Klimatyzacja 2 strefy - Elektryczne i podgrzewane lusterka - Audi Concert - Lodówka w schowku pasażera - 6 x airbag - Pakiet oświetlenia podłokietnik, popielniczka, kratki Nadwozie: - Seria Plany: - oświetlenie kratek nawiewów:thumbup1: - RNS - przyciemnienie szyb - zmiana foteli na s-line z b7 - wymiana zużytych elementów wnętrza na nowe (klamki, climatronic, radio, tunel) - naprawa schowka bo złamany zawias - felgi 18" - dokładka tył na 2 wydechy - dokładka przód s-line - listwa na klapie s4 style - zdjęcie oznaczeń - lampy tył led - malowanie dokladek i progów - ostatecznie malowanie całego auta - ramki klubowe - chromy w grilach w czarny mat Zdjęcia po zakupie:
  10. Tutaj mozna zobaczyc kilka rs w rożnych kolorach w ruchu Ciezko wybrac kolor bo każdy ladny
  11. Czesc jestem Kuba. Mam nadzieje ze zarowno na forum jak i zlotach/spotach milo spedze czas. Jednoczesnie prosze o wyrozumialosc, bo to moje pierwsze audi i nie za duzo wiem... Pozdrawiam