Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 B6 - julo23, czyli przesiadka z A3 na A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2004r. 1.9TDI AVF 130KM, na hamowni wypluł 144KM, po małej modyfikacji jest 170KM i 380Nm.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zima 2013

82b7f1b424a56634.jpg

FOTY (2012):

274066a64a7a4172gen.jpg

e893cc1c49a1e84dgen.jpg

ac792d3be1639114.jpg

86dd40b14daf6282gen.jpg

Stare foty, zaraz po kupnie:

(2009)

cbb8d23a523b862d.jpg

cfaf87f59715e863.jpg

ae20b43822de93be.jpg

54f134de541a7be6.jpg

-----------------------------------------

w wyposażeniu seryjnym:

- 17'' koła S-line, (teraz koła 18'' RS6)

- dokładki w kolorze,

- fotele sport, teraz S-line

- podgrzewane fotele,

- 3-ramienna kierownica i gałka s-line

- RNS-E

- BT z literką A - zmiana na BT z literką Q

- domykanie szyb z pilota,

- podświetlany podłokietnik i regulacja nawiewów (ale pakietu podświetlenie brak)

- szyberdach,

- kolorowy FIS,

- tempomat,

- zawieszenie 1BE,

- zamekany schowek,

 

Do pakietu oświetlenie potrzeba: (może komuś sie przyda)

Części do pakietu oświetlenia stóp:

Lampki do oświetlenia nóg - przód: 3B0 947 415 B - 43zł (2x)

Lampki do oświetlenia nóg - pod fotel: 8E0 947 101 - 47zł (2x)

Uchwyt do lampek pod fotel: 8E0 947 113 A - 42zł (2x)

Wtyczka do lampek: 893 971 632 - 10zł (4x)

W planach:

- zderzak tylny s-line,

- quattro

Zrobione:

- tuner TV,

koła 225/40R18

- dekory aluminium rybia łuska,

- program w DYNO SOFT na 170 Kucy,

- adapter do telefonu,

zmiana alu na zimę - najpierw na 205/55R16, w końcu na 225/50R17

- osłony podszybia i akumulatora jak w modelu z 2002r.

- spolszczenie RNS-E, nowe mapy, zmiana języka FIS na ang.

- fotele - półskóry s-line, materiał speed,

- s-line pakiet zewnętrzny, (dokładka zderzaka, listwy drzwi i lotka - tylny zderzak na razie odpuszczam)

- oświetlenie LED na podsufitce

- czarna podsufitka

- pełna elektryka szyb

- Pakiet oświetlenie

 

STARSZE ZDJĘCIA:

(Dodam że lakier jest Ory i wszystkie szybki z jednego roku)

8ebe44c9aa26a6d5.jpg

S-line założony. Brakuje tylko tylnego zderzaka.

b2e552af654946fcgen.jpg

03a61da69c0e5214gen.jpg

ecfacb4e0de75e95gen.jpg

Fotele półskóra, pół alcatara

(2011)

ebd5a6d5dd1e2455gen.jpg

PAKIET ZIMA (2012):

e21d2e5a38f158dfgen.jpg

d24fbdda8e0ce9f0gen.jpg

Dyno soft:

964ebbab5aa08cb0gen.jpg

Tuner TV załozony.

05819936b88ccf4dgen.jpg

Test na niemieckiej autostradzie:

338f41b4ec6ec9c3gen.jpg

Audi na Helu:

5aac3fb2564515ba.jpg

CB na dachu. Obecnie szukam innej anteny bo ta okazała się podróbą i zardzewiała :grin::facepalm:

1a7bb0bc06a70d78gen.jpg

Tani i fajny mod

przed:

3e7573d6e3dc0f2agen.jpg

po:

596231400745a7d3gen.jpg

Przerwa na kawe podczas zmiany hamulców:

f8cfe39883ad0d06gen.jpg

Przez chwile miałem fotele z alcatarką (2011)

f110feab56ff7875gen.jpg

Jak sie nie ma RECARO to trzeba mieć S-line'y :wink:

37b1eb21c310462bgen.jpg

Pakiet Antykorba - leży i czeka na swoją kolej:

d41dccbef56e4bd8gen.jpg

c8fadedfd7908620gen.jpg

A tu dla śmiechów - jak wyglądał mój pakiet zima kiedyś na 15''

a8d47c8cb6a6890bgen.jpg

Edytowane przez julo23

Opublikowano

:good: :good:

Ladna nunia

Opublikowano

Kolor mega :slina::good::kox:

Opublikowano

Super fura :good:

Opublikowano
  • Autor

No fajne. :slina:

do tego 4 szybki w prądzie, ale i tak sobie kiedyś zrobie- bo kto to widział z tyłu mieć korby :wallbash:

Ale 5 tysi to troche za wiele jak dla mnie za same stołki :D

Opublikowano

Ja dla mnie elektryka z tyłu jest zbędna :gwizdanie: tylko ma się co psuć :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no ale nie po to jest domekanie szyb z kluczyka zeby oglądać czy korby domknięte.

Ja musze przerobić - bo zachoruje :D

ale wszystko w swoim czasie,

jutro etap navi,

poźniej musze sprawdzić jeszcze dokładnie wszystkie naprawy w ASO po VIN.

i upewnieć sie na 1000% jak z rozrządem.

Opublikowano

Można i tak :) dobra nie robię już OT :hi:

Opublikowano

Super fura :good: kolor :kox:

Opublikowano

Super fura :good: kolor :kox:

Nic nowego nie napiszę :wink4: Super fura i kolor mega mega :naughty::good: Szkoda tylko że ksenonów brak. A może to i dobrze, bo będziesz miał co rezać, jak to lubisz.

Opublikowano

kolor :good:

foteliki :good:

navi :good:

jedynie troszke żal braku xenonu, ale ogólnie bardzo ładne B6 :)

Opublikowano

:oklaski:

Opublikowano

wyje.. w kolotek i środek zacny masz wać Panie :oklaski: :oklaski: :oklaski: piekne auto-dobra zmiana

Opublikowano

kolor :good:

foteliki :good:

navi :good:

jedynie troszke żal braku xenonu, ale ogólnie bardzo ładne B6 :)

xenon to 1200 zł i jest

Opublikowano

piekna! gratulacje! :good:

Opublikowano

Sliczna :> mnie tez przeraza fakt zimowek :sick3:

Opublikowano

Ktoś musiał kiedyś nieźle za ten kolor dopłacić. :good:

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj doszło spolszczenie navi i płytka z navi na PL. Wszystko już śmiga :dance2:[br]Dopisany: 14 Październik 2009, 07:36_________________________________________________Panowie, orientuje się ktoś co to są za wpisy w historii VIN ?

N 10320102 Bulb

01090001Przegl.'Longlife'z gw. mob .

01400050Przegl.zw.z wym.plynu ham. .

074115562 Filterelem

N 90813202 Screw

OEL02 OEL 5W-30

1J0127401A Fuel filt

8E0819439 Filter ins

ZUB015 L BREMSFLÜ

N 10139301 Clamp

Czy któryś z tych to rozrząd ?

Opublikowano

Nie, nie ma w tym rozrzadu.

Rozrzad = zahnriemen.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.