Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 B6 - julo23, czyli przesiadka z A3 na A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Zazdroszczę :)

Chałupy? :tongue4:

Tak Chałupy, brawo za spostrzegawczość, ale ogólnie to zamelinowałem sie w Karwi. :wink4:

Właściciel domku jeździ piękną A8 :embarrassed:

Amorki z tyłu teraz mam nowe, jakby sie lekko uniosła dupka, może wymienie jeszcze sprężyny. Chciałem mieć równo.

Zachorowałem tu na Nissana Qashkaia albo na KIA sportage.

[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 08:20_________________________________________________Małe zmiany żeby auto sie za szybko nie nudziło.

Doszło radio CB i adapter do nokii.

bcca69216a0386fc.jpg

4d604d0283d6a048.jpg

ef246401d2541b27.jpg

8ebe44c9aa26a6d5.jpg

Może sobie gałkę zmiany biegów zmienie od s-line z pikowaną skórą jak sie trafi nowa w dobrej cenie.

No i musze kupić srebrną ramkę przy zmienie biegów bo wszystkie dekory zmieniłem na aluminium a to mi zostało czarne (kupiłem kpl od automatu i nie pasowało)

Opublikowano

mijałem cię kiedyś na wlocie do zawiercia od strony ząbkowic, co prawda nie jechałm a4 tylko golfem ale twoją poznałem, nawet nie wiem czy to ty mi mówiłeś że czysto na ząbkowice :gwizdanie:, pięknie wygląda w ruchu, kolor robi robote, nie jestem miłośnikiem niebieskiego na samochodzie ale ten odcień jest :good:

Opublikowano

ile taki tuner bo mysle u siebie zalozyc? :decayed: super kolorek :good:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Kolego ja to dawno zakładałem, teraz pewnie potaniały.

Musze kogoś poszukać do założenia pakietu oświetlenie i szybki z tyłu w elektryce :/[br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 21:16_________________________________________________

Nowe sprężyny i amorki KYB z tyłu i od razu się lepiej jeździ. :good:

Tył sie troszkę podniósł, nie mogę sie przyzwyczaić :D

Ciągle chce obniżać fotel a jest już na max w dół :kox:

f8e9ac455debed6d.jpg

99a1ab8f4cf76007gen.jpg

Jest róznica.[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 15:16_________________________________________________Mam uszkodzoną mate grzania dupska pasażera i mam smaka przy tej okazji wymienić fotele na jakieś fajniejsze.

Jakie byście brali ?

Od S-line ? Skóre czy z alkatarą ?

http://allegro.pl/audi-a4-avant-b6-b7-fotele-kanapa-skory-polskory-i1855401248.html dosyć drogo bo 3tysie

http://allegro.pl/audi-a4-kombi-b7-s-line-wnetrze-fotele-kanapa-i1875412012.html - bez zagłówków i cena 3000 :wallbash:

http://allegro.pl/audi-a4-b7-fotele-kanapa-boczki-s-line-kompletne-i1881614341.html 800zł - za ładne sporty

http://allegro.pl/fotele-kanapa-siedzenia-s-line-sport-a4-b6-b7-igla-i1881942145.html 2200 ale to chyba są skórzane sporty ?

Co myślicie i co byście brali ?

Opublikowano
http://allegro.pl/audi-a4-b7-fotele-kanapa-boczki-s-line-kompletne-i1881614341.html tylko te ale cana sporo za duża- szukaj taniej- Nosb miał komplet za 2 k chyba - musisz szukać a znajdziesz taniej :good:
Opublikowano

Kolego zrób fotke auta z boku. Jakie sprezyny zakładałeś na tył 1be? czy zwykłe. Wygląda jak by tył duzo wyzej stał niz przód teraz. Przodu nie ruszaleś?

Opublikowano
  • Autor

Tak, stoi wyżej, to na nasze kochane rozkopane drogi, no i na zimę sie przygotowałem żeby nie robić za pług. Bo po rozkopanym zawierciu zdarzało mi się że szurałem podwoziem. Przodu nie ruszałem.

Sprężyny standart. Nawet w środku siedzi sie wyżej.

Na wiosne może wrzuce ponownie te poprzednie :D

Opublikowano

Może sobie gałkę zmiany biegów zmienie od s-line z pikowaną skórą jak sie trafi nowa w dobrej cenie.

nabieraj nówke z A3 ok 120zł... trochę zabawy i ją wsadzisz do siebie a ok 3 stówek w kieszeni bo nowa s-line do a4 ponad 400zł :confused4:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

wlasnie wiem, są po 125zl , tylko chwilowo trceba poczekac az 6biegowe sie pojawia. A z czy tam jest zabawa ? Z ramką?[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 14:56_________________________________________________Mała rzecz a cieszy.Podziekowania dla kolegi zuloo za renowację. :notworthy:

09ccd0f6dcde758b.jpg

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

Wreszcie grzenie dupska działa i do tego są półskóry.

6e5b851640e85fa1.jpg

Opublikowano

modzik piękny :good: autko tez super powodzonka

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Zderzak przedni S-line, listwy drzwiowe i lotka już na aucie.

Zdjęcia może jutro, bo nie było jak cyknąć... Głupio tak przed sąsiadami jak się gapią hehehe

Opublikowano

no środeczek fajny wielki +

dawaj foty jak teraz maleństwo wygląda z zewnątrz :wink:

Opublikowano

fajne autko:decayed: mody robią robote

Opublikowano
  • Autor

foty na szybko telefonem bo pada

0e8dc4a6927cf85c.jpg

65e3b9caf85b2c24.jpg

622fdd43059bec9e.jpg

ale wyszło gdzieś matowo jakby to akryl był heheh

Opublikowano

co jak co ale kolorek ekstra..fajnie by sie prezencił na felach avusach z s4:decayed:

Opublikowano

jest :slina:

Opublikowano

fajnie ci to wyszło, s-line robi niezłą robotę :thumbup1:, tylko zrób zdjęcia aparatem :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.