Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

EE coś ty :naughty: poprostu jak pojechałeś to przypomniałem sobie że mam aparat i walnąłem parę fotek

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to jak chłopaki z tą Miedzianką jakiś termin??

można by coś pokombinować i ludzi innych (nie scyzzorów też zaprosić)

Opublikowano

Ja przyjade chętnie ale dopiero do kielców się wybieram koniec czerwca początek lipca :a4fan,wiem ze to jeszcze4 miechy ale wcześniej nie dam rady bo jestem troche daleko,wszystkie scyzory rozjechały sie po świecie :dance:

pozdrawiam

Opublikowano

szkoda :confused4: :confused4:

Opublikowano
  • Autor

No ja myślę może coś za 2 tyg w sobotę??

Opublikowano

Jakbym mial fart moze bym zdazył niunie poskładac ? e tam pewnie sie nie uda :(

Opublikowano

Nosb wpadnę po ciebie i skoczymy :polew:

Opublikowano
  • Autor

No to już jest jakaś alternatywa :th: Nosb co ty to autko w drobny maczek rozkręciłeś i tak sam je składasz?? Ja jak dobrze pójdzie to swoje tez w najbliższym miesiącu będę pozbawiał skrzyni na trochę :decayed:

Opublikowano

no no wszystko porozkręcane... dajta rade

ja muszę portfel rozkręcić bo miałem spotkanie z granatową Octavią w CK koło ECHO

ładny filmik mi pokazali (w sam raz na youtube`a :>)

ale zażyczyli sobie 10 pkt i 500 zeta :rant: za niego

Opublikowano
  • Autor

To ty sie człowieku ciesz, mój kumpel jeździ na tej nowej vectrze i mówił że w tej octavi jest taka ekipa że hoho.. średnia mandatów ostatnio to 1000 pln , jak się uwzięli to jeździli za kolesiem przez pół miasta i łapali punkty pzdr

Opublikowano

wyjątkowo topornie ciosane wieśniaki :polew

zmieniając dwa pasy ruchu zobaczyłem octavię w tylnym lusterku i wyczułem że to chyba psy..

i zwolniłem ale już po ptokach i :gwizdanie:

no i z tego wszystkiego dzisiaj zakupiłem cb i wybieram się na kurs do WORDu

bo 20 pkt zobowiązuje :decayed:

Opublikowano

Swoją drogą : moze ktos wie dokładniej jakie autka smigają na cichaczu ? Druga sprawa ze jezdzenie za kims przez poł miasta i zbieranie punktów to jest nieporozumienie... Powinni po pierwszym przewinieniu zatrzymywac... A jak w miedzyczasie kogos pier^&* a te pajacyki nie zdązą zatrzymac ?

No sam składam ;) Powoli do celu...

Opublikowano
  • Autor

No taka wredna ekipa śmiga, w kielcach jest tak : Granatowa octavia TK 57147 , Nowa vevtra C srebrna 3.2 biturbo :wink4 nagrywa zarówno jadących przed nią jak i za nią(heh nowy nabytek), mondeo niebieskie, w ostrowcu srebrny peugeot 206, busko srebra vectra C i czarny avensis

aha tablic nie ma co zapamiętywać bo zmieniają octavię widziałem raz na tym co podałem a raz na KR.....

Opublikowano

Sie ma dawno mnie tu nie było a tu taka dyskusja..... :evil:......ale już też uprzejmię donoszę :hi: ,że to granatowe mondeo w nowej budzie lata na blachach TKN 17CJ panowie filmują z przodu i z tyłu......więc może być zonk.PZDR

Opublikowano
  • Autor

Witamy witamy :hi: no właśnie pisałem o tych blachach że dziady zmieniają, no i szybkie te auta maja kumpla złapali w zeszłym roku miedzy miedzianą góra a Mniowem średnia prędkość wyszła mu 178 a leciał HONDĄ CBR 1000rr

Opublikowano

L.I.O.N. jesteś pewny że jest granatowe?

ale potwierdzam te numery.. i chłopaki mają CB :confused4:

co do tajnych ..

wracałem kiedyś z sandomierza i górnie widziałem starą ciemnozieloną 306 na kieleckich blachach i dwóch :kox:

Opublikowano

Chyba sie musze zebrac i naprawic swoje stare CB :gwizdanie:

Opublikowano

Dokładnie Ciemny granat.....mają CB i niestety wszystkie inne gadżety ,żeby zrobić komuś nie sympatyczny przypał :confused4:

Opublikowano

U Nas Panowie śmigają nóweczką Mondeo prosto z salonu wygląda na czarną :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.