Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No ja jestem zdany na was :)

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Znam tą drogę na Tarnów i jedno wam powiem.

Wraz z woj. Swiętokrzyskim droga się kończy, potem to jest dróżka, cienka i dziurawa, zawieszenia żal i powyżej 80 nie jeżdze. :angry:

No chyba że firmowym... bo swojego szkoda.

Dzięki tej drodze przemierzanej dwa razy w tygodniu padł mi wachacz.

Opublikowano

Doman13 fakt.. :polew: szczegolnie Szczucin - DT jest straszna.. :naughty:

Opublikowano

Oj no to bedziemy jechac.....80.... :D

Ale mam nadzieje, ze przez droge nie wylamiesz sie ze spota...... :bicz3:[br]Dopisany: 18 Listopad 2007, 11:20 _________________________________________________ Spocik juz w sobote...a tu taka cisza..... :bicz3: :bicz3:

Opublikowano

angela wszyscy odsniezaja furki.. :polew:

Opublikowano

angela wszyscy odsniezaja furki.. :polew:

Taa jasne.... :D Ja nie mam z czego odsniezac,bo u mnie sniegu nie ma..... :polew:

Opublikowano
  • Autor

Witam

Kto leci na SPOCIk do Tarnowa w sobotę pisać mi tu :rant: bo ustalamy z Angela miejscówke gdzie by można się zjechac i poleciec razem na TARNÓW. Może Busko-Zdrój co wy na to??

Opublikowano

a nie lepij Kazimierza Wielka hi hi[br]Dopisany: 19 Listopad 2007, 09:56 _________________________________________________wpadajcie do mnie i razem uderzymy na Tarnów odemnie jakieś 50 Km jest

Opublikowano

Ja lece przez Kielce....ktos chetny sie dolaczyc do mnie?

A komu pasuje to Busko-Zdroj mozemy sie tam z reszta spotkac......

Grippen podjedz do B-Z tam sie wszyscy spotkamy.....

Opublikowano

a czemu n ie kw ;( ;( ;( ;( dajcie znać ok jak i gdzie bo już zgłupiałem :decayed:

Opublikowano

Przez Busko -Zdroj bedziemy jechac.....wiec najlepiej tam....

Zreszta kolega Grzanek.....bedzie czekal na nas w Busku.....

Ja jak juz pisalam lece przez Kielce....jak ktos chetny to moze sie przylaczyc.....

Opublikowano
  • Autor

Nie ma wiecej chętnych do tarnowa z naszej reprrezentacji :rant: cos sie nie staracie :thumbdown:

Opublikowano

Fabson, f1driver, Doman 13... co z wami.....?

Opublikowano

jak już mam dojechać do Buska to ja proponuje parking w PLUS Discount na przeciwko stacji paliwowej Angela pewnie wiesz gdzie będziesz miała ją po drodze tak może być

Opublikowano

jak już mam dojechać do Buska to ja proponuje parking w PLUS Discount na przeciwko stacji paliwowej Angela pewnie wiesz gdzie będziesz miała ją po drodze tak może być

Nie mam pojecia gdzie to.... :D

W Busku- Zdroju to ja nie bylam ze sto lat......

To od strony Kielc czy Pinczowa?

No i konkretna godz trzeba ustalic......tak zebysmy na 14.20....byli najpozniej w Dabrowie Tarnowskiej...... :naughty:

Opublikowano

jak się jedzie od Kielc na Busko to się przejeżdża koło niego koło ronda taki duży hiper market trudno go nie zauważyć

Opublikowano

jak się jedzie od Kielc na Busko to się przejeżdża koło niego koło ronda taki duży hiper market trudno go nie zauważyć

Spoko damy rade..... :naughty:

Wiec, o ktorej tam zeby byc w DT najpozniej o 14.20....?

Opublikowano

34267394lf5.jpg

Angela wiesz już gdzie :>

Opublikowano
Angela wiesz już gdzie :>

nie mam pojecia...... :D

ale juz ktorys raz,pytam o ktorej tam....... :rant:

Opublikowano

angela nie nerwuj sie.. podobno to na pieknosc szkodzi.. :rolleyes::wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.