Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jak mi nic nie wyskoczy to tez jestem chętny :th:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

grzanek ty też zachaczysz przez KW więc moglibyśmy fajnie audikami wjechać w tarnów wow fajnie by było

Opublikowano

Nie... no.....Grzanek najpierw zachaczy o Pinczow..... :wink4:

a pozniej juz razem zachaczymy o Kazimierze....... :tongue4:

No jak to wybieramy sie a jak......nie moze byc inaczej....... ;)

Opublikowano

i wszystko jasne więc co jedziemy i koniec gadania :D

Opublikowano

To może i ja zachacze "po drodze" o jakąś Waszą miejscowość żeby tak sam nie jechać :>

Opublikowano

bardzo fajnie by było tak sobie jechać w szyku oczywiście zachaczaj tylko nie wiem ile masz od siebie do Tarnowa albo KW pewnie moja miejscowość nie jest po drodze ale fajnie by było jakbyśmy pojechali w kilka samochodów na

Tarnów

Opublikowano
  • Autor

Kurde tylko jak ja nadążę za Angelą :D wspólna jazda mogła by być ciekawa :thumbup:

w sumie to i ja i Angela lecimy ta samą trasą więc moglibyśmy sie gdzieś po drodze spotkać wszyscy mamy 80 km do Tarnowa :thumbup:

Opublikowano

bardzo fajnie by było tak sobie jechać w szyku oczywiście zachaczaj tylko nie wiem ile masz od siebie do Tarnowa albo KW pewnie moja miejscowość nie jest po drodze ale fajnie by było jakbyśmy pojechali w kilka samochodów na

Tarnów

Ja do Tarnowa mam równe 80 km dobrą drogą, ale zawsze można zboczyć z głównej i gdzieś wstąpić ;)

No to miejsce juz jest, a teraz termin 17 czy 24? :)

Opublikowano

Kurde tylko jak ja nadążę za Angelą :D wspólna jazda mogła by być ciekawa :thumbup:

w sumie to i ja i Angela lecimy ta samą trasą więc moglibyśmy sie gdzieś po drodze spotkać wszyscy mamy 80 km do Tarnowa :thumbup:

Dasz rade :D .......no i nie zapominaj , ze ja mam tylko marne 1.9 ;)

To może i ja zachacze "po drodze" o jakąś Waszą miejscowość żeby tak sam nie jechać :>

No pewnie jesli tylko Ci sie chce, do nas dojechac.....im nas wiecej ......tym weselej :decayed:

Opublikowano

24 to i ja bym pojechal chetnie..i najlepiej jakas cala grupa:)

Opublikowano

ale cisza :blink: wstawać nie spać szkoda dnia :D

Co do Spociku to 24 a godzine to jakąś proponujecie Angele zrób liste chętnych na spota (Kraków, Kielce itp:)

Opublikowano
  • Autor

Najlepiej to coś ok 16 nie wiem jak kto może byle było jeszcze jasno :D

Opublikowano

Zrobie liste ......nic sie nie martwcie.......

Tylko kurcze tych chetnych, jak narazie to niewielu jest...

Opublikowano

Zrobie liste ......nic sie nie martwcie.......

Tylko kurcze tych chetnych, jak narazie to niewielu jest...

Angelato ilu chętnych jest jak narazie???

Opublikowano

Zrobie liste ......nic sie nie martwcie.......

Tylko kurcze tych chetnych, jak narazie to niewielu jest...

Widze ,że ekipa się rozkręca i są plany na wyjazdowe spotkania swiętokrzyskiej reprezentacji :drunk: oby tak dalej.Tylko ,ze po raz kolejny niestety nie pasuje mi termin :confused4: i pozostaje relacja jedynie na forum. ;(

Opublikowano

L.I.O.N :bicz3:

kurcze moglbys sie postarac i leciec z nami........

Opublikowano

Angela pewnie ,że bym poleciał ale niestety nie bedzie mnie w kraju w tym czasie ,także moge nawijać jedynie wirtualne kilometry.A tak apropo to widzę ,że często odwiedzasz rodzinne strony i przy okazji przelatujesz przez Skarżysko.....pamiętaj ,że grasujemy wraz z Nosb-em,w okolicy więc dawaj cynk jak będziesz tranzytem ;) i ustawi się jakiś mini - sponton w ramach przerwy na trasie.

Opublikowano

No szkoda.....ale nastepnym razem to juz Ci nie odpuscimy ;)

Smigam przez Skarzysko.....i to nawet bardzo czesto....

Do tej pory udalo mi sie tylko raz,na mini-spocie spotkac z Nosb-em.....

Ale jak cos do dam znac.......ja to na mini-spoty zawsze jestem chetna :D

Opublikowano

Co wy mi tu za plecami jakies spoty ustawiacie ze mna ? :D:P

W sobote nie byłem w CK na spociku bo musialem do pracki jechac :(

Kto ma juz zimówki ? :>

Bo ja mam dwie łyse zimy i dwie znosne calosezonówy:D Ale jeszcze latam cały czas na alu bo az zal sciagac :(:(:(

Opublikowano

Tam od razu za plecami..... niespodzianka miała być..... :afro:....Też nie podpisałem listy na spocie z tego samego powodu. Na zimach też jeszcze nie latam choć wypadałoby zmienić,chociaż w moim przypadku bez róznicy Lato-Zima na gustownych staluchach :przebiegly: Ale rozumiem w 100% twój dylemat - może zapakuj jakieś zimówki na 18-tke :shocked:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.