Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No ja sie pisze na 100%....

tylko jest maly problem..... :audi: mam troszke chore......a do lekarza idzie dopiero w przyszly poniedzialek :wink4:

przyjmniecie mnie taka.......?

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Ciebie zawsze ;)

Opublikowano

No to jeszcze dokladna godz......no i konkretne miejsce....

Aha no i zeby bylo ciemno to mniej bedzie widac..... :D

Opublikowano

przepraszam wszystkich ale zapomniałem że żona ma imieniny cholerka jasna a tak bardzo bym chciał zwami być ;( ;( więc chyba nie dam rady jeszcze raz bardzo przepraszam następnym razem będe na 10000000 %

Opublikowano

No to jeszcze dokladna godz......no i konkretne miejsce....

Aha no i zeby bylo ciemno to mniej bedzie widac..... :D

Angela ja juz coś Ci pisałem na PW na ten temat :bicz3:

Ja tez przybywam na spota na 100%

Opublikowano

Tosik z Ostrowca będziesz jechał?

Opublikowano

tak tak

Opublikowano

Gdybym też jechał to jak coś to byśmy się stykneli może :)

Opublikowano

nie ma problemu mozemy sie umówić na św. Krzyży to ty będziesz miał po drodze i ja :decayed:

Jak coś zgadamy sie na PW

Opublikowano

Aha no i zeby bylo ciemno to mniej bedzie widac.....

Przepraszam, a co ty chcesz w ciemnościach ukrywać ;) ??

Ja narazie też na 100% jestem.

I proszę o dokładne namiarki - czas i miejsce. Bo data że, 03.11. - to chyba się nie zmieniła :mysli:

Opublikowano
Przepraszam, a co ty chcesz w ciemnościach ukrywać wink ??

hehe....prawy bok autka.... :D

Angela ja juz coś Ci pisałem na PW na ten temat bicz3

no wiem,wiem........ale juz nie dlugo i wszystko bedzie naprawione :rolleyes:

Opublikowano

Angela ja juz coś Ci pisałem na PW na ten temat bicz3

no wiem,wiem........ale juz nie dlugo i wszystko bedzie naprawione :rolleyes

No wreszcie jakieś pozytywne nastawienie :th:

Opublikowano

sie ma wszystkim ...widzę ,że zostałem umieszczony na liscie :przebiegly: ,jednak tym razem mój przyjazd stoi pod znakiem wielkiego zapytania.Moje auto odmówiło współpracy :foch: a co z tym idzie walcze z ustereczkami......które pewnie gdzieś niebawem opiszę.Mam nadzieję ,że do weekendu zwalcze temat ......ale narazie nic na pewno .PZDR

Opublikowano

No szkoda L.I.O.N....moze jednak sie uda wszystko naprawic.......i dasz rade na spocik podjechac...

Trzymamy Kciuki...

A co z reszta?..........Gdzie sie podziewacie? Wpisywac sie na liste i przyjezdzac.....

Pamietajcie autek ma byc wiecej, niz na ostatnim spocie ;)

Opublikowano

L.I.O.N, spokojnie- kwestia checi, ewentualnie wezmę cię na hol :polew:

Opublikowano

L.I.O.N, spokojnie- kwestia checi, ewentualnie wezmę cię na hol :polew:

Nie no luz.....tylko trzeba znaleść linkę co wytrzyma powyżej 200 km/h :mysli:

Opublikowano
  • Autor

No problem chłopaki ja ma sztywny hol wytrzymuje do 60 ton więc i 200 kmh powinien :polew: i będzie lepsze hamowanie :naughty:

Opublikowano

Ja tez sie pojawie..mi godz 16 pasuje..nie wiem jak innym jeszcze..pozdrawiam.

Opublikowano

Ja sie dostosuje.....bedzie 16......bede i ja :decayed:

Opublikowano

siemanko wszystkim zajaffffkowiczom :a4fan: jestem świeżutki jesli chodzi o :audi: na spocie tez jeszcze nie byłem, jak zdaze powrocic z wyprawy 1listopadowej to tez chetnie pojawie sie na kielceckim spocie :a4fan: pozdrawiam i do zoba

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.