Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

Sluchajcie a moze warto jakis parking zadaszony awaryjnie zorganizowac na sobote?

Pogode zapowiadaja nie ciekawa :disgust: ma lac :wallbash:

Parking zadaszony to tylko Galeria Echo, ktora w sobote jest zapchana po brzegi- zwlaszcza kolo 17-tej.

Z cukru nie jestesmy a patrzac na prognoze dla Kielc na sobote - sloneczko z chmurkami i 6 stopni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

angela Zawsze można sie przemieścić pod Macro - jest zadaszone i w sumie nie daleko - ale ustalenia na miejscu ;)

no i wlasnie o to mi chodzilo........

Z cukru nie jestesmy

no wiem,ze nie jestesmy.......ale gdyby padalo.....to troche kiepski spot.....kazdy by w swoim aucie siedzial :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może aż tak źle nie będzie [br]Dopisany: 11 Październik 2007, 12:59 _________________________________________________67230488ub0.jpg

zapowiada się ładnie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla nas to miejscówka musi być zawsze :> Nie gdybajmy pogoda ma być i już!!! :a4fan: Dużo osób z a3-klubu zadeklarowało się że przyjadą ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No juz wiem.....bede nie na 99% a na 100%.......[br]Dopisany: 11 Październik 2007, 21:02 _________________________________________________

Dużo osób z a3-klubu zadeklarowało się że przyjadą ??

Oficjalnie, tu na forum zadeklarowal sie tylko kolega Valentino......a czy ktos jeszcze bedzie to nie wiem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogoda zapowiada się ciekawie więc powinno być dobrze ja sobie jutro furke wypucuje jak nioe będzie padać bo dzisiaj troche pada :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie pojawię się na tym spociku choć bardzo bym chciał. Ale na następny obiecuje 100% że będę. Tylko panowie jak coś to piszczcie i ja będę. Życzę udanego spotu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spocik w Kielcach dnia 13.10.2007 godzina 17:00 Parking koło WTC

Zapraszamy Klubowiczów A3-Club.net na wspólnego Spota

spot02ul1.jpg

Lista chętnych:

1. Angela - obecna 99%

2. Grippen - obecny

3. Warzyd - obecny

4. L.I.O.N - obecny

5. Grzanek85 - obecny

6. Grosik - obecny

7. Tosik - obecny

8. F1driver - obecny

9. Doman13 - obecny 99%

10. Perlacco - obecny 99%

11. Nosb - obecny 99%

[br]Dopisany: 12 Październik 2007, 13:41 _________________________________________________Ładnie się zapowiada 11 autek ktoś się oferował że będzie jeszcze 2 sz A4 nie zarejestrowanych w klubie no no zapowiada się super :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj rzeczywiscie dzisiaj piz*zi jak w kieleckiem.. :shocked: Chyba bedziecie musieli sobie znalezc jakas ciepla miejscowke.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj rzeczywiscie dzisiaj piz*zi jak w kieleckiem.. :shocked: Chyba bedziecie musieli sobie znalezc jakas ciepla miejscowke.. :naughty:

Tak jak coś to juz mamy dogadane ,ze wjezdzamy na płyte stadionu ;) .....tylko nie wiadomo czy zdąrzą nam murawę podgrzać .

Ja będe przelatywał przez skansen, .....jak coś to wjadę na orlen ok 16 .30 może na wet trochę wczesniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...