-
Geometria kół - problem
Znalazłem w pobliżu warsztat z Hoffman 3D czy macie jakieś doswiadczenia z tym urządzeniem warto? Bo nie chce sie znów naciąć...
-
Geometria kół - problem
Witam po zregenerowaniu maglownicy pojechalem na geometrie. Mechanik powiedział że nie może odkręcić prawego tyłu ktory się zapiekł i lekko skorygowali przód. Po odebraniu samochodu okazalo sie że kierownica jadąć na wprost jest skrzywiona. Na drugi dzień panowie usuneli usterke skrzywionej kierownicy ale wzamian otrzymałem samochód ktory non stop sciaga na pobocze nie mówiac już o nierównosciach i uciekającej kierownicy auto nie pewnie sie prowadzi, ciężko skręca sie podczas jazdy. Dodam że wcześniej było wszystko ok przed geometrią.... jeżdze na oponach letnich 17 cali 225 Co można z tym zrobić?
-
Zbieżność krzywa kierownica
Powiedzieli mi że tył lewy jest do wyregulowania ale śrub nie mogą odkręcić że musze zakupic nowy wahacz że tylko przód mi zrobili zbieżność i to moze dlatego jest krzywa kierownica....dodam ze wcześniej kierownica byla prosto
-
Zbieżność krzywa kierownica
Witam, Byłem dziś na zbieżności po odebraniu auta jadac na wprost kierownica nie jest prosto jest przekrecona lekko w lewo. Bylem w warsztacie ponownie panowie powiedzieli ze zbiezność jest ok. Ale problem z krzywioną kierownicą pozostał. Pytanie moje czy moge sobie o dwie zębatki sam obrócić kierownicę i jakie klucze beda mi potrzebne?
-
[B6 TDI PD] Po naciśnięciu hamulca brak wspomagania
Zgadza się dodałem gazu wspomaganie wrocilo...
-
[B6 TDI PD] Po naciśnięciu hamulca brak wspomagania
Kierownica ma mega opór jakby nie bylo wspomagania gdy rusze i mocno krece nagle znow wraca wspomaganie.
-
[B6 TDI PD] Po naciśnięciu hamulca brak wspomagania
Witam, Miesiac temu mialem naprawianą maglownice z pompą wspomagania. Panowie coś nie poprawnie zlozyli bo mialem raz opory kierownicą raz chodzila za luźno. Oddalem spowrotem juz było ok. Dzis jadąc zauważylem ze auto duzo gorzej hamuje. Teraz po naciśnięciu pedału hamulca blokuje wspomaganie.... co to może być?
-
Przy skrecie drgania kierownicy
Dodam że wczoraj jadąc z pracy skrecając np na łuku znikneły drgania e jest chwilowo opór na kierownicy a pożniej nagle aż za luźno kierownica chodzi
-
Przy skrecie drgania kierownicy
Witam, Z miesiac temu zregenerowałem maglownice, z pompą wspomagania. Wszystko chodziło ok. Po miesiącu przy skręcie jak jade czuje na kierwnicy jakby biła, kierownica nie działa zbyt precyzyjnie ... co to może być?
-
Stuki odczuwalne na kierownicy i dzwięk w okolicy pedałów
Witam, Od niedawna w mojej a4 b6 występują stuki. Dzwięk wydaje się gdzieś w okolicach pedałów oraz odczuwalne jakby luzy na kierownicy. Stuki występują na postoju jak i podczas jazdy. Co to może być? Dodaje film pokazowy 20190116_184328.mp4
-
Przetwornica jaką i gdzie zakupić?
Witam, Mechanik stwierdził ze padla przetwornica ksenon pytanie do was czy inwestować w Valeo czy zamiennik? Czy wgl zamiennik bedzie dzialal? Trafilem na taką aukcje https://allegro.pl/przetwornica-xenon-passat-audi-a4-b6-088794-valeo-i7526950920.html Numer na zuzytej przetwornicy 73160087J
-
Lewy xenon nie świeci
Padla przetwornica.... Gdzie panowie kupic przetwornice 73160087J Allegro, sklep internetowy? Nową, używaną? Proszę doradzcie
-
Lewy xenon nie świeci
- Lewy xenon nie świeci
Witam wszystko dzialalo bez zastrzeżen dzis jadac z pracy zauważyłem brak lewego xenonu. Jako pierwszy sprawdzilem bezpiecznik jest ok... żarniki zmieniałem oba ok 1.5roku temu. Co dalej?- Nie opuszcza szyby kierowcy, nie dzialają el.lusterka
Połączył sie błąd 01811 supply voltage for door controller: drivers side (j386) 37-00- faulty - Lewy xenon nie świeci
Rafał Więch
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta