Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

baszmak7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez baszmak7

  1. orientuje sie ktoś ile dwusiarczku molibdenu i azotku litu musi być w 1litrze bądź 100Ml oleju aby spełniał norme 505.01?
  2. pisz do Juby_P jest przegość jeśli chodzi o strojenie i przeróbki związane z tdi
  3. wczoraj było 412Nm to przybyło przez noc? za***prza gość z góry albo na podnośniku na twoim clipie-ty myślisz że tu na forum siedzą debile i łykają takie farmazony co wypisujesz??????? przedwczoraj 412Nm dzis 425Nm to jest tuner moc wzrasta całodobowo
  4. zapewne tak,na twoją prośbę teraz doczytałem w tej a3 masz 360Km i ty sie porównujesz z 250Ps TDI??????gratuluje wyobraźni jeszcze jakiś clip zapodaj reklama musi być,czypy trzeba robić przecież..................... Do nikogo nie pisałem żeby usunąć mój temat. Możesz dopiąć moderatora który to zrobił.Porównanie było z A4 200km 1.9tdi a nie do mojego auta. Porównywanie do innego auta z innym silnikiem nie ma większego sensu. Film mojego auta wrzuciłem żeby pokazać że auto z dużymi heblami i na 19 calowych felgach tez może dobrze przyspieszać. słuchaj napisze to widzisz różnice mocy??? czy to do ciebie nie dociera 250Ps vs 360Ps czujesz to?
  5. zapewne tak,na twoją prośbę teraz doczytałem w tej a3 masz 360Km i ty sie porównujesz z 250Ps TDI?????? gratuluje wyobraźni jeszcze jakiś clip zapodaj reklama musi być,czypy trzeba robić przecież.....................
  6. twoje też by mogło jechać duuuużo lepiej jak na A3,druga sprawa kolego ty jakiś mało odporny na krytyke jesteś wczoraj skomentowałem twój temat z wykresem na HF50 i za chwile już go nie było...
  7. obciera i po 50kilosach się dotrze do reszty
  8. mierzyłeś ciśnienie na cylindrach?
  9. baszmak7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dzieki za info. Jesli chodzi o karte to jakas dobra trzeba kupic zeby dobrze czytala czy brac co bedzie ? ja mam kingstona
  10. baszmak7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    2x32 w ledziku śmiga
  11. ja nie ale ale znajomy ma 2260 bodajże vzk
  12. szkoda montować BRD,lepiej gtb1756
  13. hłe hłe,dowciapek z ciebie ostry
  14. baszmak7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jesteś zwycięzcąAlbo czytać nie potrafi Typowe polaczkowe podejscie - kolega pyta o pochodzenie foteli - z jakiego auta a tu zaraz .... przygladnijcie sie uwaznie jeszcze raz - Ty takze i zwroc uwage ze sprzedajacy spawa rame, osadza na niej fotele z innego pojazdu celem przerobki na busa Moze chce sobie zamontowac do busa takie ew przerobic vana 3 osobowego na 6 osobowego akurat ty nas od Polaczków nie wyzywaj bo tyłek ucierasz na zachodzie także luz... :grin: trafiony zatopiony :grin: Powiedz mi ze mam wracac w trybie natychmiastowym ludzi twojego pokroju w PL nie potrzeba..także siedź :D
  15. baszmak7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jesteś zwycięzcąAlbo czytać nie potrafi Typowe polaczkowe podejscie - kolega pyta o pochodzenie foteli - z jakiego auta a tu zaraz .... przygladnijcie sie uwaznie jeszcze raz - Ty takze i zwroc uwage ze sprzedajacy spawa rame, osadza na niej fotele z innego pojazdu celem przerobki na busa Moze chce sobie zamontowac do busa takie ew przerobic vana 3 osobowego na 6 osobowego akurat ty nas od Polaczków nie wyzywaj bo tyłek ucierasz na zachodzie także luz...
  16. baszmak7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jesteś zwycięzcą :
  17. baszmak7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kiev 60
  18. jakiś filmik 50-200,nagraj
  19. baszmak7 odpowiedział(a) na MARCIN607 temat w 1.9TDI
    ponad 6L na AVFa to i ak dużo,do 120km/h w trasie u mnie było do 6.0L
  20. baszmak7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    witam srana
  21. baszmak7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zapewne kable w podusi trzeba przepiąć
  22. baszmak7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  23. baszmak7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    siemka z rana
  24. baszmak7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    witka ,panowie padłem http://telewizjarepublika.pl/nowy-spot-komorowskiego-z-udzialem-jego-dzieci-quotpewnie-nas-nie-znaciequot,19987.html
  25. baszmak7 odpowiedział(a) na mnetzimny temat w Audi A4 B6/B7
    hybryda to porażka,mają wstawać jak seria a znam przypadek że jedzie od 2400 w AWXie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.