Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

baszmak7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez baszmak7

  1. Polski produkt? fabryka dawno sprzedana w obce ręce
  2. baszmak7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To Bart
  3. baszmak7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chcesz przeciąg coolerowi zrobić?
  4. baszmak7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    8.1kg
  5. baszmak7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    prawdziwy rezacz to Domin
  6. baszmak7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dziś prawdziwych rezaczy już nie ma. wyjechali?
  7. baszmak7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    cze
  8. baszmak7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pomierzyłem jest niżej 2CM
  9. baszmak7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    sam front zderzaka jest deko niżej,potem jest tak samo bo łączy się z osłoną silnika
  10. baszmak7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak dasz np: z przodu z prawej bieżnik niższy niż z przodu z lewej to będzie ściągać
  11. baszmak7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    będzie ściągało
  12. baszmak7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wrzuć foto jestem ciekaw
  13. baszmak7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ciekawe jak to finalnie wyjdzie
  14. baszmak7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    gdzie to wyczytałeś? w "życiu na gorąco" chyba
  15. baszmak7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ET nie ma tu nic do rzeczy w przypadku śrub, felgę z ET 50 i ET 35 przykręca się takimi samymi. Nie prawda. Et to et. Obsadzenie felgi to co innego. Przy ori felgach nie ma problemu, z innymi felgami moze byc problem gdyz z gory moga byc obsadzane dluzszymi srubami. ET czyli wysunięcie felgi lub wsunięcie względem nadkola nie ma nic do długości śrub
  16. baszmak7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dodaj 10mm do ori śruby i masz wymiar potrzebny
  17. baszmak7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nic z nią nie robiłem bo okazuje się, że jest szczelna więc na razie zostaje. a jak ktoś wyczuł że jest szczelna? psikał pianką na nieszczelność?Jeden zatykał wydech a drugi patrzył czy spaliny z plecionki nie lecą słaby test,plecionka może byc uszkodzona a spaliny niekoniecznie walą jak z komina,jest okopcona gdzieś?
  18. baszmak7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nic z nią nie robiłem bo okazuje się, że jest szczelna więc na razie zostaje. a jak ktoś wyczuł że jest szczelna? psikał pianką na nieszczelność?
  19. baszmak7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tak to samo
  20. baszmak7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://allegro.pl/dystanse-hr-hr-10mm-5x112-hr-2025557-12c-i5227371050.html
  21. baszmak7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    siema z rana
  22. baszmak7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sorry, ale jak łykasz takie lektury to Ci się nie dziwię, że masz taki ogląd świata. PS. Zapis o którym pisze ten koleś zabezpiecza przed drukiem pustego pieniądza, hiperinflacją czyli właśnie okradaniem zwykłego człowieka z jego pieniędzy. Właśnie na opcji drukowania pustego pieniądza (tzw. skupu obligacji przez FED i EBC a de facto finansowania powiększonych deficytów przez banki centralne) najbardziej obłowili się banksterzy z JP Mogran, City, Goldman Sachs i reszty towarzystwa. BTW - o takim właśnie numerze u Sowy rozprawiali Belka z Sienkiewiczem i za przeprowadzenie takiej akcji bez zmiany Konstytucji należałby się im Trybunał Stanu. Dzięki za opinie, Trewor. Z tego co patrzyłem to tam było 4,9k pln za v2 więc trochę więcej niż zakładałem ale chyba warto to rozważyc ... Masz jakieś doświadczenie z Bilsteinami? Bo to druga firma która bym brał pod uwagę, no i wcześniej wymienione ST Miałem springi bilsteina w eSie B5 - super sprawa Same springi nawet na seryjnych amorach 1BE na prawdę dużo dały w prowadzeniu auta. Choć na osiedle do brata nie byłem w stanie już wjechać Łącznik elastyczny jest często nazywany plecionką jeśli to Ci w czymś pomoże. Oczywiście, że warto wywalić kata Ja wywaliłem swój przy 270kkm i widzę same pozytywne strony Pozytywne strony? Podziel się nimi, w benzyniaku wywaliłem i zrobiłbym to kolejny raz ale diesla mam pierwszy raz w życiu od ponad roku. Na razie w odstawkę poszedł egr obawiam się trochę o normy spalin bo dosyć często jeżdżę do Szwajcarii. Po prostu musisz być grzeczny i nie podpadać - to nie zrobią Ci pogłębionej kontroli. Poza tym zwróć uwagę - że uprawnione do potwierdzania spełnienia norm dopuszczające do ruchu są odpowiednie służby kontrolne kraju, w którym zarejestrowany jest pojazd. To nie szwajcarska stacja kontroli pojazdów może decydować o dopuszczeniu do ruchu samochodu zarejestrowanego w Polsce. zapis przed niczym nie zabezpiecza,powoduje tylko i wyłacznie zadłużanie naszej Ojczyzny,bo pieniądze są pożyczanie od"starszych braci w wierze" z USA i im nabijamy kabze,jak piszesz o taśmach to w demokratycznym państwie podsłuchani skończyliby w pierdlu a oni sami zgłosili doniesienie że zostali podsłuchani czyli poszkodowani...takie rzeczy tylko u nas koniec OT swoją drogą jak wysokie są kary za brak kata za zachodnią granicą?
  23. baszmak7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to lepiej nie wycinaj,jeśli smigasz na zachód
  24. baszmak7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    właśnie sam nie wiem co robić,chinki ponoć właśnie tak jak Flyer piszesz śliskie są
  25. baszmak7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.