Treść opublikowana przez baszmak7
-
Rozklejanie lamp pomocy.
lampy b6 trzeba rozcinać,ot cała tajemnica ale potem wygląda to mało estetycznie
-
Stalowe rury zamiast węży i intercooler z iveco
na metalowych rurach dudni we wnętrzu niczym w Jelczu
-
Jakie większe turbo do AVF?
Hjenio czy Hieno rozjebałeś internet... Hjenio czy Hieno rozjebałeś internet...i pytanie gdzie byś mocy poszukiwał?
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
u mnie na 2260 jest do puszki 15mm w a4 b7
-
Rekord Polski na pompkach 073BA i GTB2260VK na ON :-)
to w ile osób to "robicie"? sam za cienki jesteś raczej
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
no tak tylko na Aligatorze softy w PL sie nie kończą.... Kolego czytałeś może 1 post w tym temacie ? Osoby które nie są zainteresowane proszone są o nie udzielanie się jakbyś mógł zastosuj się do tego bo robisz tutaj tylko bałagan. Jest inny temat odnośnie tunerów. czytałem i padłem ze śmiechu,skąd ty tych chętnych bierzesz? że nie wspomnę o dopłacie za Q
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
hehe dobre a może to po prostu wygląda tak że jak złapiesz odpowiednią liczbę jelonków to wówczas Ali zrobi ci softa za free.........
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
dlaczego za 4x4 jest dopłata,czy ktoś to może logicznie wytłumaczyć?
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
jakiej tezy człowieku? czy ja gdzieś wypowiedziałem się na temat składu spalin? Przypominasz mi bardzo typowego wyborce pewnej POlskiej partii,pewne fakty nie docierają do ciebie ale brniesz w gówno dalej,jeśli gryzące spaliny ci nie przeszkadzają lubisz je wciągać to gratuluje,być może sztachasz się nimi niczym małpa dynamitem...i tobie to pasuje ps:tylko czy jak odpalasz swojego diesla bez kata w podziemnym garażu np:pod marketem to pomysl o innych czy im też odpowiada przenikliwy smród.... a co myslisz ze z katem juz nie smierdzi taki ropniak?? chyba jestes w takim wypadku chory. disle ktore maja kata (jeszcze) na ogół kopca jeszcze bardziej jak bez przez wydmuchiwanie tego syfu zatrzymanego na kacie. pozatym sprawnosc takiego kata po tylu latach i przebiegu jest bliska 15-20%. Kazdy zrobi jak chce. głównie chodzi w tym temacie o sprawe mechaniczna po wycieciu kata a nie srodowisko wiec polemizuj sobie gdzie indziej na ten temat. duzo masz do powiedzenia ale zadnych konkretów. chore to było twoje przyjście na świat,psychiczny człeku,mądryjołki forumowe,powycinajcie katy,egry i zasmodrodźcie wszystkie miasta w PL,w DE takie cos by nie przeszło bo tam przede wszystkim naród jest mądry nie pyskuj i nie obrazaj, bo mnie nie znasz i lepiej zebys juz nie poznał i na zadnym spocie sie pokazał bo widac jak cie wychowała panie ...... sensei gdzie śmigasz na spoty to może na żywca pogadamy,nie widze problemu
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
jakiej tezy człowieku? czy ja gdzieś wypowiedziałem się na temat składu spalin? Przypominasz mi bardzo typowego wyborce pewnej POlskiej partii,pewne fakty nie docierają do ciebie ale brniesz w gówno dalej,jeśli gryzące spaliny ci nie przeszkadzają lubisz je wciągać to gratuluje,być może sztachasz się nimi niczym małpa dynamitem...i tobie to pasuje ps:tylko czy jak odpalasz swojego diesla bez kata w podziemnym garażu np:pod marketem to pomysl o innych czy im też odpowiada przenikliwy smród.... a co myslisz ze z katem juz nie smierdzi taki ropniak?? chyba jestes w takim wypadku chory. disle ktore maja kata (jeszcze) na ogół kopca jeszcze bardziej jak bez przez wydmuchiwanie tego syfu zatrzymanego na kacie. pozatym sprawnosc takiego kata po tylu latach i przebiegu jest bliska 15-20%. Kazdy zrobi jak chce. głównie chodzi w tym temacie o sprawe mechaniczna po wycieciu kata a nie srodowisko wiec polemizuj sobie gdzie indziej na ten temat. duzo masz do powiedzenia ale zadnych konkretów. chore to było twoje przyjście na świat,psychiczny człeku,mądryjołki forumowe,powycinajcie katy,egry i zasmodrodźcie wszystkie miasta w PL,w DE takie cos by nie przeszło bo tam przede wszystkim naród jest mądry
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
jakiej tezy człowieku? czy ja gdzieś wypowiedziałem się na temat składu spalin? Przypominasz mi bardzo typowego wyborce pewnej POlskiej partii,pewne fakty nie docierają do ciebie ale brniesz w gówno dalej,jeśli gryzące spaliny ci nie przeszkadzają lubisz je wciągać to gratuluje,być może sztachasz się nimi niczym małpa dynamitem...i tobie to pasuje ps:tylko czy jak odpalasz swojego diesla bez kata w podziemnym garażu np:pod marketem to pomysl o innych czy im też odpowiada przenikliwy smród....
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
Biorąc pod uwagę, iż edytowałeś post po napisaniu mojego . Ale nie w tym rzecz, nie drążmy tego czego nie trzeba, wróćmy do tematu: Hm, nom fakt, tylko czy zapach spalin jest jakimś miarodajnym porównaniem?? Wiesz, ja wolę zapach jabłek a Ty możesz lubić zapach wanilii, nie oznacza to że jabłka są złe... Ja tu czekam na jakieś miarodajne wyniki badań, np na stacji diagnostycznej, auta z nowym katalizatorem, ze starym ale sprawnym, starym lecz zużytym [niesprawnym], a także bez tegoż to katalizatora. Najlepiej aby wszystkie te badania były przeprowadzone na jednym i tym samym samochodzie, wtedy mielibyśmy najbardziej obiektywne wyniki, które mogłyby dać miarodajny wynik i dość jednoznaczną opinię czy warto, bo w tych czasach nie można wierzyć komuś tylko na słowo!! I jak już dbamy o środowisko to "podkręcanie" mocy też jest "feee" gdyż moc nie bierze się z powietrza, więc więcej paliwa = więcej emisji szkodliwych substancji. Mam szacunek dla matki Ziemi, lecz szczerze mówiąc "nasze" [w sensie UE] wszystkie działania mające na celu zmniejszenie emisji głównie CO2 do atmosfery są po prostu śmieszne i znikome, gdyż całe te miliardy Euro wydawane w całej UE dają nam redukcję emisji o góra 1% w skali światowej, czyli tak na prawdę nic... Poza tym pomyśl ile wydzielane jest CO2 i innych szkodliwych substancji podczas produkcji takiego katalizatora?? I zważ na to że jeżeli masz już taki który nadaje się co najwyżej do wymiany to lepiej te pieniądze wydać na posadzenie kilku drzew, albo przesiądź się na rower, tym bardziej się przyczynisz środowisku . I tak na koniec jeszcze ładnie powiem: Mądry człowiek nie zaczyna wypowiedzi od prywatnej "wycieczki", mającej na celu obrazę rozmówcy... nie czekaj na wyniki badań tylko je przeprowadź sam,twoja bystrość mnie powala na kolana,gdybyś trzymał auto w garażu który jest jego częścią wówczas zrozumiałbyś o co chodzi ze smrodem spalin i podtrzymuje moją wypowiedź na temat referatu ponieważ udowadniasz to w dalszym ciągu...
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
mądremu 2 słowa wystarczą a głupiemu referatu mało....odpal auto z katem i powąchaj spaliny odpal bez kata i sprawdź wtedy,druga sprawa do mocy rzędu 200Ps w 1.9tdi po co to ruszać dla idei? Mieszkasz na matce ziemi i powinieneś mieć do niej szacunek...tyle ode mnieps:propo interpunkcji i stylistyki chyba nie bardzo wiesz o czym piszesz i nie ogarniasz tych zagadnień definitywnie
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
Czy warto wyciąć katalizator ? Nie warto!
-
prośba o przeanalizowanie logów dynamicznych
+5
-
Srebrny sedan a czarne felgi
czarne felgi na srebrnym aucie to porażka
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
siemian by je zniszczył w tydzień
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
wytocz zaciski pod tarcze 500mm
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
spasi to do b6?
-
Auta ode mnie
na tych fotkach za wiele nie widać,robione jakimś foto-idioto
-
[ALL B6] Kratki s4 w zderzak s-line
po małym rezaniu pasuje 20minut zabawy i i grill S4 wchodzi w ramke s line
-
Turbo na jakie większe?
pora odstawić koksy ---------- Post dopisany at 15:48 ---------- Poprzedni post napisany at 15:41 ---------- gtb1756vk
-
ŚWIST- ręce opadają POMÓŻCIE
z autem masz wszystko ok,tylko po prostu świstak ci się zagnieździł
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
dwie rzeczy albo masz niesprawny silnik,albo nie umiesz eksploatować diesla albo jedno i drugie,AWX w trasie do 120km średnia 80km przelotu pali 5.2L
-
[TDI PD] Czy pompowtryskiwacze mam do wymiany ? Porady...
to ciekawe co piszesz bo jeden ma 285Nm a drugi 310Nm przy tej samej prędkości obrotowej silnika To sprawdź dokładniej przebieg wykresu momentu obrotowego no sprawdziłem i sprawdziłem dostepność NM z dołu i ciekawe teorie szerzysz