Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

baszmak7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez baszmak7

  1. Sajgon nie pisz więcej jak 5 linijek bo wywodów nie czytam,nikt ci nie nakazuje kupna nowszej fury,chodzi tylko o to że nie dysponujesz żadnymi nowszymi projektami.czytaj ze zrozumieniem,budujesz dom ale fajnie cyt."Ale zadziwiam innych innym projektem" toć cały czas to robisz na tym forum,oprawiaj dalej swoje wyniki w ramki i upajaj się się jego widokiem. Krzysiek zamieszcza swój projekt a ty wyskakujejesz jak filip z konopi że to jednak twoje patenty są zastosowane,krzysiek zaprzecza ale TY wiesz lepiej
  2. chłopie kiedy ty spoważniejesz zakładam że nigdy,wychodzi na to że dzisiejszy chiptuning by blado wyglądał gdy by nie znawcy z kielc nie wyłączając ciebie popatrz jakie auta jeżdżą po ulicy i powstaje nowych projektów zostaw te archaiczne pompy w spokoju pokaż np: takie coś przynajmniej na PD Rekord Polski na pompkach 073BA i GTB2260VK na ON :-) Sajgon stoisz w miejscu ze swoimi archaicznymi pompami i klepiesz jak mantre w kółko jedno i to samo.to prawda że objechała cię leon 1.9tdi arl po wirusie,od kilku osób to słyszałem modyfikuj pompy nadal oprawiaj wyniki z maha w ramki wieszaj nad łóżkiem chwal się dokonaniami nad pompami i dzięki temu jesteś 100lat za murzynami
  3. baszmak7 odpowiedział(a) na rajder temat w 1.9TDI
    39l to pokazuje ci chwilowe spalanie,u nie jest nawet 45l a średnie 7-8l
  4. twoje patenty buhahaha macie patenty w kielcach.dalej malujecie samochody odkurzaczami? wynik z dynometu z ruguły się potwierdza na maha u mnie róznica wyszła 6PS czyli dlamnie nieistotna.
  5. ten wątek powinien zostać zakmnięty,gratulacje dla założyciela
  6. zaślep ten wężyk co ci na fotografii zaznaczyłem i wszystko,daj nowe uszczelki do egra i nie słuchaj że ci cieknie z klapy gaszenia, ludzie nie róbcie jaj
  7. możesz zdradzic jeśli to nie tajemnica czemu wolisz 5w40?
  8. bu hahahaha....padłem...znawca diesla się odezwał... to Twoje BRD w takich warunkach spaliło by to samo jak nie więcej, więc PLS.....skończ... jadę 1-2km parkuje potem znowu to samo to ile ma spalić? 3l/100? p.s swoją drogą to faktycznie...7-7,5 a 8l to różnica wręcz KOSMICZNA ja też padłem 0.5L róznicy między mocą 140ps a 230ps na korzyść tego drugiego to dla ciebie mało? więc twierdze że nie umiesz ekploatować silnika diesla,jeździsz jak benzyną a skąd wiesz czy nie pali ci 6,0055666 -7,058664665222???
  9. baszmak7 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    daje rade
  10. do PD to raczej 5w30 Mobil ESP
  11. ale dajesz,średnia 8L to moje BRD 230Ps tyle nie potrzebuje,wystarczy 7-7.5literka,moze po prostu nie umiesz eksploatować diesla,myslałeś o tym??????? i tu jest problem twój i wielu innych uzytkowników diesli
  12. to ja zaryzykuje gdzie podjechać?
  13. organizujecie jakieś zloty w TBG?
  14. baszmak7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dobrze wziąłeś,w sumie niezły jelon za tyle to łyknął ---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ---------- Radschraubenkappen wszystkie wersje nasadek
  15. baszmak7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to zajebistą kaskę przytuliłeś za ten komplecik ---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ---------- mam nr nasadek 321601173A01C czarne i szare 8D0601173DZ37
  16. baszmak7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    średnio funt ile stoi 4,70?
  17. baszmak7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to był sen
  18. baszmak7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kurde ja kupiłem i nie trzymają mi się na śrubach te kapsle:kwasny: a mi się trzymają zapoadjcie numerem tych nasadek na szpilki
  19. baszmak7 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    świerszcz umarł w silniku
  20. smród pozostał,cała polska czytała jak się siepaliście z Evą,ale swoją drogą widziałem filmiki z prac na GTB jakie wykonał Evo i batory z tyłu konkretny był
  21. mycha1236 ty na prawdę takie kretyńskie pytanie zadałeś nie moge,jaja jak berety
  22. nie wejdzie do b6,no chyba że zrezygnujesz z halgenów-ale będzie ciężko
  23. dokładnie stage 1 lałem do 2.0tdi,ale występuje też w płynie XADO 1STAGE MAXIMUM REWITALIZANT BENZYNA DIESEL (3013098874) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i teraz tego zaleje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.