Treść opublikowana przez baszmak7
-
216 + BRD + fmic + ...
Sajgon nie pisz więcej jak 5 linijek bo wywodów nie czytam,nikt ci nie nakazuje kupna nowszej fury,chodzi tylko o to że nie dysponujesz żadnymi nowszymi projektami.czytaj ze zrozumieniem,budujesz dom ale fajnie cyt."Ale zadziwiam innych innym projektem" toć cały czas to robisz na tym forum,oprawiaj dalej swoje wyniki w ramki i upajaj się się jego widokiem. Krzysiek zamieszcza swój projekt a ty wyskakujejesz jak filip z konopi że to jednak twoje patenty są zastosowane,krzysiek zaprzecza ale TY wiesz lepiej
-
Zawias drzwi kierowcy lewy dól-z jakich modeli vag pasuje ???
od zaporożca pasi
-
216 + BRD + fmic + ...
chłopie kiedy ty spoważniejesz zakładam że nigdy,wychodzi na to że dzisiejszy chiptuning by blado wyglądał gdy by nie znawcy z kielc nie wyłączając ciebie popatrz jakie auta jeżdżą po ulicy i powstaje nowych projektów zostaw te archaiczne pompy w spokoju pokaż np: takie coś przynajmniej na PD Rekord Polski na pompkach 073BA i GTB2260VK na ON :-) Sajgon stoisz w miejscu ze swoimi archaicznymi pompami i klepiesz jak mantre w kółko jedno i to samo.to prawda że objechała cię leon 1.9tdi arl po wirusie,od kilku osób to słyszałem modyfikuj pompy nadal oprawiaj wyniki z maha w ramki wieszaj nad łóżkiem chwal się dokonaniami nad pompami i dzięki temu jesteś 100lat za murzynami
- duzo pali
-
216 + BRD + fmic + ...
twoje patenty buhahaha macie patenty w kielcach.dalej malujecie samochody odkurzaczami? wynik z dynometu z ruguły się potwierdza na maha u mnie róznica wyszła 6PS czyli dlamnie nieistotna.
-
Praktyczne i tanie sposoby na problem przy aucie
ten wątek powinien zostać zakmnięty,gratulacje dla założyciela
-
Parę pytań dot.zaślepienia EGR
zaślep ten wężyk co ci na fotografii zaznaczyłem i wszystko,daj nowe uszczelki do egra i nie słuchaj że ci cieknie z klapy gaszenia, ludzie nie róbcie jaj
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
możesz zdradzic jeśli to nie tajemnica czemu wolisz 5w40?
-
Moc vs spalanie po chipie
bu hahahaha....padłem...znawca diesla się odezwał... to Twoje BRD w takich warunkach spaliło by to samo jak nie więcej, więc PLS.....skończ... jadę 1-2km parkuje potem znowu to samo to ile ma spalić? 3l/100? p.s swoją drogą to faktycznie...7-7,5 a 8l to różnica wręcz KOSMICZNA ja też padłem 0.5L róznicy między mocą 140ps a 230ps na korzyść tego drugiego to dla ciebie mało? więc twierdze że nie umiesz ekploatować silnika diesla,jeździsz jak benzyną a skąd wiesz czy nie pali ci 6,0055666 -7,058664665222???
- Truckerzy
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
do PD to raczej 5w30 Mobil ESP
-
Moc vs spalanie po chipie
ale dajesz,średnia 8L to moje BRD 230Ps tyle nie potrzebuje,wystarczy 7-7.5literka,moze po prostu nie umiesz eksploatować diesla,myslałeś o tym??????? i tu jest problem twój i wielu innych uzytkowników diesli
-
Praktyczne i tanie sposoby na problem przy aucie
to ja zaryzykuje gdzie podjechać?
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
organizujecie jakieś zloty w TBG?
-
B6 DIVISION
dobrze wziąłeś,w sumie niezły jelon za tyle to łyknął ---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ---------- Radschraubenkappen wszystkie wersje nasadek
-
B6 DIVISION
to zajebistą kaskę przytuliłeś za ten komplecik ---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ---------- mam nr nasadek 321601173A01C czarne i szare 8D0601173DZ37
-
B6 DIVISION
średnio funt ile stoi 4,70?
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Kurde ja kupiłem i nie trzymają mi się na śrubach te kapsle:kwasny: a mi się trzymają zapoadjcie numerem tych nasadek na szpilki
-
Co to za cykanie?
świerszcz umarł w silniku
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
smród pozostał,cała polska czytała jak się siepaliście z Evą,ale swoją drogą widziałem filmiki z prac na GTB jakie wykonał Evo i batory z tyłu konkretny był
-
Swiece zarowe 92mm czy 96 mm ?
mycha1236 ty na prawdę takie kretyńskie pytanie zadałeś nie moge,jaja jak berety
-
FMIC z A5 do B6 AWX
nie wejdzie do b6,no chyba że zrezygnujesz z halgenów-ale będzie ciężko
-
XADO 1 STAGE do silników-czy ktoś używał
- XADO 1 STAGE do silników-czy ktoś używał
dokładnie stage 1 lałem do 2.0tdi,ale występuje też w płynie XADO 1STAGE MAXIMUM REWITALIZANT BENZYNA DIESEL (3013098874) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i teraz tego zaleje - XADO 1 STAGE do silników-czy ktoś używał