Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

baszmak7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez baszmak7

  1. nie moge,czyli jak ktoś wyjeżdża raz na tydzień do kościoła autem to ma mieć zimówki to chory przepis chorego rządu w chorym kraju,ludzie nie chodzi o żadne polepszenie bezpieczeństwa,kasa-trzeba kupować nowe gumy,kiedyś nie było zimówek i się jezdziło po za tym jak za kółkiem siedzi debil to zimówki z kolcami nawet nie pomogą
  2. Tak to jest problem. Przypominam raz jeszcze. Nie wybierasz sprzetu dla siebie. Postaw sie w miejscu osoby pytajacej. Jak ktos chce miec okazyjnie zdjecia i filmowanie nie bedzie sie bawil w pro sztuczki i manualne krecenie. I tak poza tym przeczysz sam sobie. Jak nie problem krecic ostroscia recznie podczas filmowania i to podczas zdjec tez nie wiec czemu nie brac d3200? peju peju poczytaj trochę D90 vs. D3200 - FORUM UŻYTKOWNIKÓW SPRZĘTU MARKI NIKON---------- Post dopisany at 10:05 ---------- Poprzedni post napisany at 10:04 ---------- d3200 przy d90 to zabaweczka
  3. realne na BA to 200ps
  4. lepiej to napraw bo załatwisz turbo-chodzi o smarowanie
  5. ciekawe jak z wytrzymałością czy dadzą radę w polsce
  6. 18X8 5X112 ET35 Model-JF759 GP Audi
  7. w końcu jeden ogarnięty gość next i jemu podobni niczym dzieci w piaskownicy..
  8. żle trafiłeś ja nie z takich-kochających inaczej już rozumiem niektóre twoje wypowiedzi
  9. no zostało mu nadane już miano błazna forumowego next ja błazen a ty pajac forumowy-aleś słówko zapodał co wy wiecie o moim aucie
  10. w dieslu chcesz mieć czyste wydechy??? powodzenia
  11. nie zwracałbym uwagi na wypociny tego filozofa,nie raz pokazał że wie że nic nie wie,błaznowanie to jego druga natura,sorki za OT
  12. sory wczorajszy jestem,teraz widze ale pucuj
  13. dobrze że ty coś wnosisz "mundrego" do tematu
  14. Kolejny,który ma problem z czytaniem,to już na tym forum plaga. Forum golfa,to vwgolf.pl,a forum golfa 3,to golf3.pl.Jak dla mnie różnica jest zasadnicza chłopie:facepalm:.Nawet ja13to latek potrafię to rozróżnić. To żeś bystrzacho błysnął tym jedynym postem. Nie wiem,ile masz lat,ale ewidentnie masz braki w wyszkoleniu,skup się może na nauce,bo cięte riposty marnie Ci wychodzą. Jeszcze raz,tym razem już ostatni.Skoro piszę,że nie ma mnie na forum golfa,to oznacza,że nie figuruję w spisie społecznym użytkowników forum vwgolfpl. Czy tym razem dotarło? Różnica taka sama,jak chociażby między forum audi a4,a forum audi 80:grin:.I jedno i drugie to forum audi,czyż nie tak? Albo forum audi a4,a audi a6 bystrzacho:naughty:. Kowi87,czy raczysz mi odpowiedzieć na postawione pytanie? Ponowię je,bo pewnie już zapomniałeś. Czy logując tylko 011 nie będę miał problemów z widocznymi niezdjętymi limiterami w bloku diagnostycznym i czy wartości w logu robionym da solo będą inne,jak w grupowym? Pytam,bo jeden z Twoich kolegów pisał,że logi były przerabiane:facepalm:.Więc skoro były,to dlaczego popełniłem taką gafę i zostawiłem wartości ograniczone limiterami? Mam nadzieję,że zdążyłeś się dowiedzieć,co są limitery i jak się uwidoczniają w logu,tak solowym,jak i grupowym. Postawię Ci kolejne trudne pytanie,mam nadzieję,że z pomocą kolegów jakoś znajdziesz odpowiedź. Czu tuner,dajmy na to Witek,po wrzutce softu,żeby sprawdzić poszczególne wartości loguje auto,powtarzam loguje,kulka razy,czyli jeden raz żeby zalogować 011,drugi raz,żeby zalogować 004,3ci raz,żeby zalogować 003 itd,czy robi grupowy log tych trzech wartości? Zapytaj się,przy okazji dowiedz się,czy ten limiter będzie,czy też nie będzie widoczny w solowym logu.Aaa,nie zapomnij zapytać,czy będą różnice w wartościach między logiem solowym,a grupowym:wink:. Nie pisz proszę,że już ze mną nie dyskutujesz,bo to typowe dla cwaniaka,który unika trudnych pytań. Jeżeli chodzi o leczenie mojej choroby,to leczę się na fundusz,czyli niestety musicie,czy tego chcecie,czy nie bulić za leczenie:naughty:.A trwać będzie jeszcze długo. Tym wszystkim,którzy szukają barana,czuba itp służę pomocą.Proszę pisać na pw,żeby zbytnio tematu nie zaśmiecać. Postaram się jakoś wszystkim dogodzić,nie będzie to łatwe,ale dołożę starań. Póki co,czekam na ciętą,przede wszystkim mądrą ripostę kolegi kowiego,mam nadzieję,że błyśnie odrobiną wiedzy.Daj tym razem tatusiowi powód do dumy z syna:thumbup1:. Trochę zboczyliśmy z tematu,więc poprawka na kurs.Proszę o namiary na afn-a na 11/230 który przy doładowaniu 1.46(tak naprawdę 1.447,mały byk w 010) i napięciu 4.4v wypluje na smicu 185 koni. Wszędzie powtarzałem i powtarzam,udało mi się uzyskać 185 koni(niby niewiele,bo faktycznie niewiele),ale na 1.447b i 4.4v z smciem. Na każdym forum skutecznie obalam mity jedynie słusznej i wartej krocie pompy 11tki z ahh. Prawdziwą karierę kolego Kowi87 robi się poza forum na pw itp.Już spora rzesza użytkowników poczciwych vp śmiga na hybrydowych pompach,chwaląc sobie ich wartość w przeliczeniu na poniesione koszty. Moim jedynym celem było i jest uzmysłowienie fanatycznym wyznawcom 107J,że istnieje inna,bardzo dobra alternatywa,czego dowodem jest długi jak rzeka tamta na forum passata,w którym to ponoć tak się zbłaźniłem.Zobacz ile tam wniosłem,ile wnieśli też inni. Dzięki tamu wielu już ma ciekawe alternatywy dla 107J. Przeczytaj go dokładnie,to szybko zmienisz zdanie i kto wie,może poprosisz nas o pomoc w budowie taniej i bardzo dobrej 11tki. Narzekasz,ze na więcej nie pozwalają Ci graty.Za powiedzmy 400 zeta masz do dyspozycji pompę,któa otworzy Ci drogę do większej mocy. Służę pomocą,jakby co.Pomogłem już wielu użytkownikom,jeden więcej niczego nie zmieni.Mam odpowiedni sprzęt,trochę wiedzy,doświadczenie.To wszystko poskutkowało tym,że zbudowałem hybrydową pompę,która na teście wypadła lepiej,jak pompa 107J:wink:. Czego dowodem jest wynik przy tak słabych ustawieniach.Następny stage już w budowie,wałek z sdi,fmic,ciśnienia wtryskiwaczy,kilka innych pierdół i będzie ciekawie,jak na takiego parcha. Chcesz podyskutować,możemy,tylko nie wysilaj się i nie rób mi jeszcze większej reklamy,bo głupio mi,że ktoś bezinteresownie zadaje sobie w mojej sprawie tyle trudu. Jest jeszcze kilka for na których byłem z tym opisem,a które pominąłeś. Pozdravwiam wszystkich. powiem krótko to co wszyscy o tobie dawno ustalili na różnych forach:jesteś głupszy niż ustawa przewiduje-brak kryterium dla twojej osóbki
  15. Koła nie maja nic do tego na drodze też nie mają???
  16. sajgon leczysz się na fundusz czy prywatnie? jeśli prywatnie to zmień specjaliste bo ładnie cię dyma kase bierze a poprawy ZERO null nic dno
  17. piękna :oklasky::oklasky::oklasky:
  18. laski były 3 sam widziałem tylko że pompowane

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.