Treść opublikowana przez baszmak7
-
Pompa WODY KAGER!??
kager to marka foty ---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ---------- i najlepiej odpuść sobie te "półprodukty"
-
FMIC kilka pytań
nie ma sprawy
-
Jak szybko wstaje wam turbo w AWX?
może to AVF twinturbo?
-
Ankieta - Kto na jakim oleju jezdzi
nie mojego oleju Superol CC30 I CO TERAZ???
-
Temperatura w dolocie przy założonym FMIC
to skąd takie spadki u ciebie??? robiłeś jakieś pomiary,filmiki??
-
Temperatura w dolocie przy założonym FMIC
400 nie mam ale mam chinke IC za to
-
Temperatura w dolocie przy założonym FMIC
panowie proszę was codziennie furą 350km i nie ma spadków
-
Temperatura w dolocie przy założonym FMIC
nie wiem jaką mam ale spadków nie czuje
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
ciekawe-widziałem,jego prace i zawsze spawa
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
Evo spawa turbo z kolektorem
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
RESURS spawalnictwo: spawanie aluminium, stali, żeliwa; usługi spawania, usługi spawalnicze dla przemysłu, spawanie pl
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
w wa-wie nie ma nikogo?
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
czyli fachowego wyspawania tam nie widzicie?????,wygląda to jak ori
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
deutschland
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
tu masz robotę prawdziwych fachowców
-
Jakie dystanse do 18j8 et35
a teraz źle wygląda?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
ścieme pan ze sklepu żeni i wszystko..
-
[B6 AWX] Dziwny dzwięk przy pracy silnika
zaworek n75 NIE WYRABIA
-
Jaki V-max waszej 130??
a co 3 dni czytałeś moje posty że cie znudziły ? testerem to mógłbym być gdybym robił w Ingolstadt itp. albo gdybym robił takie cuda z twoim "HCK" jak ty po twoich wypowiedziach nasuwa się tylko jeden wniosek - jak ty już teraz takie cuda potrafisz osiągnąć to dać tobie jakiegoś 3.0 tdi plus twoje 'HCK' to ze 300km/h pęknie, albo i lepiej :polew::polew: :thumbup1: zawsze się znajdzie jakiś pacjent twierdzący że 1.9 pali mu po mieście 5L (w korkach:facepalm:) albo ma vmaxa z kosmosu. no i niech tak będzie, przynajmniej jest wesoło z mojej strony temat zamknięty. ps. Kupie każdą ilość "HCK" widziałeś na filmiku u Kowi87 ile jedzie 1.9TDI powiedz mi jak się teraz czujesz?,czy rozumiesz czym są przełożenia w skrzyni,dalej nic nie trybisz??? nie znasz się kompletnie za to sianie fermentu wychodzi ci dobrze---------- Post dopisany at 12:20 ---------- Poprzedni post napisany at 12:09 ---------- diesel rzekomo nie jest pogromcą szybkości??? macie filmik a4 3.0tdi vmax 272km
-
Przyspieszanie-problem
dokładnie daniels ci dobrze radzi smoku666 ma obcykane wszystkie 90-tki
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
kolego sory ale nie wiesz co masz nie d60 a 60d czyli canon bo d60 to nikon a nikon nie ma L-ek tylko N-ki---------- Post dopisany at 23:48 ---------- Poprzedni post napisany at 23:38 ---------- widzę że robisz na priorytecie migawki,zastanawiałeś się dlaczego na 3 focie tło jest jakby rozmyte na szkle???
-
Jaki V-max waszej 130??
nie popieram Donalda
-
Jaki V-max waszej 130??
a co 3 dni czytałeś moje posty że cie znudziły ? testerem to mógłbym być gdybym robił w Ingolstadt itp. albo gdybym robił takie cuda z twoim "HCK" jak ty po twoich wypowiedziach nasuwa się tylko jeden wniosek - jak ty już teraz takie cuda potrafisz osiągnąć to dać tobie jakiegoś 3.0 tdi plus twoje 'HCK' to ze 300km/h pęknie, albo i lepiej :polew::polew: :thumbup1: zawsze się znajdzie jakiś pacjent twierdzący że 1.9 pali mu po mieście 5L (w korkach:facepalm:) albo ma vmaxa z kosmosu. no i niech tak będzie, przynajmniej jest wesoło z mojej strony temat zamknięty. ps. Kupie każdą ilość "HCK" od kiedy HCK podejdzie do 3.0TDI,gościu jesteś bardziej żałosny niż ustawa przewiduje,testerze 90konnych tdi
-
Jaki V-max waszej 130??
gościu smoku666 nie gaś się bo tylko się pogrążasz 90konny 1.9tdi nie poleci 200km??? to gratulacje już może nic nie pisz..co za gość,piszesz żę trzeba mieć 300koni żeby poleciecieć 260km buhhahahahahahhaha ,wiesz co nic już może nie pisz
-
Jaki V-max waszej 130??
moje BRD podobnie jak danielsa1980 ponad 260km/h też mam skrzynie HCK ---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ---------- jaśko proszę ja ciebie SERYJNE 16 i 205 to chyba u ciebie były u mnie są 235/45/17 także się nie znasz,nie ma znaczenia jakie koło ważne żeby średnica opony była jednakowa np:205/55/17 - 235/45/17 - 225/45/18 to są zamienniki