Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

baszmak7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez baszmak7

  1. baszmak7 odpowiedział(a) na Siarus temat w Audi A4 B5
    kager to marka foty ---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ---------- i najlepiej odpuść sobie te "półprodukty"
  2. nie ma sprawy
  3. może to AVF twinturbo?
  4. nie mojego oleju Superol CC30 I CO TERAZ???
  5. to skąd takie spadki u ciebie??? robiłeś jakieś pomiary,filmiki??
  6. 400 nie mam ale mam chinke IC za to
  7. panowie proszę was codziennie furą 350km i nie ma spadków
  8. nie wiem jaką mam ale spadków nie czuje
  9. ciekawe-widziałem,jego prace i zawsze spawa
  10. Evo spawa turbo z kolektorem
  11. RESURS spawalnictwo: spawanie aluminium, stali, żeliwa; usługi spawania, usługi spawalnicze dla przemysłu, spawanie pl
  12. w wa-wie nie ma nikogo?
  13. czyli fachowego wyspawania tam nie widzicie?????,wygląda to jak ori
  14. tu masz robotę prawdziwych fachowców
  15. a teraz źle wygląda?
  16. ścieme pan ze sklepu żeni i wszystko..
  17. zaworek n75 NIE WYRABIA
  18. a co 3 dni czytałeś moje posty że cie znudziły ? testerem to mógłbym być gdybym robił w Ingolstadt itp. albo gdybym robił takie cuda z twoim "HCK" jak ty po twoich wypowiedziach nasuwa się tylko jeden wniosek - jak ty już teraz takie cuda potrafisz osiągnąć to dać tobie jakiegoś 3.0 tdi plus twoje 'HCK' to ze 300km/h pęknie, albo i lepiej :polew::polew: :thumbup1: zawsze się znajdzie jakiś pacjent twierdzący że 1.9 pali mu po mieście 5L (w korkach:facepalm:) albo ma vmaxa z kosmosu. no i niech tak będzie, przynajmniej jest wesoło z mojej strony temat zamknięty. ps. Kupie każdą ilość "HCK" widziałeś na filmiku u Kowi87 ile jedzie 1.9TDI powiedz mi jak się teraz czujesz?,czy rozumiesz czym są przełożenia w skrzyni,dalej nic nie trybisz??? nie znasz się kompletnie za to sianie fermentu wychodzi ci dobrze---------- Post dopisany at 12:20 ---------- Poprzedni post napisany at 12:09 ---------- diesel rzekomo nie jest pogromcą szybkości??? macie filmik a4 3.0tdi vmax 272km
  19. dokładnie daniels ci dobrze radzi smoku666 ma obcykane wszystkie 90-tki
  20. kolego sory ale nie wiesz co masz nie d60 a 60d czyli canon bo d60 to nikon a nikon nie ma L-ek tylko N-ki---------- Post dopisany at 23:48 ---------- Poprzedni post napisany at 23:38 ---------- widzę że robisz na priorytecie migawki,zastanawiałeś się dlaczego na 3 focie tło jest jakby rozmyte na szkle???
  21. nie popieram Donalda
  22. a co 3 dni czytałeś moje posty że cie znudziły ? testerem to mógłbym być gdybym robił w Ingolstadt itp. albo gdybym robił takie cuda z twoim "HCK" jak ty po twoich wypowiedziach nasuwa się tylko jeden wniosek - jak ty już teraz takie cuda potrafisz osiągnąć to dać tobie jakiegoś 3.0 tdi plus twoje 'HCK' to ze 300km/h pęknie, albo i lepiej :polew::polew: :thumbup1: zawsze się znajdzie jakiś pacjent twierdzący że 1.9 pali mu po mieście 5L (w korkach:facepalm:) albo ma vmaxa z kosmosu. no i niech tak będzie, przynajmniej jest wesoło z mojej strony temat zamknięty. ps. Kupie każdą ilość "HCK" od kiedy HCK podejdzie do 3.0TDI,gościu jesteś bardziej żałosny niż ustawa przewiduje,testerze 90konnych tdi
  23. gościu smoku666 nie gaś się bo tylko się pogrążasz 90konny 1.9tdi nie poleci 200km??? to gratulacje już może nic nie pisz..co za gość,piszesz żę trzeba mieć 300koni żeby poleciecieć 260km buhhahahahahahhaha ,wiesz co nic już może nie pisz
  24. moje BRD podobnie jak danielsa1980 ponad 260km/h też mam skrzynie HCK ---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ---------- jaśko proszę ja ciebie SERYJNE 16 i 205 to chyba u ciebie były u mnie są 235/45/17 także się nie znasz,nie ma znaczenia jakie koło ważne żeby średnica opony była jednakowa np:205/55/17 - 235/45/17 - 225/45/18 to są zamienniki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.