Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki V-max waszej 130??


tmaxx88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po kupnie mojego diesla zrobiłem wypad na dwupasmówke i wszystko co udało mi sie osiągnąć to 190km/h, z tego co widzę na filmikach to 220 powinna lecieć sobie a tu 190 i to wszystko co myślicie o tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

190-200 1z leci.AWX do 200 idzie plynnie ale seria 220 dobija kazda(normalnie uzytkowana i sprawna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a że tak spytam jakie fele masz założone ??? no bo im większe tym mniejsze vmax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a że tak spytam jakie fele masz założone ??? no bo im większe tym mniejsze vmax

Co to za nowości wymyśliłeś? Może szerokość opon ma minimalne znaczenie , ale wielkość felg?

Ja kilka lat temu moim ówczesnym AVF -em leciałem w Niemczech 240 na zegarze - nawigacja pokazała 228 km/h .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prosze cie załóż normalne seryjne 16 205 szerokosci i sprawdz i napisz kto ma racje ja sie nie sprzeczam bo możżżżeee się nie znam ale dla porównania miałem kiedyś golfa w posiadaniu i na zimówkach 14 cali prędkość vmax 215km/h letnie 16 szerokość 215 tylko niecałe 190km/h także sprawdz i ocenisz sam pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje BRD podobnie jak danielsa1980 ponad 260km/h też mam skrzynie HCK

---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ----------

no prosze cie załóż normalne seryjne 16 205 szerokosci i sprawdz i napisz kto ma racje ja sie nie sprzeczam bo możżżżeee się nie znam ale dla porównania miałem kiedyś golfa w posiadaniu i na zimówkach 14 cali prędkość vmax 215km/h letnie 16 szerokość 215 tylko niecałe 190km/h także sprawdz i ocenisz sam pozdrawiam
jaśko proszę ja ciebie SERYJNE 16 i 205 to chyba u ciebie były u mnie są 235/45/17 także się nie znasz,nie ma znaczenia jakie koło ważne żeby średnica opony była jednakowa np:205/55/17 - 235/45/17 - 225/45/18 to są zamienniki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm w sumie to nie wiem nie cisnalem nigdy o konca bo szkoda mi auta ale do 190 km/h dodam ze mam chip na 165 PS. Mam kola 225/40/18. Raz lecialem 240 Bmw Taty ajk wracalem z niemiec bo benzyny to nie szkoda a diesla tak katowac po co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje BRD podobnie jak danielsa1980 ponad 260km/h też mam skrzynie HCK

---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ----------

no prosze cie załóż normalne seryjne 16 205 szerokosci i sprawdz i napisz kto ma racje ja sie nie sprzeczam bo możżżżeee się nie znam ale dla porównania miałem kiedyś golfa w posiadaniu i na zimówkach 14 cali prędkość vmax 215km/h letnie 16 szerokość 215 tylko niecałe 190km/h także sprawdz i ocenisz sam pozdrawiam
jaśko proszę ja ciebie SERYJNE 16 i 205 to chyba u ciebie były u mnie są 235/45/17 także się nie znasz,nie ma znaczenia jakie koło ważne żeby średnica opony była jednakowa np:205/55/17 - 235/45/17 - 225/45/18 to są zamienniki

Ważne jakie koło bo 18 będzie o wiele cięższa od 16 no i v-max mniejszy... proste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AVF FWD po koksie w automacie

na

16 szer. 205 - 230km/h

17 szer. 235 -220km/h

Jeśli ktoś pisze że mu AVF idzie 240km/h , albo jeszcze lepiej że 1z, 90konny idzie mu 200 km/h to gratuluje bujnej fantazji, nie wiem po co ludzie teki bzdury piszą.:facepalm::grin: kręci was że napiszecie takie kłamstwa ?

240km/h to idzie 3litrowy turbodiesel w bmw który po koksie ma coś koło 210-220 kucyków.

nie ma żadnej możliwości aby 1.9 tdi poszedł tyle samo, za duże opory za mała moc!

90cio konny 1z nie ma żadnych szans na dojście do 200km/h, 200km/h to zdrowy AFN 110cio konny może iść.

AWX/AVF na standardowych szesnastkach powinien podchodzić pod 220km/h

jeśli ktoś widzi na swoim liczniku inne wskazania to niech go wymieni lub naprawi bo ostro przekłamuje.

zawsze mnie ciekawiło czemu ludzie boją się nawet sprawdzić vmaxa ? boicie się że silnik na ulice wypadnie czy co? co to znaczy męczyć diesla ? albo że szkoda ?

jeśli motor zdrowy, dogrzany, to jazda kilka-kilkanaście minut z vmax nic mu nie zaszkodzi....no chyba że silnik drutem poskręcany to rozumiem wasze obawy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AVF FWD po koksie w automacie

na

16 szer. 205 - 230km/h

17 szer. 235 -220km/h

Jeśli ktoś pisze że mu AVF idzie 240km/h , albo jeszcze lepiej że 1z, 90konny idzie mu 200 km/h to gratuluje bujnej fantazji, nie wiem po co ludzie teki bzdury piszą.:facepalm::grin: kręci was że napiszecie takie kłamstwa ?

240km/h to idzie 3litrowy turbodiesel w bmw który po koksie ma coś koło 210-220 kucyków.

nie ma żadnej możliwości aby 1.9 tdi poszedł tyle samo, za duże opory za mała moc!

90cio konny 1z nie ma żadnych szans na dojście do 200km/h, 200km/h to zdrowy AFN 110cio konny może iść.

AWX/AVF na standardowych szesnastkach powinien podchodzić pod 220km/h

jeśli ktoś widzi na swoim liczniku inne wskazania to niech go wymieni lub naprawi bo ostro przekłamuje.

zawsze mnie ciekawiło czemu ludzie boją się nawet sprawdzić vmaxa ? boicie się że silnik na ulice wypadnie czy co? co to znaczy męczyć diesla ? albo że szkoda ?

jeśli motor zdrowy, dogrzany, to jazda kilka-kilkanaście minut z vmax nic mu nie zaszkodzi....no chyba że silnik drutem poskręcany to rozumiem wasze obawy....

piękna wypowiedź ...podpisuje się pod nią...

mój AWX po programie dochodzi do 230km/h (licznikowego) na 18"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoim AVF wyciagnąłem 210km/h. może by jeszcze kilka poszlo, ale dla mnie to juz strach taka prędkość:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki ze ktos sie ze mna zgodzil a i zgadzam sie ze dla diesla takie obroty to zabojstwo diesel na starcie ma pokazac benzynie wyzszosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki ze ktos sie ze mna zgodzil a i zgadzam sie ze dla diesla takie obroty to zabojstwo diesel na starcie ma pokazac benzynie wyzszosc

Może tak zacznijmy porównywać turbo benzyny do turbo d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...