Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jasiu_dg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jasiu_dg

  1. jasiu_dg odpowiedział(a) na harnax temat w 2.0TDI
    W mojej A4 Z 2008 roku przy przebiegu 285tys pojawiła się woda w cylindrze nr.3 wymieniłem silnik bo powiem szczerze nie mam przekonania do ściągania głowicy ale od razu regeneracji poddałem turbo alternator i rozrusznik bo już były liche
  2. Jak się nie mylę to z tyłu w bagażniku w boczku
  3. Jeszcze seria czekam aż padnie ale auto coś zamula szukam przyczyn mam nadzieje że rozkminie temat Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  4. Jeszcze zapomniałem o virusie Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  5. Chciałem przedstawić moją audiczke powolutku ją doposażam Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  6. ja mam te drugie i na opaski i leciutko złapane w paru miejscach
  7. jasiu_dg odpowiedział(a) na konarmateusz temat w Audi A4 B6/B7
    ja u siebie wyciąłem końcowe wstawiłem w ich miejsce strumiennice gwiazdowe coby trochę wyhamować spaliny i końcówki z ultera rs i dzwięk dosyć fajny
  8. jasiu_dg odpowiedział(a) na pcmirek temat w 1.8T
    u mnie silnik 1.8T BEX QUATTRO 210 koni po wirusie miasto 14l jakby nie jeżdził trasa od 10l do 12l zależy jak jade
  9. koliber fajny film jak wszystkie z jasonem stathamem
  10. jasiu_dg odpowiedział(a) na piotrekw temat w 1.9TDI
    uszczelki pod pompowtryskami trzeba sprawdzić
  11. chyba chodzi o mnie pomrugałem ale rej. SD nie SG pozdrawiam zatrzymałbym się ale starszecznie lało hehe
  12. dam dam najpierw muszę sprzedać moją A4 i będę szukał
  13. miałem e39 w pełnym M PAKIECIE z 3l dieslem a teraz sprzedaje A4 i chce sie przsiasc do BMW E60 i zobaczymy jak bedzie
  14. ja wybiore na ta zimę conti jeżdze na nokianie też obczytałem się opinii na temat opon nokian i powiem szczerze że się zawiodłem opony za 440zł szt iiii lipa jak to mówią d*py nie urywają więc spróbuje conti
  15. żeby wymieniać amory to muszą mieć min 30% a u ciebie jest 60% jak dobrze doczytałem także tragedii nie ma , ale jak chcesz wymienić to 1BE jest ok komfort oki a są trochę twardsze od serii tylko zwróć uwagę coby ktoś ci nie wcisnął do 2.5tdi
  16. czekając na sobote , to z nowszych i klatka ze starszych
  17. nawet się nie wybieraj zakładaj serie
  18. sssuuuuuppppppeeerrr każdemu polecam jak ktoś jedzie pierwszy raz to się zakocha a polecam Baska voda albo primosten ale tak szczerze wszędzie fajnie i coby nikt was nie namówił na apartament bez klimy
  19. drogówka oczywiście klasyk dla mnie polskiego filmy mogę dać nawet 10 na 10 zresztą jak koledzy napisali wcześniej filmy tego reżysera i obsada filmu mówią same za siebie i nie porównujmy tych filmu do takich gniotów ja czas serferów
  20. w naszych A4 amorki przy tej masie powinny mieć sprawność min 30% , a na stacji zależy od ludzi tak zwanych cwaniaków u mnie jeżdze cały czas do tej samej stacji i wszelkie stuki amorki itp sprawdzają za darmo
  21. no jak zwykle szacun to lubie hehehe widze że wkładasz całe serducho w to co robisz
  22. tak jak kolega ci napisał z podróbkami tak jest jak się uda , czasem podwójna robota
  23. no cóż najpierw fiat 125p z ojcem na spółe fiat 126p opel kadet tzw łezka 1,4 benzyna bmw e30 zabrana za dług hehe polówka 96 rok golf 96rok 1,6gt 102km bmw e36 coupe 2.0l póżniej pierwsza a4 1.9tdi dzieci heheh pózniej zostawiłem ojcu w spadku do dzis w rodzinie bmw e36 2.3l też coupe w mpakiecie audi a4 b6 1,9tdi 2003 wirus na 170km bmw e39 3,0l diesel polift 2001 rok audi a4 b6 2004 obecnie i seat altea 2.0 tdi żony
  24. u mnie przekażnik był walnięty też żadnego błędu nie wywalało
  25. turbina zamulona ja też tak miałem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.