Treść opublikowana przez jasiu_dg
-
Jakie przebiegi?
W mojej A4 Z 2008 roku przy przebiegu 285tys pojawiła się woda w cylindrze nr.3 wymieniłem silnik bo powiem szczerze nie mam przekonania do ściągania głowicy ale od razu regeneracji poddałem turbo alternator i rozrusznik bo już były liche
-
A4 avant spryskiwacz tylnej wycieraczki
Jak się nie mylę to z tyłu w bagażniku w boczku
-
Audi A4 B8 CAHA
Jeszcze seria czekam aż padnie ale auto coś zamula szukam przyczyn mam nadzieje że rozkminie temat Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B8 CAHA
Jeszcze zapomniałem o virusie Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B8 CAHA
Chciałem przedstawić moją audiczke powolutku ją doposażam Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Końcówki tłumika Ulter. Pomocy
ja mam te drugie i na opaski i leciutko złapane w paru miejscach
-
wydech 1.8 turbo
ja u siebie wyciąłem końcowe wstawiłem w ich miejsce strumiennice gwiazdowe coby trochę wyhamować spaliny i końcówki z ultera rs i dzwięk dosyć fajny
-
Spalanie w Audi A4 B6 1.8T
u mnie silnik 1.8T BEX QUATTRO 210 koni po wirusie miasto 14l jakby nie jeżdził trasa od 10l do 12l zależy jak jade
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
koliber fajny film jak wszystkie z jasonem stathamem
- nie pali
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
chyba chodzi o mnie pomrugałem ale rej. SD nie SG pozdrawiam zatrzymałbym się ale starszecznie lało hehe
-
BMW 525D E39 2002r czarny sedan.
dam dam najpierw muszę sprzedać moją A4 i będę szukał
-
BMW 525D E39 2002r czarny sedan.
miałem e39 w pełnym M PAKIECIE z 3l dieslem a teraz sprzedaje A4 i chce sie przsiasc do BMW E60 i zobaczymy jak bedzie
-
Polecane opony zimowe
ja wybiore na ta zimę conti jeżdze na nokianie też obczytałem się opinii na temat opon nokian i powiem szczerze że się zawiodłem opony za 440zł szt iiii lipa jak to mówią d*py nie urywają więc spróbuje conti
-
Pytanie o zmiane zawieszania: B6 avant <standard> na s-line.
żeby wymieniać amory to muszą mieć min 30% a u ciebie jest 60% jak dobrze doczytałem także tragedii nie ma , ale jak chcesz wymienić to 1BE jest ok komfort oki a są trochę twardsze od serii tylko zwróć uwagę coby ktoś ci nie wcisnął do 2.5tdi
-
FILMY DOKUMENTALNE, ktore warto zobaczyc !!!
czekając na sobote , to z nowszych i klatka ze starszych
-
na GWINCIE do chorwacji
nawet się nie wybieraj zakładaj serie
-
Chorwacja co poleciacie
sssuuuuuppppppeeerrr każdemu polecam jak ktoś jedzie pierwszy raz to się zakocha a polecam Baska voda albo primosten ale tak szczerze wszędzie fajnie i coby nikt was nie namówił na apartament bez klimy
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
drogówka oczywiście klasyk dla mnie polskiego filmy mogę dać nawet 10 na 10 zresztą jak koledzy napisali wcześniej filmy tego reżysera i obsada filmu mówią same za siebie i nie porównujmy tych filmu do takich gniotów ja czas serferów
-
Ściema na stacji diagnostycznej
w naszych A4 amorki przy tej masie powinny mieć sprawność min 30% , a na stacji zależy od ludzi tak zwanych cwaniaków u mnie jeżdze cały czas do tej samej stacji i wszelkie stuki amorki itp sprawdzają za darmo
-
Moje prace
no jak zwykle szacun to lubie hehehe widze że wkładasz całe serducho w to co robisz
-
xenon nowe jeden swieci blekitem a drugi rozjasnia sie do bialego
tak jak kolega ci napisał z podróbkami tak jest jak się uda , czasem podwójna robota
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
no cóż najpierw fiat 125p z ojcem na spółe fiat 126p opel kadet tzw łezka 1,4 benzyna bmw e30 zabrana za dług hehe polówka 96 rok golf 96rok 1,6gt 102km bmw e36 coupe 2.0l póżniej pierwsza a4 1.9tdi dzieci heheh pózniej zostawiłem ojcu w spadku do dzis w rodzinie bmw e36 2.3l też coupe w mpakiecie audi a4 b6 1,9tdi 2003 wirus na 170km bmw e39 3,0l diesel polift 2001 rok audi a4 b6 2004 obecnie i seat altea 2.0 tdi żony
-
Ciężko Pali z rana na zimnym silniku . 2.0 143km disel
u mnie przekażnik był walnięty też żadnego błędu nie wywalało
-
Odcięcie przy prędkości ponad 210km/h i obrotach 4k - Notlauf ?
turbina zamulona ja też tak miałem