Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jasiu_dg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. jasiu_dg obserwuje zawartość wrclaguna
  2. jasiu_dg odpowiedział(a) na harnax temat w 2.0TDI
    W mojej A4 Z 2008 roku przy przebiegu 285tys pojawiła się woda w cylindrze nr.3 wymieniłem silnik bo powiem szczerze nie mam przekonania do ściągania głowicy ale od razu regeneracji poddałem turbo alternator i rozrusznik bo już były liche
  3. Jak się nie mylę to z tyłu w bagażniku w boczku
  4. jasiu_dg zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  5. Jeszcze seria czekam aż padnie ale auto coś zamula szukam przyczyn mam nadzieje że rozkminie temat Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  6. Jeszcze zapomniałem o virusie Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  7. Chciałem przedstawić moją audiczke powolutku ją doposażam Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  8. ja mam te drugie i na opaski i leciutko złapane w paru miejscach
  9. jasiu_dg odpowiedział(a) na konarmateusz temat w Audi A4 B6/B7
    ja u siebie wyciąłem końcowe wstawiłem w ich miejsce strumiennice gwiazdowe coby trochę wyhamować spaliny i końcówki z ultera rs i dzwięk dosyć fajny
  10. jasiu_dg odpowiedział(a) na pcmirek temat w 1.8T
    u mnie silnik 1.8T BEX QUATTRO 210 koni po wirusie miasto 14l jakby nie jeżdził trasa od 10l do 12l zależy jak jade
  11. koliber fajny film jak wszystkie z jasonem stathamem
  12. jasiu_dg odpowiedział(a) na piotrekw temat w 1.9TDI
    uszczelki pod pompowtryskami trzeba sprawdzić
  13. chyba chodzi o mnie pomrugałem ale rej. SD nie SG pozdrawiam zatrzymałbym się ale starszecznie lało hehe
  14. dam dam najpierw muszę sprzedać moją A4 i będę szukał
  15. miałem e39 w pełnym M PAKIECIE z 3l dieslem a teraz sprzedaje A4 i chce sie przsiasc do BMW E60 i zobaczymy jak bedzie
  16. ja wybiore na ta zimę conti jeżdze na nokianie też obczytałem się opinii na temat opon nokian i powiem szczerze że się zawiodłem opony za 440zł szt iiii lipa jak to mówią d*py nie urywają więc spróbuje conti
  17. żeby wymieniać amory to muszą mieć min 30% a u ciebie jest 60% jak dobrze doczytałem także tragedii nie ma , ale jak chcesz wymienić to 1BE jest ok komfort oki a są trochę twardsze od serii tylko zwróć uwagę coby ktoś ci nie wcisnął do 2.5tdi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.