-
-
Jakie przebiegi?
W mojej A4 Z 2008 roku przy przebiegu 285tys pojawiła się woda w cylindrze nr.3 wymieniłem silnik bo powiem szczerze nie mam przekonania do ściągania głowicy ale od razu regeneracji poddałem turbo alternator i rozrusznik bo już były liche
-
A4 avant spryskiwacz tylnej wycieraczki
Jak się nie mylę to z tyłu w bagażniku w boczku
-
jasiu_dg zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Audi A4 B8 CAHA
Jeszcze seria czekam aż padnie ale auto coś zamula szukam przyczyn mam nadzieje że rozkminie temat Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B8 CAHA
Jeszcze zapomniałem o virusie Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B8 CAHA
Chciałem przedstawić moją audiczke powolutku ją doposażam Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Końcówki tłumika Ulter. Pomocy
ja mam te drugie i na opaski i leciutko złapane w paru miejscach
-
wydech 1.8 turbo
ja u siebie wyciąłem końcowe wstawiłem w ich miejsce strumiennice gwiazdowe coby trochę wyhamować spaliny i końcówki z ultera rs i dzwięk dosyć fajny
-
Spalanie w Audi A4 B6 1.8T
u mnie silnik 1.8T BEX QUATTRO 210 koni po wirusie miasto 14l jakby nie jeżdził trasa od 10l do 12l zależy jak jade
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
koliber fajny film jak wszystkie z jasonem stathamem
- nie pali
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
chyba chodzi o mnie pomrugałem ale rej. SD nie SG pozdrawiam zatrzymałbym się ale starszecznie lało hehe
-
BMW 525D E39 2002r czarny sedan.
dam dam najpierw muszę sprzedać moją A4 i będę szukał
-
BMW 525D E39 2002r czarny sedan.
miałem e39 w pełnym M PAKIECIE z 3l dieslem a teraz sprzedaje A4 i chce sie przsiasc do BMW E60 i zobaczymy jak bedzie
-
Polecane opony zimowe
ja wybiore na ta zimę conti jeżdze na nokianie też obczytałem się opinii na temat opon nokian i powiem szczerze że się zawiodłem opony za 440zł szt iiii lipa jak to mówią d*py nie urywają więc spróbuje conti
-
Pytanie o zmiane zawieszania: B6 avant <standard> na s-line.
żeby wymieniać amory to muszą mieć min 30% a u ciebie jest 60% jak dobrze doczytałem także tragedii nie ma , ale jak chcesz wymienić to 1BE jest ok komfort oki a są trochę twardsze od serii tylko zwróć uwagę coby ktoś ci nie wcisnął do 2.5tdi