Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki V-max waszej 130??


tmaxx88

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego tmaxx88, jeżeli sądzisz, że z Twoim autkiem jest coś nie tak, to proponuje zakup kabla i zrobienie logów i wrzucenie do odpowiedniego działu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nudziłeś 3 dni ale widzę że nadal nic nie wiesz o skrzyni HCK ale widzę jaki z ciebie tester skoro ŻADNEJ 90-tki nie rozpędziłeś do 200km,bubel z tematu zawsze wychodzi przez filozofów tobie podobnych

a co 3 dni czytałeś moje posty że cie znudziły ?:polew:

testerem to mógłbym być gdybym robił w Ingolstadt itp. albo gdybym robił takie cuda z twoim "HCK" jak ty :decayed:

po twoich wypowiedziach nasuwa się tylko jeden wniosek - jak ty już teraz takie cuda potrafisz osiągnąć

to dać tobie jakiegoś 3.0 tdi plus twoje 'HCK' to ze 300km/h pęknie, albo i lepiej :polew::polew::polew::polew::polew:

temat głupi ... ale jak już mam coś napisać to AVF po koksie program plus trubo BRD max prędkość z GPS to 233km/h; skrzynia hcf, opona 235/17 45 Bridgestone Potenza RE50A

Do 200,km/h jeszcze jakoś przyspiesza potem to tylko rozpędzanie. I bajki, że pojedzie to więcej to można se wsadzić w D.....

Diesel to nie jest pogromca Vmax ;)

:thumbup1::thumbup1:

zawsze się znajdzie jakiś pacjent twierdzący że 1.9 pali mu po mieście 5L (w korkach:facepalm:) albo ma vmaxa z kosmosu.

no i niech tak będzie, przynajmniej jest wesoło :wink:

z mojej strony temat zamknięty.

ps.

Kupie każdą ilość "HCK" :banan:

weź ogarnij sie poczytaj troche i również wróć do tego watku z wiedza konkretną:wink: bo pietolisz gorzej niż komentator w radiu na bułgarskim meczu:facepalm:

Tu juz chyba wszystko zostało powiedziane:wink: autor wątku niech zrobi komplet logów i do diagnostyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gościu smoku666 nie gaś się bo tylko się pogrążasz 90konny 1.9tdi nie poleci 200km??? to gratulacje już może nic nie pisz..co za gość,piszesz żę trzeba mieć 300koni żeby poleciecieć 260km buhhahahahahahhaha ,wiesz co nic już może nie pisz

z górki poleci:polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a że tak spytam jakie fele masz założone ??? no bo im większe tym mniejsze vmax

Co to za nowości wymyśliłeś? Może szerokość opon ma minimalne znaczenie , ale wielkość felg?

Ja kilka lat temu moim ówczesnym AVF -em leciałem w Niemczech 240 na zegarze - nawigacja pokazała 228 km/h .

HAHAHA. oczywiscie ze ma znaczenie wielkosc felow :grin: nawet nie masz pojecia jak duze ma znaczenie tak samo jak szerokosc i profil opon. Przy tak duzych predkosciach na granicy mocy silnika kazdy opor ma znaczenie nawet wiatr ma znaczenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczenie ma ale w czasie jakim dobije do danej prędkosci

---------- Post dopisany at 10:54 ---------- Poprzedni post napisany at 10:50 ----------

na 6 biegowej tyle zę to 115 PD w B5

---------- Post dopisany at 10:55 ---------- Poprzedni post napisany at 10:54 ----------

A tu filmik dla autora

---------- Post dopisany at 10:58 ---------- Poprzedni post napisany at 10:55 ----------

tu seryjny AWX i zobaczcie jakie ma obroty przy tej prędkosci maxymalnej

---------- Post dopisany at 11:03 ---------- Poprzedni post napisany at 10:58 ----------

A tu tylko potwierdzam to co pisałem wczesniej AFN czy zawirusowany czy seryjny ma te same prędkosci na tych samych obrotach

220 to okolice 4,4obr(tak jak pisałem w poprzednich postach) ja taki wynik osiągnałem i na 17 i na 18tce, z tym że na 18tce nieco dłuzej, ale da sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nudziłeś 3 dni ale widzę że nadal nic nie wiesz o skrzyni HCK ale widzę jaki z ciebie tester skoro ŻADNEJ 90-tki nie rozpędziłeś do 200km,bubel z tematu zawsze wychodzi przez filozofów tobie podobnych

a co 3 dni czytałeś moje posty że cie znudziły ?:polew:

testerem to mógłbym być gdybym robił w Ingolstadt itp. albo gdybym robił takie cuda z twoim "HCK" jak ty :decayed:

po twoich wypowiedziach nasuwa się tylko jeden wniosek - jak ty już teraz takie cuda potrafisz osiągnąć

to dać tobie jakiegoś 3.0 tdi plus twoje 'HCK' to ze 300km/h pęknie, albo i lepiej :polew::polew::polew::polew::polew:

temat głupi ... ale jak już mam coś napisać to AVF po koksie program plus trubo BRD max prędkość z GPS to 233km/h; skrzynia hcf, opona 235/17 45 Bridgestone Potenza RE50A

Do 200,km/h jeszcze jakoś przyspiesza potem to tylko rozpędzanie. I bajki, że pojedzie to więcej to można se wsadzić w D.....

Diesel to nie jest pogromca Vmax ;)

:thumbup1::thumbup1:

zawsze się znajdzie jakiś pacjent twierdzący że 1.9 pali mu po mieście 5L (w korkach:facepalm:) albo ma vmaxa z kosmosu.

no i niech tak będzie, przynajmniej jest wesoło :wink:

z mojej strony temat zamknięty.

ps.

Kupie każdą ilość "HCK" :banan:

widziałeś na filmiku u Kowi87 ile jedzie 1.9TDI powiedz mi jak się teraz czujesz?,czy rozumiesz czym są przełożenia w skrzyni,dalej nic nie trybisz??? nie znasz się kompletnie za to sianie fermentu wychodzi ci dobrze

---------- Post dopisany at 12:20 ---------- Poprzedni post napisany at 12:09 ----------

diesel rzekomo nie jest pogromcą szybkości??? macie filmik a4 3.0tdi vmax 272km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam ze takie vmaxy w obecnych temperaturach przyspieszą tylko wyplucie uszczelki pod głowicą, wczoraj polatałem 20km z prędkościa stałą 150km/h przy 33st i temp oleju moment 115 trzymała:kwasny: to takie rozbujanie do 200+ to przynajmniej u mnie gwarantowane 120+ na oleju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:

---------- Post dopisany at 12:58 ---------- Poprzedni post napisany at 12:56 ----------

polonez bez koksu:polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 12:59 ---------- Poprzedni post napisany at 12:58 ----------

kiedyś miałem iveco które robiło licznikowo 5,5 do 100km/h:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,kolega tomasimo dobrze powiedział Panowie, proszę o poradę gdzie dalej szukać przyczyny?Kabel zamówiony z tym że wogóle nie umiem się programem obsłużyć mam VAG-COM 311-2 gdzie mam tam wejść i co zrobić bo jestem zielony w tym temacie.Jak wiadomo jednym idzie 260 drugim 220 ale nikt nie napisał o 180 także coś jest nie tak.I wcale mi nie zależy na osiąganiu wysokich wyników tylko denerwuje mnie że nie jest tak jak trzeba, zrobiąc to może odrazu wyeliminuje bardzo wysokie spalanie przy naprawde oszczędnej jeździe...Także proszę o dalsze podpowiedzi przepływke podmienie od kolegi może w tym tygodniu to dam znać co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największa prędkość jaką udało mi się osiągnąć swoim AWX-em to 210, ale już było delikatnie z górki choć przy niekorzystnym wietrze(początek marca: kilka stopni na plusie, sucha nawierzchnia). Opony przód 195/60/15, tył 195/65/15.

Co zauważyłem: do 180 jako tako się rozpędził (ogólnie jest zamulony to dlatego), ale od 3800 obr./min. już było ciężko, a widział choćby przytoczone wyżej filmy na których zdrowe serie na liczniku osiągają 230/240 km/h.

PS. Brat ma mondeo z 99r. 1.8 TD 90km; jechał maks. 210km/h więc dlaczego zdrowy 1Z miałby tyle nie pojechać?

tmaxx88 tu masz wszystko dokładnie opisane:

http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-30-vii-2008-a-12031/

http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/faq-forum-diagnostyka-vag-2950/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego tmaxx88. Jak masz juz kabel i program , to wystarczy poczytac na forum

http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-30-vii-2008-a-12031/

i sam sie nauczysz tylko troche czytania jest . Ewentualnie jakis zlocik i chłopaki pomogą , mi też bylo cięzko ale jak czlowiek potrzebuje i nie chce płacic u mechanika który i tak pewnie partacz do potęgi , to sam sie nauczy. Też wszystkiego nie umiem i czasami na forum piszą bym zrobił konkretne logi ale pomalutku i bedzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...