Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

POPO

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Dzisiaj wieczorem skradziono czarne AUDI B8 w kombi nr. rej. 0221M Jakby co kontakt
  2. tak jak napisałem o innych numerach, skoro pasuje do głowicy i jest z mocniejszego modelu to w czym problem? Auto chodzi ok tylko czy mają prawo być takie korekcje?
  3. Witam! Wymieniłem ostatnio wtryskiwacz u żony w aucie na 1 cylindrze na nowy, ponieważ auto trzepało chodziło na 3 cylindry a błędy na VCDS to przerwanie zapłonu oraz uszkodzony wtryskiwacz na 1 cylindrze. Znajomy który jest mechanikiem w ASO VW miał dwa nowe wtryskiwacze lecz o inny numerach niestety nie wiem jakich wsadził w miejsce uszkodzonego oczywiście z nowymi usczelniaczami itd. Auto odapliło na 4 cylindry chodzi jak talala wszystko jest ok poza korekcją na 1 cylindrze która wynosi 2.99, pozostałe to: 2 cylinder -1,04 3 cylinder -1,27 4 cylinder -0,97 Powtarzam auto jeździ i odpala jak wcześniej. Co jest powodem tak dużęj korekcji?
  4. no i co z tym grillem jest czy nie?
  5. hmm wlazłem raz na 3 miechy i jak zawsze wieje nudą.
  6. POPO odpowiedział(a) na dydo85 temat w 2.0TDI
    a może wtryski nie domagają już są tak zjechane że serii nie widać
  7. POPO odpowiedział(a) na s33d temat w 2.0TDI
    pompki pompki i jeszcze raz napisze pompki siemensa
  8. żaden EGR, zostaw to BRD tak ma wypieprzysz DPF dźwięku nie będzie
  9. przyjedź swoim padłem to ci coś wrzuce do bagażnika.
  10. POPO odpowiedział(a) na Śmierć z nieba temat w 2.0TDI
    Po pierwsze to nie zazdroszczę bo dzięki bogu sprzedałem to gówno jakim jest BRD. Po drugie kolego Marynarz nie jestem przemądrzały i nie lubię jak takie smarki jak ty piszą jakieś bzdury, jak nie masz pojęcia co ci wymieniają za wtryski to po co tu szczekasz.
  11. POPO odpowiedział(a) na Śmierć z nieba temat w 2.0TDI
    taaa napewno dostałeś BOSHA (piezoelektryki Bosha ) to jakaś nowość Marynarz chyba masz jedyne BRD na forum które posiada boscha
  12. jakie jest wpisowe? P.S Jak będzie Godzic i Siemian to nawet wam rozpale ogień:decayed:
  13. POPO odpowiedział(a) na malyzip temat w 2.0TDI
    BRD normalka:facepalm:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.