-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dzisiaj wieczorem skradziono czarne AUDI B8 w kombi nr. rej. 0221M Jakby co kontakt
-
POLO 1,9 TDI (101PS) Nowy Wtrysk i zła korekcja
tak jak napisałem o innych numerach, skoro pasuje do głowicy i jest z mocniejszego modelu to w czym problem? Auto chodzi ok tylko czy mają prawo być takie korekcje?
-
POLO 1,9 TDI (101PS) Nowy Wtrysk i zła korekcja
Witam! Wymieniłem ostatnio wtryskiwacz u żony w aucie na 1 cylindrze na nowy, ponieważ auto trzepało chodziło na 3 cylindry a błędy na VCDS to przerwanie zapłonu oraz uszkodzony wtryskiwacz na 1 cylindrze. Znajomy który jest mechanikiem w ASO VW miał dwa nowe wtryskiwacze lecz o inny numerach niestety nie wiem jakich wsadził w miejsce uszkodzonego oczywiście z nowymi usczelniaczami itd. Auto odapliło na 4 cylindry chodzi jak talala wszystko jest ok poza korekcją na 1 cylindrze która wynosi 2.99, pozostałe to: 2 cylinder -1,04 3 cylinder -1,27 4 cylinder -0,97 Powtarzam auto jeździ i odpala jak wcześniej. Co jest powodem tak dużęj korekcji?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no i co z tym grillem jest czy nie?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hmm wlazłem raz na 3 miechy i jak zawsze wieje nudą.- Brak mocy, wykres z hamowni
a może wtryski nie domagają już są tak zjechane że serii nie widać- Drgania na biegu jałowym
pompki pompki i jeszcze raz napisze pompki siemensa- hałas z okolic filtra powietrza podczas dodawania gazu
żaden EGR, zostaw to BRD tak ma wypieprzysz DPF dźwięku nie będzie- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dzięki za spota- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
przyjedź swoim padłem to ci coś wrzuce do bagażnika.- Akcja serwisowwa Audi
Po pierwsze to nie zazdroszczę bo dzięki bogu sprzedałem to gówno jakim jest BRD. Po drugie kolego Marynarz nie jestem przemądrzały i nie lubię jak takie smarki jak ty piszą jakieś bzdury, jak nie masz pojęcia co ci wymieniają za wtryski to po co tu szczekasz.- Akcja serwisowwa Audi
taaa napewno dostałeś BOSHA (piezoelektryki Bosha ) to jakaś nowość Marynarz chyba masz jedyne BRD na forum które posiada boscha- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jakie jest wpisowe? P.S Jak będzie Godzic i Siemian to nawet wam rozpale ogień:decayed:- A4 brd 170km problem....
BRD normalka:facepalm: - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
POPO
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta